Який антивірус краще вибрати для ОС Windows 7 і 8? Який антивірус найкращий !?

 1. Вибираємо антивірус!
 2. Антивірус Касперський
 3. Антивірус Аваст
 4. Антивірус докт Веб
 5. Антивірус ESET NOD32

Найкращого сто процентно-захищає антивіруса не існує Найкращого сто процентно-захищає антивіруса не існує !!! Жодна з антивірусних програм не дасть Вам гарантії того, що Ваш комп'ютер буде захищений на 100%. Але це звичайно ж не говорить про те, що ми не зможемо захистити свій комп'ютер від шкідливих програм . Ще як зможемо!

Вибір антивірусів зараз великий! І від правильно підібраного антивірусної програми залежить наскільки ми захистимо свій комп'ютер. Хороший софт захистить наш ПК приблизно на 95%, тобто практично від усіх вірусів.

У цій статті я постараюся дати відповідь на питання, який антивірус краще вибрати для свого комп'ютера з ОС Windows 7 і 8. Але спочатку кілька слів про те, що ж таке антивирусник?

Антивірусна програма або просто антивірус - це спеціально розроблений софт для забезпечення безпеки нашого комп'ютера від шкідливих програм (вірусів, троянів, шпигунів, руткітів). Антивірус в постійному режимі спостерігає за всіма програмами, файлами, папками і т.д., з якими ми працюємо і в разі виявлення вірусів повідомляє нам про це. Потім видаляє знайдені віруси і лікує заражені файли.

Рекомендації по цій темі:

Перед тим як приступити до опису вибору антивіруса варто усвідомити один момент. Для нашого комп'ютера потрібно встановити лише одну програму для захисту. Багато починаючі користувачі думають, що, мовляв, встановлю найкрутіші антивіруси і буду захищений на максимум. Ні, шановний починаючий користувач, якщо Ви раніше не знали, то зараз це дізнаєтеся, що на комп'ютері повинен бути встановлений лише один антивірус, інакше після встановлення другої вони почнуть конфліктувати, гальмувати систему і так далі.

Якщо хочете встановити інший антивірус, то потрібно спочатку видалити старий. Винятком може стати установка додаткових програм для захисту, але не антивірусів. Це можуть стати, наприклад, інші програми по боротьбі зі шпигунами або з руткитами, або це окремо встановлена ​​програма-брандмауер і т.д. Ці програми аж відрізняються від антивіруса і можуть бути встановлені на ПК якщо на ньому вже є антивірус.

Вибираємо антивірус!

Однозначної відповіді на питання, який антивірус поставити на свій комп'ютер немає, тому ми розглянемо в цій статті чотири найпопулярніші антивірусні програми. Розглянемо плюси і мінуси, яка ціна і захист, наскільки вони споживають системних ресурсів, чи є тестовий період і так далі.

Відразу варто усвідомити, що самі «сильні» антивірусні програми є платними. Їх ми і будемо розглядати. Для тих, кому цей варіант не походить я завжди рекомендую встановити безкоштовний антивірус AVG або безкоштовну версію Avast . Звичайно у цих антвірусних програм не такі величезні можливості, як у їхніх старших-платних братів, але все ж комп'ютер від вірусів вони захищати теж вміють. Я цими безкоштовними антивірусами користувався, тому сміливо рекомендую.

Сьогодні ми розглянемо з Вами антивіруси: Касперський, Avast, Dr.Web і NOD32. Всі вони платні, але у них є Пробні версії! І ніхто не забороняє Вам скористатися тестовим періодом зазвичай один місяць. Встановлюємо антивірусну програму і сміливо користуємося усіма її можливостями протягом місяця або навіть більше абсолютно безкоштовно. Так можна вивчити всі антивіруси, просто встановлюючи і працюючи з ними до тих пір, поки не закінчиться пробна версія. Це один з найпростіших способів визначити, який антивірус кращий для вас.

А тепер безпосередньо, приступимо до розгляду цих кращих антивірусів. Найбільш повну інформацію про кожному з антивірусів Ви знайдете на офіційних сайтах розробників, а тут ми лише детально розглянемо опис, плюси і мінуси цих антивірусних програм: Касперський, Аваст, Доктор Веб і НОД32.

Поїхали!

Антивірус Касперський

Антивірус Касперський

Антивірус Касперського - один з лідерів. Для домашнього комп'ютера цей антивірус ідеально підходить. Захищає від більшості загроз.

Основні плюси Касперського:

 • Високий рівень захисту від шкідливих програм.
 • Споживає менше ресурсів у порівнянні з конкурентами і швидко працює.
 • Перевіряє програми і файли дуже швидко.
 • Миттєво блокує сайти з вірусами.

Основні мінуси Касперського:

 • Ліцензія коштує дорого.
 • Для повної перевірки комп'ютера потрібно відключати програми.

Антивірус Аваст

Антивірус Аваст

Багато хто любить антивірусну програму Аваст за її безкоштовну версію. І дійсно, вона відмінно справляється з завданнями захисту комп'ютера від шкідливих програм. Платна версія дає ще більше можливостей, такі як захист від хакерських атак, захист при платежах, і навіть є захист від спаму.

Основні плюси Avast:

 • Є безкоштовна версія мінімум на рік.
 • Швидко сканує файли на наявність вірусів.
 • Блокує підозрілі сайти.
 • Стежить за активними програмами.

Основні мінуси Avast:

 • Деякі віруси може пропускати навіть платна версія.

Антивірус докт Веб

Антивірус докт Веб

Головною відмінною рисою антивіруса Dr.Web від інших програм є можливість відновлювати і лікувати дуже заражені файли. Таким чином відновлюються важливі для користувачів файли.

Основні плюси Доктор Веб.

 • Безкоштовна утиліта Dr.Web CureIt працює без установки і відмінно знаходить віруси.
 • Перевірка будь-яких архівів.
 • Самозахист високого рівня.

Основні мінуси Доктор Веб.

 • Висока вартість повної, ліцензійної версії.

Антивірус ESET NOD32

Антивірус ESET NOD32

Кажуть, що антивірусна програма ESET NOD32 - це кращий антивирусник для просунутих користувачів. Це пов'язано з тим, що для максимального захисту його потрібно налаштувати, що більше характерно користувачам зі стажем.

Основні плюси NOD32.

 • Блокування спаму.
 • Захист від шахраїв.
 • Безпека в соціальних мережах.
 • Блокування шпигунських програм і фішингу.

Основні мінуси NOD32.

 • Дорога ліцензія.
 • Довго сканує.
 • Може пропустити шкідливі програми.

Підсумок! Який антивірус вибрати?

Однозначної відповіді все одно немає, ми не можемо відповісти який антивірус кращий. Вищеописані антивірусні програми всі хороші. Хоч тут лише короткий опис і деякі плюси і мінуси. Тепер справа за вами, у цих антвірусніков є пробні версії, пробуйте і робіть висновки.

Що порадить сам автор і який антивірус встановлений у нього?

Який найкращий антивірус на мою думку? Розповідаю.

На мою особисту думку, яке від більшості може відрізнятися, найкращий антивірус - це антивірус Касперського. Раніше у мене був встановлений Avast і теж все було добре. Але недавно я встановив Антивірус Касперського з безкоштовним використанням на місяць. Я відразу, перевірив диски на наявність вірусів і парочку знайшов!

Потім я експериментував з файлів в якому був знайдений шкідливий код. При перевірці Касперського файл відразу ж віддалявся, а Аваст нічого в цьому файлі не бачив. Тепер я вибираю Антивірус Касперського, незважаючи на те, що Avast служив мені вірою і правдою кілька років, але деякі віруси він не бачить.

Це моя особиста думка, кращого антівірусника в природі все одно немає! Є кращий антвіруснік для певного користувача, просто для кожного він різний. Для мене сьогодні - це Касперський. Через рік або два це може змінитися, це нормально.

Тут був блок "Поділися в соц. Мережах"

Цікаві статті по темі:

8. Але спочатку кілька слів про те, що ж таке антивирусник?
Який антивірус вибрати?
Який найкращий антивірус на мою думку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: