Який DirectX краще для Windows 7

  1. графічний адаптер
  2. ігри
  3. висновок
  4. Чи допомогла вам ця стаття?

DirectX   - особливі компоненти, що дозволяють ігор і графічним програмам працювати в операційних системах Windows
DirectX - особливі компоненти, що дозволяють ігор і графічним програмам працювати в операційних системах Windows. Принцип дії DX заснований на наданні прямого доступу софта до апаратної частини комп'ютера, а точніше, до графічної підсистеми (відеокарти). Це дозволяє використовувати весь потенціал відеоадаптера для відтворення зображення.

Читайте також: Для чого потрібен DirectX

У всіх операційних системах, починаючи з Windows 7 , Вищевказані компоненти вже вбудовані в дистрибутив. Це означає, що окремо їх встановлювати не потрібно. Для кожної редакції ОС існує своя максимальна версія бібліотек DirectX. Для Віндовс 7 це DX11.

Читайте також: Як оновити бібліотеки DirectX

Для підвищення сумісності, крім самої нової версії, в системі присутній файли попередніх редакцій. У нормальних умовах, якщо компоненти DX не пошкоджені, ігри, написані для десятої і дев'ятою версій, також працюватимуть. А ось для того, щоб запустити проект, створений під DX12, доведеться встановити Windows 10 і ніяк інакше.

графічний адаптер

Також на те, яка версія компонентів використовується в роботі системи, впливає відеокарта. Якщо Ваш адаптер досить старий, то, можливо, він здатний підтримувати тільки DX10 або навіть DX9. Це не означає, що відеокарта не здатна нормально функціонувати, але нові ігри, для яких потрібно більше нові бібліотеки, що не запустяться або видаватимуть помилки.

Детальніше:
Дізнаємося версію DirectX
Визначаємо, чи підтримує відеокарта DirectX 11

ігри

Деякі ігрові проекти розроблені таким чином, що можуть використовувати файли як нових, так і застарілих версій. В налаштуваннях таких ігор існує пункт вибору редакції DirectX.

висновок

На підставі сказаного вище, робимо висновок, що ми не можемо вибирати, яку редакцію бібліотек використовувати в своїй операційній системі, це вже зробили за нас розробники Віндовс і виробники графічних прискорювачів. Спроби встановити нову версію компонентів зі сторонніх сайтів приведуть лише до втрати часу або зовсім до збоїв і помилок. Для того, щоб користуватися можливостями свіжого DX необхідно змінити відеокарту і (або) встановити нову Windows.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: