Чому не можна виконувати чисту установку Windows 10 власникам Windows 7 і 8

Минуло вже кілька днів з моменту випуску Windows 10. Намагаючись встановити нову версію ОС, деякі користувачі зіткнулися з незрозумілими помилками в процесі оновлення, інші до цих пір стоять в черзі. В обох випадках хочеться скачати образ системи і вирішити всі проблеми за допомогою її чистою установки. З цієї статті ви дізнаєтеся, чому власникам ліцензійних версій Windows 7, 8 або 8.1 ні в якому разі не можна цього робити.

Чистий установка Windows на попередньо відформатований диск з давніх-давен вважається ефективним способом радикального вирішення всіх проблем, що накопичилися в процесі використання попередньої версії операційної системи. Ви робите резервні копії всіх важливих даних, складаєте список встановлених програм, повністю очищаєте жорсткий диск, а потім встановлюєте заново Windows і починаєте свою комп'ютерну життя з чистого аркуша. Що може бути простіше?

Однак ті власники ліцензійних версій Windows 7 і 8, які вирішать виконати подібну процедуру для поновлення до Windows 10, зіткнуться з однією неприємною проблемою. Встановлена ​​таким чином операційна система втрачає активацію і стає неліцензійної. До речі, перевірити поточний статус активації можна в налаштуваннях системи за адресою: «Налаштування» → «Оновлення та безпеку» → «Активація».

До речі, перевірити поточний статус активації можна в налаштуваннях системи за адресою: «Налаштування» → «Оновлення та безпеку» → «Активація»

Справа в тому, що при оновленні поверх наявної системи установник прекрасно підхоплює активацію і переносить її в Windows 10. Але якщо ви спробуєте виконати чисту установку Windows 10, то зіткнетеся з тим, що наявні у вас ключі (абсолютно легальні) від попередньої версії системи до нової версії вже не підходять. компанія Microsoft визнала цю проблему в одному зі своїх блогів. Дивно, що це було зроблено тільки зараз, а не задовго до виходу Windows 10.

Отже, якщо з питанням «Хто винен?» Все зрозуміло, то залишається відповісти на питання «Що тепер робити?». І ось що ми вам можемо порадити.

  • Якщо ви використовуєте Windows 7, 8 або 8.1, то не намагайтеся зробити чисту установку нової версії ОС. Чекайте, поки прийде зарезервована вами Windows 10 через систему оновлень. В крайньому випадку можете протиснутися позачергово за допомогою способу, описаного в цій статті .
  • Якщо ви вже встигли встановити Windows 10 «з нуля» і втратили активацію, то вам доведеться все почати спочатку. Тобто скачати і встановити колишню у вас до цього версію операційної системи, активувати її за допомогою свого ліцензійного ключа, а потім чекати приходу Windows 10 в звичайному порядку.
  • Якщо ви отримали Windows 10 правильним методом, то вона активується автоматично і ваш старий ключ продукту прив'язується до нової версії Windows. Після цього ви зможете заново її будь-яким способом, в тому числі і повністю заново - активація не злітає.

Упевнений, що після прочитання цієї інформації про тонкощі установки Windows 10 у вас виникне бажання сказати кілька добрих слів на адресу Microsoft. Можете зробити це в коментарях. Будемо сподіватися, що вони прочитають.

Що може бути простіше?
» Все зрозуміло, то залишається відповісти на питання «Що тепер робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: