Як встановити Windows 8.1 з USB флешки - Windows 8. Поради, чутки, розслідування

Установка операційної системи з USB флеш-накопичувача включає в себе три основні кроки: підготовку завантажувального USB флеш-накопичувача (або флешки) шляхом запису на нього всіх необхідних файлів для завантаження системи, включення завантаження з USB-носіїв в BIOS комп'ютера, і потім безпосередньо установка операційної системи з зовнішнього носія.

Довгий час користувачі Windows знають, що приготування завантажувальної флешки є досить легкою процедурою, якщо ви дещо знаєте про роботу в командному рядку (Command Prompt). Оскільки далеко не кожен користувач добре розбирається в цьому режимі, ми в нашій статті збираємося розповісти вам два способи, як встановити крок за кроком операційну систему Windows 8.1 з USB флеш-накопичувача.

Перший метод передбачає створення завантажувальної флешки з Windows 8.1 за допомогою програм сторонніх розробників, а другий метод підійде тим користувачам, які не хочуть використовувати додаткові програми і готові до роботи в командному рядку. Слід зазначити, що обидва способи хороші для установки 32- і 64-бітової версії операційної системи.

Спосіб 1: створюємо завантажувальну флешку через додаткову програму

Зауваження: в даній інструкції готується завантажувальна флешка для установки Windows 8, але вона також придатна і для створення флешки з Windows 7.

Хоча на сьогоднішній день існує велика кількість програм для виконання цього завдання, включаючи власний продукт Microsoft Windows 7 USB / DVD Download Tool, ми вважаємо за краще використовувати Rufus software, кращу утиліту для цієї роботи.

Крок 1: підключіть до комп'ютера ту флешку, з якої ви хочете згодом встановлювати операційну систему і зробіть на локальному диску резервну копію всіх записаних на ній даних. Це необхідно зробити, оскільки в процесі створення завантажувального сектора все дані на носії будуть знищені при форматуванні.

Крок 2: перейдіть на цю сторінку і завантажте останню версію утиліти Rufus. Розмір файлу не перевищує 0.5 мегабайта.

Крок 3: двічі клікніть на завантаженому файлі Rufus.exe для того, щоб запустити утиліту (установка не потрібно). Далі ви побачите маленьке діалогове вікно, яке питає, чи потрібно кожного разу перевіряти оновлення програми: «Do you want to allow Rufus to check for application updates?». Натисніть «Yes» або «No» для продовження.

Крок 4: виберіть у спадному меню свій флеш-накопичувач, потім виберіть секцію управління дисковими розділами «Partition scheme and target system type» і в якості цільового типу системи вкажіть стандартний тип таблиці розділів MBR (підходить для ПК з BIOS або UEFI) «MBR partition scheme for BIOS or UEFI computers », а потім виберіть тип файлової системи в секції« File system »- NTFS.

Установка операційної системи з USB флеш-накопичувача включає в себе три основні кроки: підготовку завантажувального USB флеш-накопичувача (або флешки) шляхом запису на нього всіх необхідних файлів для завантаження системи, включення завантаження з USB-носіїв в BIOS комп'ютера, і потім безпосередньо установка операційної системи з зовнішнього носія

Rufus

Зауваження: якщо ви готуєте завантажувальний флешку тільки для ПК з UEFI, то вам знадобитися вибрати тип дискового розділу «Partition scheme and target system type as GPT partition scheme for UEFI computer» а тип файлової системи «FAT32». Не забудьте, що UEFI взагалі не підтримує 32-бітну версію Windows 8.1.

Крок 5: Переконайтеся, що пункт створення завантажувального диска «Create a bootable disk» активний, далі виберіть пункт створення диска з образу ISO Image і натисніть значок CD / DVD для вказівки шляху до образу з файлом Windows 8.1 ISO. Якщо у вас вже є готовий диск Windows 8.1 DVD, ми вам рекомендуємо скористатися способом номер 2, описаним нижче.

Крок 6: Ось і все! Ваш завантажувальний USB флеш-накопичувач готовий до використання. Тепер ви можете приєднати його до комп'ютера, включити в BIOS завантаження з зовнішнього носія і почати установку ОС Windows 8.1.

Спосіб 2: створюємо завантажувальну флешку через командний рядок

Крок 1: відкрийте додаток командного рядка з правами адміністратора (Command Prompt). Для цього в Windows 8 натисніть одночасно кнопки «Windows» + «X», що дозволить вам побачити в нижньому лівому кутку екрана розширене меню користувача. Виберіть у ньому пункт «Command Prompt (admin)» і потім натисніть «Так» у відповідь на попередження UAC.

Якщо ви використовуєте Windows 7, відкрийте стартове меню, і в рядку пошуку наберіть CMD і потім натисніть одночасно кнопки «Ctrl» + «Shift» + «Enter» для запуску утиліти командного рядка з правами адміністратора.

Крок 2: далі в командному рядку наберіть наступну команду:

DISKPART

і натисніть «Enter».

Diskpart

Крок 3: далі наберіть

LIST DISK

і натисніть «Enter». Ви побачите список всіх дискових пристроїв, приєднаних до ПК.

LIST DISK

Тут ви повинні запам'ятати номер диска, що відповідає вашому USB-накопичувача, який ви хочете зробити завантажувальним. Для прикладу, згідно з наведеним скріншотом, номер цільового диска дорівнює «1» або «Disk 1». Перш ніж продовжити ми пропонуємо вам двічі перевірити номер диска флешки, так як на наступному етапі буде виконано її форматування і введення неправильного номера диска може закінчитися видаленням потрібних вам даних (наприклад, на локальному диску).

Крок 4: введіть послідовно такі команди, завершуючи введення кожної натисканням кнопки «Enter»

SELECT DISK 1 (замініть "1" на номер вашого USB флеш-накопичувача) CLEAN CREATE PARTITION PRIMARY SELECT PARTITION 1 ACTIVE FORMAT FS = NTFS QUICK ASSIGN EXIT

Закрийте утиліту командного рядка.

Крок 5: далі вам необхідно вставити в оптичний привід інсталяційний DVD-диск з дистрибутивом Windows 8.1 або змонтувати віртуальний диск. Якщо ви використовуєте ОС Windows 8, то змонтувати образ досить легко, просто клікніть правою клавішею мишки на ISO образі, і виберіть в контекстному меню опцію «Mount». Коли ви змонтуєте віртуальний диск, ви побачите його в списку дисків вікна My Computer.

Якщо ж ви використовуєте Windows 7, виконайте наші інструкції з монтування ISO образу в Windows 7, опубліковані раніше.

Крок 6: на даному етапі вам буде необхідно скопіювати з диска Windows 8.1 DVD або з монтованої віртуального диска всі файли, включаючи autorun.ini. Після чого ваш USB флеш-накопичувач буде готовий до використання!

Успіхів! Тепер ви можете перевантажитися або приєднати флешку в комп'ютера для запуску установки нової версії операційної системи Windows 8.1.

Якщо ваш комп'ютер не підтримує завантаження з USB-носіїв, читайте нашу інструкцію про те, як встановити Windows з USB-драйву навіть якщо ПК не підтримує завантаження в такому режимі.

Далі ви побачите маленьке діалогове вікно, яке питає, чи потрібно кожного разу перевіряти оновлення програми: «Do you want to allow Rufus to check for application updates?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: