Як завантажити DirectX 11 для Windows 8 64 Bit: покрокова інструкція

 1. призначення програми
 2. Як встановити останню версію DirectX на Windows 8 64 Bit?
 3. Встановлюємо 11 версію DirectX
 4. висновок
 5. Відео

Програма DirectX чудово знайома любителям комп'ютерних ігор Програма DirectX чудово знайома любителям комп'ютерних ігор. Для запуску практично будь-якого сучасного шутера, гонок, стратегії і т. Д. Необхідно встановити ДіректІкс. Додаток розроблений компанією Microsoft спеціально для власної операційної системи Windows. Давайте розберемося, як завантажити DirectX 11 для Windows 8 64 Bit.

призначення програми

Додаток являє собою пакет API, які використовуються при програмуванні. Найбільшого поширення набір отримав при створенні комп'ютерних ігор. У більшості випадків програма поширюється разом з грою і встановлюється автоматично разом з іншим додатковим програмним забезпеченням. Однак не завжди користувачі отримують весь набір софта, тому їм доводиться інсталювати DrX окремо. Утиліта поширюється безкоштовно і викачується з офіційного сайту Microsoft.

Для початку розберемося, в яких випадках потрібна установка і як визначити розрядність системи, щоб завантажити правильну версію ДіректХ.

Мультимедійні пакети діляться по поколінням. Всі останні версії включають в себе попередні, тому вам залишається тільки оновити встановлену утиліту до актуального стану. Спочатку необхідно дізнатися розрядність операційної системи, щоб завантажити правильний дистрибутив. Також ви повинні визначити, яка версія пакету вже встановлена ​​на вашому комп'ютері. Зробити це можна в такий спосіб:

 1. Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Пуск» і в меню виберіть пункт «Знайти».

Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Пуск» і в меню виберіть пункт «Знайти»

 1. У пошуковому рядку впишіть запит «dxdiag.exe» і запустіть з'явилося додаток.

exe» і запустіть з'явилося додаток

 1. Перед вами відкриється «Засіб діагностики DirectX», в якому міститься вся інформація щодо системи, екрану, звукового обладнання та програмного забезпечення. У першій вкладці «Система» зверніть увагу на дві строчки. Біля пункту «Операційна система» (1) стоїть повна назва і розрядність вашої ОС. Рядок «Версія DirectX» (2) містить інформацію про встановлений наборі API. Дізнавшись необхідну інформацію, можна приступити до завантаження дистрибутива.

Дізнавшись необхідну інформацію, можна приступити до завантаження дистрибутива

Як встановити останню версію DirectX на Windows 8 64 Bit?

Спочатку необхідно перейти на офіційний сайт творців ОС і знайти дистрибутив. Для цього відкрийте в браузері посилання . На сторінці виберіть мову для інсталятора та натисніть на кнопку «Завантажити».

Далі вам буде запропоновано також завантажити додатковий софт - ви можете відзначити його галочками або відмовитися, натиснувши на відповідну кнопку і завантаживши тільки установник DirectX.

Тепер запустіть завантажений файл і дотримуйтесь інструкції:

 1. На першому екрані прийміть умови ліцензійної угоди та натисніть на «Далі».

На першому екрані прийміть умови ліцензійної угоди та натисніть на «Далі»

 1. На другому екрані ви можете відмовитися від установки додаткової панелі Bing.

На другому екрані ви можете відмовитися від установки додаткової панелі Bing

 1. Далі веб-установник просканує систему і визначить необхідність в скачуванні останньої версії.

Далі веб-установник просканує систему і визначить необхідність в скачуванні останньої версії

 1. Після завершення процедури натисніть «Готово» і після цього перезавантажте комп'ютер.

Після завершення процедури натисніть «Готово» і після цього перезавантажте комп'ютер

Таким методом ви встановлюєте нову версію набору API. Якщо ваш ПК підтримує крайнє оновлення утиліти - DirectX 12, але вам необхідна саме 11 версія, то скористайтеся наступним керівництвом.

Якщо на вашому комп'ютері включений «Центр оновлення», то необхідні бібліотеки будуть завантажені і встановлені автоматично. Служба постійно стежить за доступними оновленнями і завантажує їх самостійно - вам навіть не доведеться піклуватися про ручної інсталяції.

Встановлюємо 11 версію DirectX

Веб-установник з офіційного сайту завантажує саме останнє оновлення для програми. Незважаючи на те, що крайня версія включає в себе набір попередніх бібліотек, деякі старі ігри відмовляються запускатися, вимагаючи саме «рідний» для них DirectX. У багатьох випадках їм стає DrX 11. Ви можете завантажити безкоштовно дистрибутив на сторонньому сайті, оскільки офіційний ресурс Microsoft дозволяє завантажити тільки веб-установник.

Тут вам і стане в нагоді знання про розрядності вашої ОС. Автономні дистрибутиви діляться за версіями і розрядності. Користувачеві необхідно завантажити відповідний установник для Windows 8 64 Bit. Якщо ви встановите пакет для 32-бітової версії ОС, то нічого поганого не трапиться, але і бібліотеки працювати не будуть, а значить ви не зможете запустити гру.

Перед цим необхідно видалити «свіжу» версію ДіректІкс з комп'ютера. У цьому вам допоможе утиліта DirectX Happy Uninstall. Її можна безкоштовно завантажити з сайту , Натиснувши на відповідну кнопку:

Після установки виконайте наступні дії:

 1. Спочатку створіть резервну копію бібліотек. Для цього відкрийте вкладку «Backup» і натисніть на зазначену кнопку.

Для цього відкрийте вкладку «Backup» і натисніть на зазначену кнопку

 1. Далі перейдіть у вкладку «Uninstall» і натисніть на однойменну кнопку.

Далі перейдіть у вкладку «Uninstall» і натисніть на однойменну кнопку

 1. Тепер перезавантажте комп'ютер і інсталюйте заздалегідь скачаний дистрибутив DirectX 11 64-розрядної Windows

Для використання функції видалення необхідно мати придбану версію DirectX Happy Uninstall.

висновок

В установці пакету ДіректІкс немає нічого складного. Якщо вам потрібна актуальна версія, то просто скористайтеся офіційним веб-монтажник. Він автоматично завантажить потрібні файли і інсталює їх на комп'ютер.

Щоб повернути попередню версію, спочатку видаліть встановлену, а потім скористайтеся автономним дистрибутивом. Варто відзначити, що «знизити» DrX нижче 11 покоління на Windows 8 не вийде, оскільки настільки старі випуски вже не підтримуються операційною системою.

Якщо DirectX вам знадобився для комп'ютерних ігор і ви використовуєте цифрові майданчики Steam, Origin і подібні, то можна не турбуватися про необхідність ручної установки додаткового ПЗ. Перед стартом завантаження файлів програма автоматично завантажить весь софт, необхідний для роботи конкретної гри, в тому числі і ДіректІкс потрібного покоління.

Відео

Для більш детального ознайомлення подивіться даний відеоролик з докладним описом всіх покрокових дій зі статті.

Як встановити останню версію DirectX на Windows 8 64 Bit?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: