CCleaner для Windows XP

  1. Встановлюємо CCleaner на Windows XP
  2. Завантажити безкоштовно CCleaner для Windows XP

Ми, при всьому бажанні, не могли обійти стороною Windows XP, яка хоч і повільно, але постійно втрачає позиції на ринку операційних систем. Але все ще близько 10 відсотків користувачів працюють на даній версії ОС і їм теж, навіть частіше ніж власникам новіших «вікон», а швидше і більш потужних конфігурацій, буває потрібна програма очищення комп'ютера від мотлоху.

очищення комп'ютера

При тестуванні CCleaner використовувалася Windowx XP SP3, хоча це швидше було тестування, а спроба заглянути в минуле. Ще якихось 5 років тому зовсім не так гостро стояла проблема захисту приватної інформації, яку так люблять збирати тепер популярні web-ресурси, не кажучи вже про «корпорації добра», чудовому mail.ru з його супутником і Яндексі з його неодмінно «потрібними всім »елементами. Все було якось простіше, та й Microsoft не страждала тоді нав'язливою ідеєю впровадження телеметрії для збору «переваг» користувача.

Встановлюємо CCleaner на Windows XP

Ми вже в четвертий раз розглядаємо процес установки CCleaner на четверту за рахунком версію Windows. Вкрай детально дана процедура була описана в « сімці », Тут ми взагалі не будемо зупинятися на деталях, а просто дамо насолодитися тим самим сріблясто-синім, трохи призабутих, дизайном оболонки ОС.

Якби не відмінності в інтерфейсі і шрифтах, то можна було б сплутати відкриту програму в XP і 7-й версії Windows. Це вже в «вісімці» з'явиться «Сховище Windows», а в 10-ке - Edge. У підсумку можна без докорів сумління сказати, що користувач звик до використання CCleaner на одній гілці дітища Microsoft, взагалі не помітить різниці в інший, більш нової або старої, не важливо. І це чудово, особливо на тлі повального припинення підтримки XP іншими розробниками.

Завантажити безкоштовно CCleaner для Windows XP

CCleaner Slim

- той же Standard, але без рекламного ПО (рекомендуємо!)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: