Браузери скачати безкоштовно

Я.Браузер - web-оглядач від компанії Яндекс, створений на базі движка Chromium. Об'єднує в собі кращі риси популярних браузерів Chrome і Opera, а також надає унікальні можливості своїм користувачам.

Об'єднує в собі кращі риси популярних браузерів Chrome і Opera, а також надає унікальні можливості своїм користувачам

Браузер від Яндекса подібно опері здатний активувати забезпечує економію трафіку режим Турбо і все таку ж швидке завантаження сторінок під час зниження швидкості інтернет-з'єднання, як і в Гугл хром . Насолоджуйтесь мінімалістським інтерфейсом, приголомшливою швидкістю і вбудованим перекладачем, а так само додавайте розширення з магазину Google Chrome. Новий браузер від розробників Opera, створений на основі Chromium з движком Blink. Відрізняється розширеним функціоналом і підвищеною зручністю в навігації.

Відрізняється розширеним функціоналом і підвищеною зручністю в навігації

Інтерфейс web-оглядача дуже нагадує Opera 12 - тут також є бічна панель, корзина з закритими вкладками і режим відображення картинок. У той же час, автори реалізували ряд цікавих нововведень. Серед них - угруповання вкладок, інтегрований поштовий клієнт, замітки на відкритих веб-сторінках. Браузер Хром довгий час лідирував серед подібних собі з великим відривом. Здавалося б, такі козирі, як божевільна швидкість і зручний інтерфейс не залишали шансів аналогам.

Здавалося б, такі козирі, як божевільна швидкість і зручний інтерфейс не залишали шансів аналогам

Але все більше гаряче дихання конкурентів у вигляді Mozilla і Opera, а також завоювання своєї частки аудиторії новими продуктами, такими як UC Browser , Maxthon і Yandex.Browser зажадали від розробників нових акцентів. Pale Moon - найкраща альтернатива Mozilla Firefox. Браузер заснований на тому ж програмному ядрі, однак відрізняється полегшеним інтерфейсом і збільшеною на 25% продуктивністю.

Браузер заснований на тому ж програмному ядрі, однак відрізняється полегшеним інтерфейсом і збільшеною на 25% продуктивністю

Він забезпечує відмінну швидкість відкриття сторінок і підвищену стабільність за рахунок відмови від деяких інструментів. На думку розробників з Moonchild Productions, браузер повинен бути браузером, а брати на себе функції інших додатків зовсім необов'язково. Waterfox - браузер на основі Mozilla Firefox, створений спеціально для 64-розрядних систем. Забезпечує безпечний і разюче швидкий web-серфінг.

Забезпечує безпечний і разюче швидкий web-серфінг

Спочатку розробники Вотерфокс вдало скористалися тим, що офіційною версією Mozilla Firefox під 64-бітну архітектуру не було передбачено, і скомпілювали ядро ​​програми за допомогою Intel C ++ Compiler. Незважаючи на те, що згодом програмісти з офісу «Вогненного Лиса» випустили версію для 64-бітної ОС, Waterfox продовжив демонструвати більш високу швидкість, ніж та, що спостерігалася у його розкрученого родича. мазило Фаерфокс - один з найпопулярніших кроссплатформенних браузерів в світі, забезпечує швидкий безпечний серфінг по Інтернету, відрізняється гнучкістю в налаштуваннях і величезним вибором додаткових плагінів і розширень.

Багатомільйонний фан-клуб веб-оглядача Mozilla Firefox розганяє ринок, створюючи умови для існування здорової конкуренції з   браузером Гугл Багатомільйонний фан-клуб веб-оглядача Mozilla Firefox розганяє ринок, створюючи умови для існування здорової конкуренції з браузером Гугл . Причини, чому користувачі прагнуть завантажити мозила Фаерфокс лежать на поверхні - це акцент на посилений захист від шкідливих сайтів, висока швидкість роботи з десятками відкритих вкладок і впровадження інноваційних технологій, на зразок сокетів, web-консолей або графіки нового покоління.

Тор Браузер

для анонімного web-серфінгу. Являє собою web-оглядач Firefox з інтегрованим розширенням Torbutton, блокувальником скриптів і адд-оном для входу на сайти по протоколу HTTPS.

Програма дозволяє відвідувати заборонені адміністратором або державою сайти, а також вести переписку в web-чатах, робити замовлення і завантажувати файли, приховуючи свій IP-адресу та інші елементи ідентифікації. Браузер, побудований на ядрі хромиум, який крім того, що вписав найкраще від програм, побудованих на цьому ж ядрі, солідно додав у безпеки і конфіденційності особистих даних користувача.

Мабуть, кожен, у кого є доступ в Інтернет, хоч раз користувався браузером з ядром від хромиум, будь то браузер від Google, Яндекс або від Рамблер. Причому кожна компанія намагається додати якісь свої функції. Не виключенням стали і розробники з Comodo. Браузер Dragon відрізняється підвищеною безпекою та конфіденційністю для переданих даних. Досить швидкий браузер від російських розробників з Ростелеком. Відмітна риса оглядача - вбудована потужний захист від реклами і шкідливих сайтів.

Програма створена на базі Chromium, її інтерфейс типовий для всіх «хромоподобних» браузерів. Після запуску ми можемо побачити візуальні закладки, які за умовчанням закріплені за популярними серед багатьох російських користувачів сервісами: російські новини, погода, телепрограма, карти, ліки, держустанови. Також до наших послуг пошуковик «Супутник».

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: