Яку Windows 7 ставити? Відмінності версій Windows 7

Яку версію Віндовс 7 встановлювати на комп'ютер або ноутбук?

З появою нової операційної системи Windows 7, у користувачів з'явився новий питання: «Яку Windows 7 краще встановлювати на комп'ютер?»
Є чотири випуски Windows 7:

 1. Домашня базова;
 2. Домашня розширена;
 3. професійна;
 4. Максимальна (Ultimate).

Лінійка ОС Windows 7

Чим відрізняються випуски Windows? Якщо розглядати випуски з точки зору звичайного користувача ПК, тобто людини у якого вдома 1-2 комп'ютера (наприклад десктоп і ноутбук), то можна сказати, що нічим таким істотним, щоб на цьому варто було загострювати свою увагу. Однак якщо на комп'ютері або ноутбуці встановлено більше 8 Гб оперативної пам'яті, то використовувати Домашню базову Windows 7 вже не доцільно, так як вона може використовувати максимум 8 Гб ОЗУ. Якщо ви плануєте нарощувати обсяг оперативної пам'яті, прочитайте статтю «Як збільшити оперативну пам'ять комп'ютера» .

Детальна інформація про відмінності версій Windows представлена ​​в таблиці.

Порівняння різних версій Windows 7

Якщо домашню і максимальну версію Windows 7, то в максимальній версії є наступні додаткові можливості:

 1. Безкоштовний перегляд улюблених ТВ-програм за допомогою інтернет-телебачення, а також можливість вибору місця і часу їх перегляду.
 2. Зручне створення домашньої мережі і підключення комп'ютерів до принтеру завдяки домашній групі.
 3. Запуск програм для Windows XP в режимі Windows XP.
 4. Спрощене і більш безпечне підключення до корпоративних мереж за допомогою функції приєднання до домену.
 5. На додаток до функції резервного копіювання та відновлення всієї системи, доступної в усіх випусках, можливість архівації даних в домашній або робочої мережі.
 6. Захист даних на комп'ютері і портативних пристроях зберігання від втрати і крадіжки за допомогою шифрування диска BitLocker.
 7. Вибір потрібної мови інтерфейсу і можливість перемикання між 35 доступними мовами.

За великим рахунком, у всіх семи пунктах перераховані можливості Windows 7, які не будуть затребувані 90 відсотками користувачів операційної системи, так навіщо платити більше?

Єдиною причиною придбання Windows 7 «Максимальна», може бути велика кількість драйверів в її складі. Завдяки цьому, при установці Windows 7 Ultimate, більшість драйверів буде встановлено автоматично, що може істотно скоротити час підготовки комп'ютера до роботи.

Євген Раамат

Яку версію Віндовс 7 встановлювати на комп'ютер або ноутбук?
З появою нової операційної системи Windows 7, у користувачів з'явився новий питання: «Яку Windows 7 краще встановлювати на комп'ютер?
За великим рахунком, у всіх семи пунктах перераховані можливості Windows 7, які не будуть затребувані 90 відсотками користувачів операційної системи, так навіщо платити більше?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: