Як встановити Windows на нетбук з флешки


Як встановити Windows XP / 7 з флешки? Це питання мучить багатьох, щасливих володарів ноутбуків і нетбуків, де немає CD - ROM'ов і іншої можливості встановити систему. Нещодавно я купив собі нетбук Samsung n 150 plus , На якому спочатку стояла Windows 7 Starter. Вона менян не влаштовувала ні за функціоналом, ні по продуктивності, аж надто сильно вона гальмувала. Вообщем довелося якось викручуватися і переставляти Віндоус. Проблема виникла відразу - як поставити Віндоус, якщо з інструментів у мене є флешка на 4 Гб, usb - порт в нетбуці і образ Віндоус на ПК. Перш ніж приступити до створення завантажувальної флеш-карти нам потрібно:

  • Власне сама флеш карта. Ємність флешки вибирайте в залежності від ваги дистрибутива самої Віндоус. Для ХР вистачить і 2 Гб, для 7-ки від 4 Гб.
  • Програма.

Хочу відразу попередити, що коли будете встановлювати утиліту WinSetupFromUSB, антивірус може «лаятися» на деякі файли, вважаючи їх вірусами. Не турбуйтеся, програма в цьому сенсі чиста - встановлюйте, не бійтеся.

УВАГА!!! При створенні завантажувальної флешки, переконайтеся, що все інформацію з з карти ви перенесли на комп'ютер, тому що в процесі створення буде вироблено форматування.

Тож почнемо . Відкриваємо утиліту і в списку накопичувачів вибираємо потрібний.

Далі потрібно буде відформатувати, створити розділ, який буде завантажувальним. Для цих цілей утилітам на пропонує дві програми: «Bootice» і «RMPrepUSB».
Ми будемо використовувати Bootice, там виберемо кнопку Perform Format.

У наступному вікні потрібно вибрати USB-HDD mode (Single Partion) і натиснути Next Step.

Далі нам пропонують вибрати файлову систему (я рекомендую ставити NTFS) і назва завантажувального диска.

Далі програма видає два попередження, в одному з яких вона попереджає нас, що карта буде відформатована. Так рази тиснемо Ок і все, підготовка закінчена, закриваємо Bootice.
Переходимо до основної програми, і тут ставимо прапорець навпроти тієї рядки, в якій вказано ту Віндоус, яку ви хочете ставити. Для ХР - перший рядок, для 7-ки - другий рядок, ну в цілому тут все інтуїтивно зрозуміло. У рядку вказуємо шлях до дистрибутива віноуса.

ВАЖЛИВО !!! Вказуйте шлях не до образу, а до папки, в якій лежить вже розпакований дистрибутив.

На цьому підготовка флешки повністю закінчена. При успішному завершенні копіювання файлів, утиліта видасть повідомлення «Job done». Далі вантажимося з флешки, попередньо в биосе вказавши first'ом USB-HDD.

  • Якщо ви встановлюєте Windows Xp, то спочатку вибираємо Windows 2000 / XP / 2003 Setup, а потім First part of Windows XP Professional SP3 setup from partion 0. Після першого етапу установки і перезавантаження потрібно знову завантажитися з флеш і тепер вибрати Second part of 2000 / XP / 2003 setup / Boot first internal hard disk.
  • Якщо встановлюєте 7 - ку, то там все інтуїтивно зрозуміло. Після того як установочнік скопіював файли на жорсткий диск і перезавантажив ваш комп'ютер, вибирайте завантаження з жорсткого диска, а не з флешки, інакше відбудеться повторне копіювання файлів, що призведе до створення другої копії Віндоус.


Як встановити Windows XP / 7 з флешки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: