Як змінити тему в Windows 7

  1. Міняємо тему в Windows 7

Привіт друзі. Будемо сьогодні міняти тему в Windows 7. Ну Ви напевно зі мною погодитеся, що один і той же вид робочого столу кожен день дуже швидко набридає, і хочеться чогось нового і свіжого. Ну на щастя операційна система Windows 7 дає нам таку можливість.

Windows 7

Можна змінити шпалери на робочий стіл, звуки, колір вікна або ж заставку. Але куди простіше поміняти все це декількома кліками миші, просто змінивши тему. Теми містять в собі всі компоненти інтерфейсу, і змінюючи тему, можна змінити і колір вікна і шпалери. Тим більше інтерфейс Aero дуже красивий і дуже просто налаштовується.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Давайте змінимо тему! На що щось нове і цікаве. Тим більше, що коли наприклад приходить осінь або весна, то хочеться створити відповідну погоду і на комп'ютері.

Міняємо тему в Windows 7

1. На робочому столі, натискаємо на порожню нагавкати правою кнопкою миші і вибираємо "Персоналізація", або йдемо через: Панель керування \ Всі елементи панелі керування \ Персоналізація.

2. У вікні, бачимо список тем. Спочатку йдуть "Мої теми", це ті які Ви скачували або створювали свої, до речі свої теми можна зберігати, там є кнопочка "Зберегти тему". Далі йдуть стандартні теми Aero. І ще нижче спрощені теми, це вже щось із серії Windows 98, хоча багатьом дуже зручно працювати з таким оформленням.

І ще нижче спрощені теми, це вже щось із серії Windows 98, хоча багатьом дуже зручно працювати з таким оформленням

3. Що б активувати тему, потрібно просто натиснути на неї і все, через кілька хвилин тема зміниться.

4. Нижче ви можете побачити ще кнопки "Фон робочого столу", "Колір вікна" і т. Д.

Якщо натиснути на ці кнопки, то можна налаштувати окремо різні елементи, і у Вас вийде своя, унікальна тема.

5. Можна завантажити додаткові теми оформлення в інтернеті, але я раджу перейти на офіційний сайт Майкрософт і завантажити теми звідти, вибрати там є з чого. Просто у вікні настройки персоналізації натисніть "Інші теми в Інтернеті" і сайт з галереєю тим від Майкрософт відкриється в браузері. Ну а там вже вподобану тему можна завантажити в один клік.

Ось такими нескладними діями можна оживити свій комп'ютер і створити святковий настрій, просто змінивши тему оформлення. А ще можна додати на робочий стіл гаджети, про які я писав тут . Пам'ятаю на Новий Рік у мене стояла ялинка, красиво так було :). Успіхів!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: