Як записати образ на флешку | Як зробити настановну флешку Windows

 1. Крок 1. Встановлення UltraISO - програми для запису завантажувальної флешки
 2. Крок 2. Завантаження дистрибутива Windows 7 з сайту Microsoft
 3. Крок 3. Запис і створення завантажувальної флешки
 4. Крок 4. Підготовка флешки для створення завантажувального ОС
 5. Крок 5. Запис дистрибутива Windows в UltraISO на flash-ку
 6. Крок 6. Тестування завантаження створеного завантажувального дистрибутива Windows на flash-диску

Продовжуючи цикл статей про відновлення операційної системи Windows 7 і 8, в цьому уроці я розповім, як за 5 хвилин створити повноцінну завантажувальну флешку для Windows 7 за допомогою програми UltraISO. Зазвичай така флешка використовується для відновлення операційної системи в разі непередбачених обставин - зокрема, коли система не може завантажитися самостійно. Справа в тому, що штатні засоби ОС Windows 7 частенько безсилі при виникненні фатальних помилок. Тому єдине, що залишається - це використовувати завантажувальний флешку для відновлення Windows. Як уже сказано спочатку, для цих цілей ми будемо використовувати відоме додаток для роботи з iso-образами і запису дисків - UltraISO.

Крім того, сьогодні у багатьох з нас немає дисководів, а розробники Windows поширювали свої ранні продукти, здебільшого, на DVD- та CD-дисках (хоча по відношенню до Windows 10 це не так). Чому б не записати образ системи для подальшого відновлення на usb-флешку, щоб назавжди позбутися від незручностей? До того ж, переваг у завантажувальної флешки безліч:

 • її завжди можна взяти з собою, маючи під рукою досить універсальний комплект для відновлення Windows
 • зробити завантажувальну флешку для Windows 7, використовуючи Ultra ISO, простіше простого - читайте керівництво нижче по тексту
 • flash-накопичувач можна перезаписати в будь-який момент для користувача файлами
 • пристрій визначається і завантажується на більшості системних конфігурацій і ОС Windows
 • завантажувальна флешка працює швидше і не схильна до помилок читання

Зрозуміло, що дистрибутив Windows 7 з відновлювальних комплектом повинен бути завжди під рукою - в найкритичніший момент може виявитися так, що це єдиний порятунок після краху операційної системи Windows. Тому без зайвих вступів приступаємо до справи - тобто, створення флеш-накопичувача з Windows 7 "на борту".

Крок 1. Встановлення UltraISO - програми для запису завантажувальної флешки

Для швидкого створення завантажувальної флешки для Windows 7 нам знадобиться добре відома програма UltraISO останньої версії. Ви можете скачати її на офіційному сайті або пошукати на торрентах безкоштовну російську версію, бажано останню, дистрибутива Ultra ISO. Остання на даний момент версія, доступна для завантаження - 9.6, вийшла в серпні 2014 роки (зараз це додаток для запису дисків і флешок оновлюється не надто часто). Зручно те, що програма для створення завантажувального дистрибутива на флешці якісно локалізована і доступна на файлових хостингах і файлообмінниках зовсім безкоштовно. Втім, я раджу чесно заплатити за використання UltraISO в pro-версії, якщо це допоможе вам зробити флешку для відновлення Windows 7.

Втім, я раджу чесно заплатити за використання UltraISO в pro-версії, якщо це допоможе вам зробити флешку для відновлення Windows 7

Викачуємо російську версію UltraISO з офіційного сайту програми

Крок 2. Завантаження дистрибутива Windows 7 з сайту Microsoft

Завантажити необхідний для запису на флешку дистрибутив Windows 7 ви можете на офіційному сайті Microsoft або, знову ж таки, на торрентах - безкоштовно, але не зовсім чесно. Можливо, у вас є ліцензійна або ознайомча версія Windows 7 для створення флешки-реаніматора, ви можете створити образ системи, використовуючи програму для створення завантажувальної флешки UltraISO. Однак зручніше буде використовувати готовий для запису ISO-образ диска, який також можна завантажити на сайті Microsoft - UltraISO його легше "переварить" при створенні usb-флешки, необхідної для завантаження і реанімації ОС Windows надалі.

Однак зручніше буде використовувати готовий для запису ISO-образ диска, який також можна завантажити на сайті Microsoft - UltraISO його легше переварить при створенні usb-флешки, необхідної для завантаження і реанімації ОС Windows надалі

Завантажуємо дистрибутив ОС Windows 7 (8) для створення завантажувальної флешки з торрента rutracker.org

В принципі, для наших цілей підійде практично будь-який iso-образ російськомовного або англомовного дистрибутива Windows 7 або 8, не важливо - 32- або 64 бітної редакції Windows 7. Розмір завантаження на завантажувальну флешку дистрибутива може становити від 2 до 7 Гб, тому розраховуйте, щоб на flash-накопичувачі вистачило місця для створення загрузочніка Windows 7.

У моїй ситуації, як бачите, для запису я використовую iso-образ диска W8.1x64_Enterprise_Reactor, відповідно, це 64-бітна версія Windows 8.1, яка в даний момент встановлена ​​на комп'ютері, де я і пишу це керівництво. В принципі, нижчевикладені методи актуальні також для ОС Windows 10: програма UltraISO досить всеїдна.

Крок 3. Запис і створення завантажувальної флешки

Запускаємо програму Ultra ISO. Вибираємо команду меню "Файл - Відкрити ...", вказуємо програмі ISO-образ для створення флешки завантажувального ОС Windows 7. У правій частині вікна UltraISO ви побачите вміст інсталяційного дистрибутива Windows, який і буде записаний на флеш-накопичувач.

У правій частині вікна UltraISO ви побачите вміст інсталяційного дистрибутива Windows, який і буде записаний на флеш-накопичувач

Вміст майбутньої флешки для відновлення Windows 7 відображається в правій панелі UltraISO

Крок 4. Підготовка флешки для створення завантажувального ОС

Для того, щоб зробити флешку завантажувальної, вставте пристрій в USB-роз'єм вашого комп'ютера. Відформатуйте його в файлової системі FAT32. Це потрібно для того, щоб при завантаженні комп'ютер міг без проблем вважати дані з накопичувача, оскільки FAT є універсальною системою для зберігання файлів і створення завантажувальних дисків на флешці.

Крок 5. Запис дистрибутива Windows в UltraISO на flash-ку

На щастя, розробники UltraISO вже подбали про нас з вами, тому для запису файлів, необхідних для створення завантажувальної флешки Windows 7 або 8 можна використовувати відповідний пункт програми "Самозавантаження - Записати образ жорсткого диска". Як це зробити - дивіться на скріншоті нижче.

Як це зробити - дивіться на скріншоті нижче

Ця команда допоможе зробити нам завантажувальний USB-флешку

Далі, вам буде запропоновано вибрати метод створення завантажувальної флешки - вказуємо пункт «USB-HDD +». Якщо ви ще не форматувати flash-диск, вам запропонують виконати його засобами програми UltraISO. Знову ж, не забудьте, що диск потрібно відформатувати в FAT32 для повної сумісності з комп'ютером.

Останній етап - вибрати пункт "Write Disk Image" ( "Запис образу диска" або "Записати"). І це все, що залишається, щоб зробити завантажувальну флешку! Втім, немає: залишається дочекатися закінчення створення завантажувальної флешки і протестувати отриманий комплект на робочій машині.

Крок 6. Тестування завантаження створеного завантажувального дистрибутива Windows на flash-диску

По закінченню процесу створення boot-флешки, зайдіть в Провідник або інший файловий менеджер (наприклад, Total Commander ) І переконайтеся, що файли ОС Windows присутні на флеш-накопичувачі.

Далі, перезавантажте комп'ютер і виставте в Біосе флешку з Windows 7 як завантажувальний пристрій. Після чого збережіть зміни і переконайтеся в тому, що комп'ютер стартує через флеш-накопичувач - тобто, успішно завантажує оболонку ОС Windows.

Виставляємо флеш-накопичувач в якості завантажувального пристрою в Біосе

Резюме. Сподіваюся, що ви зрозуміли принцип, як створити завантажувальний флешку, використовуючи нескладний інструментарій додатки UltraISO. Безумовно, є й інші програми, методи для запису дистрибутива Windows 7 на USB-флешку, CD або DVD-диск. Більш того, ніхто не забороняє використовувати новітні версії ОС Windows - 8 і 10 - для аналогічних цілей. Загалом, чекаю ваших запитань в коментарях. Діліться своїм досвідом!

Чому б не записати образ системи для подальшого відновлення на usb-флешку, щоб назавжди позбутися від незручностей?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: