Як встановити Windows 7 з флешки

 1. Підготовка комп'ютера до установки операційної системи
 2. Перенесення, копіювання особистих даних
 3. Перевірка наявності драйверів
 4. Запис настановної флешки Windows 7
 5. Пошук і завантаження настановної копії Віндовс
 6. запис образу
 7. Через командний рядок
 8. Використання утиліти UltraISO
 9. Відео: альтернативна запис флешки Windows 7 з Daemon Tools
 10. Особливості записи Windows на USB-накопичувачі та інші зовнішні носії
 11. Налаштування BIOS для завантаження комп'ютера з флешки
 12. Налаштування в Award BIOS
 13. Установка способу запуску в AMI BIOS
 14. Налаштування старту з Phoenix BIOS
 15. Таблиця: інструкція для входу в різні прошивки BIOS
 16. Налаштування UEFI на завантаження комп'ютера з USB-носія
 17. Як встановити Windows 7 - покроковий процес
 18. Відео: як встановити Windows 7 і драйвери основних пристроїв
 19. ручний спосіб
 20. Відео: як встановити драйвер на невідомий пристрій

Що б не послужило поштовхом до переходу на Windows 7, установка «сімки» і драйверів для вашої комп'ютерної периферії - справа клопітка, але воно того варте. При повторній перевстановлення все це можна зробити за якихось півтори години. Це покрокове керівництво допоможе вам встановити операційну систему з флешки.

Підготовка комп'ютера до установки операційної системи

Перш ніж змінювати версію ОС, корисно - а іноді і необхідно для подальшої роботи - скопіювати дані, програми та драйвери на надійні носії, а також упевнитися, чи повністю сумісний ваш ПК з Windows 7.

Перенесення, копіювання особистих даних

Перед установкою необхідно скопіювати всі свої цінні файли з диска C: на окремі носії: інші флешки, зовнішні жорсткі диски, перекинути по локальній мережі на інший комп'ютер, ноутбук або планшет, або викласти на «хмарних» сервісах. Вибирайте будь-які один або кілька варіантів.

Перевірка наявності драйверів

Уточніть, чи є драйвери обладнання для вашого ноутбука або ПК, на якому ви перевстановлюєте Windows. Зробити це можна, відвідавши сайт фірми-виробника вашого ПК або ноутбука - протягом декількох років драйвери оновлюються розробником. Наприклад, драйвер відеокарти або мережевого адаптера LAN часто сумісні - якщо вашій моделі ПК вже немає в списку, можна скористатися дрйверамі від спорідненої моделі ПК однієї і тієї ж лінійки, або пошукати на сторонніх ресурсах схожі (або аналогічні) драйвери від ваших пристроїв. Так, до ноутбука Acer Aspire 1650Z можуть підійти всі або частину основних драйверів від Acer Aspire 1680, доступних на сайті www.asus.com.

До основних, життєво важливим для ПК, відносяться наступні драйвери.

 1. Драйвер чіпсета - робота процесора, шин, мостів та іншої електронної начинки основний (материнської) плати, без яких комп'ютер не працював би взагалі. Незважаючи на те, що процесор - змінний модуль, його драйвери і файли бібліотек знаходяться не тільки в системній папці C: \ Windows \, ​​але також можуть і доустанавливать окремо, з дистрибутива на диску або з настановних файлів, отриманих з Інтернету.
 2. Драйвер відеокарти. Без нього відео та інші рухомі ефекти будуть гальмуватися, не в повній мірі буде працювати апаратне і програмне графічне відеоускореніе. Ви не зможете вибрати потрібний дозвіл і формат зображення, якщо підключіть зовнішній монітор або телевізор, не зможете налаштувати додаткові спецефекти при перегляді кіно і роликів.
 3. Драйвер звукової карти. У сучасних ПК звуковий модуль є частиною материнської плати або, подібно до модулю LAN / Wi-Fi, штатним замінним модулем.
 4. Драйвер локальної мережі. Мережевий адаптер LAN (Ethernet-10/100 / Gigabit), без якого у вас би не було б на ПК домашнього інтернету від «МТС» або «Ростелекома», протягом ряду років за замовчуванням вбудовується в усі ноутбуки, нетбуки, ультрабуки і системні блоки домашніх ПК.
 5. Драйвер бездротових мереж. Всі мобільні ПК, виключаючи, можливо, деякі моделі настільних ПК, мають мережеву карту Wi-Fi. Не кажучи вже про планшетах.
 6. Драйвер Bluetooth. Модуль Bluetooth - опціональна «приблуда», наявна далеко не в кожному ПК. В основному це прерогатива планшетів. І хоча швидкість Bluetooth-з'єднання досягає 75 Мбіт / с, є куди більш «ходові» технології (USB, Wi-Fi), швидкість яких досягає 300 і більше мегабіт в секунду. Практичне застосування Bluetooth - бездротові колонки і гарнітура; смартфони, комунікатори, мобільники і планшети з Symbian і Android; клавіатури, мишки та принтери.

Якщо всі ці драйвери у вас сумісні з Windows 7 - сміливо приступайте до рішучих дій.

Запис настановної флешки Windows 7

Отже, ви підготувалися до (пере) установці Windows 7, тепер потрібно завантажити і записати ISO-образ операційної системи.

Пошук і завантаження настановної копії Віндовс

Раніше, в 2000-е, копія ОС або будь-якого програмного пакета (наприклад, зламаний Microsoft Office, Photoshop і т. Д.) «Нарізалася» на фрагменти по 100 МБ і викачувати з сервера файлообмінника частинами (пам'ятаєте популярні тоді «гойдалки» RapidShare і DepositFiles?). Якщо одна з частин була відсутня через прострочення по неактивності (2-3 місяці без завантажень) - вона віддалялася, а «аплоадера» просили знову її «залити».

За часів нічного мобільного інтернету з повільною швидкістю GPRS / EDGE - коли ще не було 3G - скачування копії Windows було справжньою морокою: при обриві треба було повторно зайти на сторінку завантаження даного файлу, почекати, поки лічильник очікування сервера відлічить свої 60 секунд, дочекатися появи кнопки «Завантажити файл (безкоштовно)». Далі користувач відкривав сторінку в HTML-редакторі і в її коді знаходив посилання на файл (найдовша посилання з «кілометровим» шифром), заміняв в менеджері завантажень (наприклад, у FlashGet або в Download Master) свою стару посилання на нову і натискав на « продовжити закачування ». Особливо спритні ставили довгу мелодію або яку-небудь пісню на помилку закачування і залишали звук ПК на максимальній гучності, щоб легко прокинутися і повторити перераховані вище дії по відновленню обірваної закачування. Полубессонние ночі і одна думка: «Скоріше б докачати!» - добре знайомі користувачам тих років ...

Сьогодні все вирішують торрент-трекери. Найпростіший спосіб - знайти ISO-образ Windows у вигляді торрента. На кожному трекері організовується форум (з подфоруму за категоріями контенту), де кожної закачування присвячена своя тема - знайти потрібну закачку стало дуже легко.

«Вірусний» грішать будь исходники програм і файли образів, одержувані з шахрайських ресурсів. На ділі ж ці сервіси - невідомі «софтпортали» або файлообмінники, а їх підробки з корявим веб-адресою типу «depozzitfiles.com.ru», що вимагають гроші з новачків і просто близьких людей, погано орієнтуються в Інтернеті. Щоб не нарватися на вірус, «шпигуна» та / або «рекламіста» замість очікуваної копії «пролікованих» Windows, скористайтеся відомими торрент-трекера, наприклад, rutracker.org, rutor.org, nnm-club.me або схожим з декількох інших - вони користуються довірою десятків мільйонів користувачів. Якщо ваш стільниковий провайдер заборонив вам доступ на улюблений трекер, включите шифрування по VPN, налаштуйте безкоштовний сервіс Tor, або скористайтеся анонімайзером або якими-небудь безкоштовними проксі-серверами, бажано працюють не на території Росії.

запис образу

Існує два способи копіювання Windows на флешку або диск:

 • за допомогою командного рядка;
 • за допомогою спеціальних утиліт.

Через командний рядок

Самий просунутий спосіб записати образ Windows (та й будь-який інший ОС) - скористатися командним рядком.

Інструкція єдина для Windows Vista / 7/8 / 8.1 / 10 - як в плані запису самої флешки, так і в самому процесі під уже працює версією Windows. Всі кроки повністю однакові.

 1. Відкрийте програму "Командний рядок Windows» з правами адміністратора. Що б не послужило поштовхом до переходу на Windows 7, установка «сімки» і драйверів для вашої комп'ютерної периферії - справа клопітка, але воно того варте

  Доцільніше використовувати командний рядок під обліковим записом адміністратора

 2. Щоб зробити диск завантажувальним, вводите і підтверджуйте клавішею Enter наступні команди (пояснення кожної команди вказано в дужках): «diskpart» (запуск кошти розбиття диска), «listdisk» (висновок списку розділів на диску, «select disk 1» (активація розділу або диска 1, якщо вибіраается саме диск 1 в списку), «clean» (очищення обраного диска, в даному випадку це ваша флешка), «create partition primary» (створення основного завантажувального розділу на флешці); «select partition 1» (вибір розділу 1, якщо использутся розділ 1); «active» (активація цього розділу); «format fs = NTFS» (форматування ра справи в системі NTFS). Всі команди наведені на скріншоті нижче.
 3. Форматування здійснюється не миттєво. Дочекавшись закінчення форматування, введіть команду «exit» для виходу з програмного засобу DiskPart.

  Суворо дотримуйтеся плану команд, показаного на цьому скріншоті

Якщо бажаєте змінити букву диска на бажану, наприклад, X - введіть команду «assign letter = X» перед закриттям кошти DiskPart.

Тепер вам необхідно скопіювати вміст будь-якого установочного диска Windows 7 на флешку. Зробити це можна двома способами:

 • використовувати вже готовий інсталяційний DVD, просто скопіювавши з нього файли і папки в тому вигляді, в якому вони були на вихідному накопичувачі;
 • скачати і розпакувати будь-архівний файл (RAR, ZIP або ISO, який також можна переглянути і скопіювати) в будь-якому архіваторі (наприклад, WinRAR) або утиліти типу UltraISO, про яку мова нижче.

Після закінчення копіювання ви побачите на флешці файли і папки копії Windows. Якщо ви встановлюєте Windows шляхом заходу з іншого працюючої копії / версії Windows, то досить буде запустити інсталятор setup.exe. Але щоб надійно розправитися з усіма проблемами, встановити Windows на попередню оплату отформатированном диску C :, необхідна все-таки завантаження ПК з флешки, яка активується за прошивки BIOS / UEFI, «вшитий» в материнську плату ПК.

Використання утиліти UltraISO

Додаток UltraISO полегшить вам запис настановної флешки Windows - перед тим як розпочати копіювання вмісту ISO-образу вона сама призначить флешку як початкове зображення.

 1. Запустіть UltraISO і дайте команду «Файл - Відкрити», виберіть ваш файл образу Windows.

  Для початку виберіть исходник ISO, з якого буде вестися копіювання

 2. Вставте вашу флешку в вільний USB-порт ПК і дайте команду «Самозавантаження - Записати образ жорсткого диска».

  Вибравши Самозавантаження образу, ви побачите його вміст

 3. Якщо флешка була відформатована, у вікні, натисніть кнопку «Форматувати».

  В результаті вийде носій, що бере управління ПК на себе при завантаженні з цього носія

 4. Нарешті, виберіть метод запису «USB-HDD +» і натисніть на «Зберегти».

Відео: альтернативна запис флешки Windows 7 з Daemon Tools

Інші додатки для запису ISO

UltraISO - не єдина утиліта. Є й інші:

 • WinSetupFromUSB - улюблена багатьма користувачами утиліта для запису Windows на флешки і зовнішні диски;
 • Win2Bootice;
 • Rufus (підтримує запис настановних дисків Windows, добре керованих з UEFI - програми-наступника BIOS);
 • Universal USB Installer;
 • Media Creation Tool - фірмовий установник від Microsoft, який став популярним як ніколи з приходом Windows 10;
 • UNetBootin.

Додаток і утиліти можна використовувати і для запису образу Windows 10. У нашій статті ви можете ознайомитися з інструкціями: http://www.2dsl.ru/faq/hardware/5713-zagruzochnaya-fleshka-windows-10-kak-sdelat.html

Особливості записи Windows на USB-накопичувачі та інші зовнішні носії

Швидке форматування флешки перед початком запису занімет до 10 секунд, незалежно від її зношеності. Воно передбачено за замовчуванням - на відміну від повного, яке може зайняти до півгодини, швидке форматування прискорює процедуру створення настановної флешки, не впливаючи на якість подальшого запису.

Запис, в залежності від швидкості USB-інтерфейсу (версії USB 2.0 і 3.0 розрізняються), швидкості читання / запису флешки (вони мають деякий розкид швидкостей, при покупці намагайтеся обзавестися найбільш «швидкої» флешкою, а не беріть першу-ліпшу), може зайняти від 20 хвилин до декількох годин. Час запису образу Windows також залежить від зносу флешки (ослаблені сектори флеш-пам'яті, часті стирання даних в десятки проходів за допомогою спеціальних утиліт типу DiskShredder, «гарячі» відключення при читанні даних і т. Д.). На старих комп'ютерах з Windows XP при використанні флешок 5-10-річної давності були випадки, коли образ Windows 7/8/10 записувався 10 і більше годин.

Якщо флешка має хоча б один «убитий» сектор (це перевіряється утилітами Victoria, HDD-Scan / Regenerator) - її треба викинути, для серйозних завдань вона не годиться. Навіть після програмного ремонту (перепризначення Bad-секторів) вона застосовується лише як всспомогательний накопичувач, а не як диск з Windows - раптові помилки, що виникають при установці Windows з такою флешки, спричинять часті «гальма» і «зависання» ПК в найнесподіваніші моменти, часті повідомлення про помилки SYS- і DLL-бібліотек, що зберігаються в папці C: \ Windows \ після установки.

Результат вдалого запису - це структура файлів і папок, створених утилітою або командним рядком Windows на флешці.

Застосува так виглядає структура дистрибутива Windows 7

Налаштування BIOS для завантаження комп'ютера з флешки

Отже, інсталяційний носій створений і протестований. Комп'ютер, ноутбук або планшет готовий до установки Windows. Але для початку потрібно переконатися, що у USB-накопичувачів встановлено найвищий пріоритет при завантаженні ПК з дисків будь-яких типів.

На домашніх ПК, ноутбуках, нетбуках і ультрабуки можуть використовуватися різні версії BIOS: Award BIOS, AMI Bios і Phoenix BIOS. Вхід в утиліту BIOS Setup здійснюється в перші секунди після включення (перезапуску) ПК, - коли на екрані висвітиться логотип виробника материнської плати ПК або ноутбука, - шляхом натискання клавіші Del або F2 / F4 / F7.

Налаштування в Award BIOS

Зробіть наступне.

 1. У головному меню BIOS увійдіть в пункт «Integrated Peripherals» ( «Вбудована периферія»).

  Вхід в налаштування вбудованої периферії ПК

 2. Виберіть пункт «USB Controller» і переконайтеся, що він включений (значення «Enabled»). Аналогічна настройка повинна бути і в пункті «USB 2.0 Controller» - якщо вона відключена, то запис і зчитування флешок буде працювати зі швидкістю USB 1.2, а це в рази повільніше USB 2.0. Щоб вибрати меню клавішами «вгору» і «вниз» на клавіатурі, а змінюється настройка за допомогою клавіші Enter і все тих же стрілок. Щоб залишити це підміню, натисніть клавішу Esc.

  Переконайтеся, що контролери USB активні

 3. Поверніться до головного меню BIOS і дайте команду: «Advanced BIOS Features» ( «Розширені настройки BIOS») - «Hard Disk Boot Priority» ( «Черговість завантаження з жорстких дисків»).

  Переконайтеся, що ваша флешка в списку дисків визначена

 4. Виберіть за допомогою клавіші «вгору» або «вниз» ваш зовнішній накопичувач (в даному випадку це назва флешки) і перемістіть його в першу позицію списку завантаження за допомогою клавіші «+» або Page Up / Down ». Вийдіть з цього меню, натиснувши клавішу Esc.

  Перемістіть флешку в початок списку дисків

 5. У попередньому підміню переміститеся на пункт «First Boot Device» ( «1-е завантажувальний пристрій») і натисніть клавішу Enter. За допомогою кнопок зі стрілками виберіть «USB-HDD» (флешка бачиться BIOS як зовнішній жорсткий диск), натиснувши для підтвердження Enter.

  Тут BIOS не визначає різницю між дисками і флешками USB

 6. Поверніться до головного меню за допомогою клавіші Esc і натисніть F10 для збереження нових налаштувань (або виберіть пункт «Save & Exit Setup» - «Зберегти настройки та вийти з програми Setup). З'явиться запит - натисніть клавішу Y ( «Так») і Enter. ПК перезапуститься з новим налаштуванням BIOS.

  Підтвердіть, натиснувши Y і клавішу введення на клавіатурі

Установка способу запуску в AMI BIOS

Управління у всіх версіях БІОС, включаючи і цю, однакове.

 1. Увійдіть в BIOS і дайте команду «Advanced - USB Configuration» ( «Додатково - Установки USB»).

  Перехід в настройки USB

 2. Перевірте, щоб настройки «USB Function» і «USB 2.0 Controller» були включені ( «Enabled»). Функція «USB 2.0 Controller Mode» (режим USB 2.0) повинен бути активний ( «High Speed» - «Висока швидкість»).

  Перевірка функціоналу USB

 3. Поверніться до головного меню AMI BIOS і дайте команду «Boot - Hard Disk Drives» ( «Завантаження - Жорсткі диски»).

  Перехід в установки HDD

 4. Виберіть перший пристрій ( «First Drive») і призначте як нього вашу флешку.

  Не рекомендується вибирати в якості всіх дисків один і той же

 5. Поверніться до попереднього підменю і виберіть «Boot Device Priority» ( «Черговість завантажувальних пристроїв»). Перевірте, що першою в списку дисків коштує флешка.

  При наступному завантаженні ПК в першу чергу опитає всі порти USB

 6. Поверніться до головного меню, натисніть F10 і збережіть налаштування.

  Підтвердіть, натиснувши OK

Налаштування старту з Phoenix BIOS

Phoenix BIOS є різновидом Award BIOS - і все ж відмінності є. Налаштування тут куди простіше і скромніше, ніж в Award / AMI BIOS.

 1. У головному меню Phoenix Award BIOS зайдіть в підменю «Peripherals» і перевірте, чи включений інтерфейс USB.

  Тут є навіть підтримка клавіатури USB

 2. Зайдіть в підменю «Advanced» і виставте завантаження з флешки в якості першого завантажувального диска.

  Тут під поняття USB-HDD підходять зовнішні накопичувачі SSD і флешки

 3. Натисніть F10 і збережіть налаштування, натиснувши, як в Award BIOS, клавіші Y і Enter.

  Натисніть Y (Yes) і клавішу введення на клавіатурі

Після цього ПК опитає порти на наявність флешки - при наявності на останній завантажувача з робочою копією Windows запуститься програма установки Windows.

Таблиця: інструкція для входу в різні прошивки BIOS

Самі популярні версії BIOS - це Award / Phoenix або AMI. Якщо ж ваш ноутбук, планшет або ПК настільки новий і досконалий в порівнянні з комп'ютерами минулого - на ньому, швидше за все, буде працювати наступне покоління «биосов» - UEFI.

В BIOS можна дізнатися характеристики і параметри комп'ютера, відомості про операційну систему: http://www.2dsl.ru/programms/10403-kak-uznat-parametryi-kompyutera-i-sistemyi-windows-7-podrobnyie-instruktsii.html

Налаштування UEFI на завантаження комп'ютера з USB-носія

На відміну від програми BIOS, в якій всі команди розмежовані строго по клавішах і їх комбінацій, UEFI має приємну особливість - управління з мишки. Також за допомогою неї можна вийти в інтернет. При запуску прошивки UEFI підвантажує драйвер для миші, причому працювати можуть навіть бездротові миші з технологією Nano Receiver.

А ось для Wi-Fi / Bluetooth-мишей потрібна вже повноцінна операційна система, а не прошивка UEFI - драйвери Wi-Fi і Bluetooth поки ще не «навчилися» працювати з програмою.

Зовні UEFI чимось нагадує ОС Linux / Android - розширені настройки в рази багатше і різноманітніше, ніж в BIOS. Зберігся також режим емуляції BIOS - подібно до того, як Командний рядок Windows емулює систему MS-DOS, ось тільки команди не обов'язково можуть бути «ДОСовскіх».

Як приклад - програма Asus UEFI.

 1. Для входу в UEFI на початку запуску ПК натисніть клавішу F2 / F4 / F7 / F10 або Del - відкриється інтерфейс UEFI.

  Так виглядає головне вікно інтерфейсу UEFI

 2. Натисніть F7 для переходу в розширений режим.

  Натисніть OK для входу в розширений режим UEFI

 3. Дайте команду «Завантаження - Підтримка USB» і виберіть пункт «Повна ініціалізація».

  1

 4. Увійдіть в пункт «Черговість завантаження з жорстких дисків», виберіть «Параметр №1» і надайте йому значення флешки.

  Відобразяться всі зовнішні і внутрішні носії, задіяні в ПК зараз

 5. Для збереження настройки натисніть F10 і підтвердіть запит.

Як встановити Windows 7 - покроковий процес

Отже, розібравшись з настройками, що виходять за рамки самої ОС, можна запускати установку Windows. Флешка повинна бути підключена до будь-якого порту USB.

У версіях Windows 95/98 / Me / Se настройка диска зводилася до дій, що здійснюються з дискети або компакт-диска, на якому, крім Windows, преднастройка диска проводилася через команди ОС MS-DOS, без всяких емуляторів і командного рядка Windows. Сама установка Windows управлялася «Майстром установки Windows», що запускаються з пускового файлу winnt.exe з папки I386 на компакт-диску Windows. Втім, перенести на зовнішні диски і флешки - і запускати з них - весь цей інсталяційний пакет можна за дві секунди.

Версія Windows 2000 / XP для настройки диска застосовувала самозапускающійся настроювач, що зовні нагадує інтерфейс BIOS. Спочатку завантажувалися файли драйверів ПК; вибір функцій і меню здійснювався натисненням клавіш і їх комбінацій, а не введенням команд, як в MS-DOS. Це значно полегшило процес установки Windows - він йшов по заздалегідь наміченим планом, без необхідності вручну завантажувати драйвери і підключати зовнішні носії (дисковод CD / DVD, контролери USB). З уже робочої версії Windows можна було також виконати установку «поверх», запустивши файл setup.exe з CD-носія.

Починаючи з Windows Vista, настройка диска повністю перейшла на графічний інтерфейс. З флешки запускається лише предзагрузчік Grub4DOS (або схожий), в якому є вибір між завантаженням ПК з диска і установкою Windows Vist / 7/8 / 8.1 / 10. Далі управління переходить до установника Windows, негайно завантажувати файли, і весь процес повторюється по вже знайомою схемою. Якщо завантажувача Grub4DOS на флешці немає, то після напису «Boot from CD / DVD, press any key» ( «Завантаження комп'ютера з CD / DVD-носія, натисніть будь-яку клавішу» - цього напису може і не бути) запускається сам завантажувач Windows.

Сьогоднішній інсталятор Windows - це Самозавантажний «инсталлер», в якому є мінімально необхідний функціонал для поновлення / перевстановлення Windows з копії, записаної на флешку, а також для обслуговування вбудованого накопичувача, з якого і буде працювати сама Windows.

 1. Дочекайтеся написи «Windows завантажує файли» зі шкалою ходу завантаження файлів установки Windows 7 в оперативну пам'ять ПК. Індикація ходу подгрузки файлів Windows 7 Installer повинна дійти до кінця.

  Програма установки Windows завантажується в оперативну пам'ять для подальшої роботи

 2. Після напису «Початок установки» на синьому тлі, що нагадує картинку, з'явиться запрошення до початку процесу.

  й

 3. Прийміть умови ліцензійного договору з Microsoft.

  Ця угода не передбачає копіювання Windows на всі ваші ПК, якщо ви - не організація або компанія

 4. Додаток установки Windows 7 може запросити спосіб перевстановлення. Щоб поховати минулі «глюки» Windows на своєму ПК, виберіть варіант остаточної установки Windows.

  Не вибирайте оновлення, якщо до цього у вас стояла ця ж версія Windows

 5. Буде запропонований переділ простору на диску, повторне форматування дисків C: і D :, які ви пересоздадіте заново. Вибравши будь-який з них, натисніть посилання "Налаштування диска». Посилання «Створити», «Видалити» і «Форматувати» говорять самі за себе. Функція «Розширити» - фактично це переміщення умовної межі розділу логічних дисків C :, D: (і наступних, якщо вони є) - можна не у всіх версіях Windows; розширення томи (логічного диска) краще проводити на вже встановленої і повністю робочої системі Windows.

  Переразгранічьте диск, якщо ви вирішили змінити його структуру

 6. Закінчивши настройку структури диска, натисніть «Далі». Розпочнеться установка Windows 7.

  Початкова стадія установки Windows 7

Помилки під час установки можуть проявитися в наступному:

 • зависання процентного індикатора на будь-який з стадій установок, наприклад, на 99%;
 • зайві перезавантаження, яких в нормі не повинно бути;
 • зависання, «підвисання» покажчика миші з рівною періодичністю.

Це говорить про наступні проблеми:

 • знос флешки, раптова поява «битих» або ослаблених секторів в процесі роботи;
 • такі ж пошкодження жорсткого диска або SSD-накопичувача ПК;
 • нестійка робота мікросхеми USB-порту (наприклад, флешці не вистачає живлення), порушення контактів роз'єму USB;
 • нестійка робота шини USB на материнській платі;
 • нестабільна робота модулів оперативної пам'яті, що викликає їх мимовільне відключення;
 • віруси, напередодні потрапили на флешку і пошкодили програму установки Windows (що викликало, наприклад, перевантаження процесора і оперативної пам'яті).

Якщо все працює чітко - результатом буде повністю завершена установка, і система Windows запуститься з внутрішнього диска, як і повинно бути.

Якщо все працює чітко - результатом буде повністю завершена установка, і система Windows запуститься з внутрішнього диска, як і повинно бути

Програма установки підвантажує і зберігає конфіграцію встановленої копії Windows 7

У нормі процес установки займає від 10 хвилин до години, в залежності від продуктивності ПК або гаджета.

Відео: як встановити Windows 7 і драйвери основних пристроїв

установка драйверів

Отже, ви знайшли драйвери і перевірили, чи сумісні вони з Windows 7. Так, наприклад, ноутбук Samsung R60Y +, пік продажів якого припав на 2008 рік, коли була популярною Windows Vista, допускає установку драйверів, які йшли в комплекті на окремому DVD-носії , на Windows 7.

Драйвер, який «не пішов» при спробі запустити установку з основного файлу «setup.exe» на компакт-диску, встановлюється наступним чином.

 1. Через диспетчер пристроїв Windows. При ручному пошуку системних файлів SYS або INI в майстра установки устаткування можна вказати шлях на диску. Пристрої, раніше значилися як невідомі, будуть встановлені, а система Windows запропонує перезапустити ПК.
 2. Шляхом запуску допоміжних файлів setup / install.exe, що лежать в папці «x32» (або «x64», ім'я папки залежить від розрядності ПК і версії Windows) з папки з файлами даного драйвера. Якщо через setup.exe жоден з завантажених драйверів так і не «пішов» - то, перебравши вміст всіх завантажених папок і архівів, і навіть системну папку C: \ Windows \, ​​можна все-таки домогтися успіху.

Система ж Windows 8 / 8.1 / 10, яка успішно працює на ноутбуках, вік яких не перевищує 10 років, завдяки їх непоганий продуктивності, вже містить в собі всі основні драйвери - наприклад, мережеві пристрої LAN і Wi-Fi запрацюють при першому ж запуску Windows. У виняткових випадках можуть знадобитися лише драйвери відео- і звуковий карт - без драйвера звукової карти не працюватимуть мікрофон і звуковий вхід ПК, а без відеодрайвера підключення зовнішніх моніторів по HDMI виявиться недоступним.

ручний спосіб

Наприклад, потрібно встановити драйвер Bluetooth. Ви перерили вручну вміст диска, завантажили багато різних версій драйверів і, перерва і їх папки, вже здогадуєтеся, де можуть виявитися версії файлів, які так і не вдалося прописати вручну.

 1. Під'єднайте модуль Bluetooth, драйвер для якого встановити поки не вдалося.
 2. У діалоговому вікні виберіть установку драйвера.

  Виберіть пошук і установку драйвера

 3. Виберіть установку без пошуку в Мережі.

  Не вибирайте пошук драйвера в Інтернеті

 4. Майстер запропонує вставити диск - відмовтеся від установки з диска.

  Якщо диск так і не був вставлений - виберіть установку ні з диска

 5. Виберіть варіант пошуку драйвера на даному ПК.

  Не вибирайте пошук вирішення проблеми

 6. За допомогою кнопки «Огляд» виберіть папку, де, за вашим міркувань, можуть бути шукані файли драйвера.

  Введіть точну адресу файлу і натисніть OK

 7. У разі повної сумісності знайдених файлів драйвера з вашим пристроєм останнім буде тут же встановлено.

  Windows 7 виявила, що версія файлу повністю сумісна з цим пристроєм

 8. Система Wiindows 7 повідомить про успішно встановленому пристрої, запустіть ПК.

  Натисніть кнопку закриття майстра установки

Відео: як встановити драйвер на невідомий пристрій

Після установки Windows 7 і драйверів найвірнішим кроком було б створення власного образу ISO (збірки) операційної системи - в нього записалося б усе, що ви так довго шукали і з таким трудом знайшли і встановили. Відмінною вам роботи!

Оцініть статтю: поділіться з друзями!

Пам'ятаєте популярні тоді «гойдалки» RapidShare і DepositFiles?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: