Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити?

 1. Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити? Привіт, шановні користувачі Скайпу....
 2. Якщо Скайп перестав працювати після оновлення
 3. Якщо не виходить зайти в Скайп
 4. Якщо програма Скайп відмовляється працювати
 5. Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити?
 6. Чому Skype не працює
 7. Якщо Скайп перестав працювати після оновлення
 8. Якщо не виходить зайти в Скайп
 9. Якщо програма Скайп відмовляється працювати
 10. Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити?
 11. Чому Skype не працює
 12. Якщо Скайп перестав працювати після оновлення
 13. Якщо не виходить зайти в Скайп
 14. Якщо програма Скайп відмовляється працювати

Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити?

Привіт, шановні користувачі Скайпу Привіт, шановні користувачі Скайпу. Ми раді новим і постійним відвідувачам нашого пізнавального комп'ютерного порталу smartronix.ru . Часто на форумах і в соціальних мережах можна зустріти один поширений питання. Багато користувачів запитують, чому не працює Скайп? І що робити якщо Skype перестав працювати? Головне не панікувати. Напевно багато хто з вас знають, що надзвичайно популярна програма Skype і вже давно обігнала за кількістю користувачів в світі не менш відомий сервіс ICQ.

Та й як не обігнати, якщо крім онлайн-чату, Скайпом можна користуватися, як телефоном і навіть відеофоном. На жаль, після продажу скайпу компанії Microsoft, програма стала частково платною (дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони). А ось глюків і неполадок особливо то й не зменшилася.


Втім, будь-яка програма може відмовитися працювати, головне з'ясувати причину і усунути неполадку софта. Звичайно, не виняток і Скайп - тут теж все можна вирішити. Якщо ваша версія Skype не працює, то зневірятися не варто. Ви на вірному шляху Втім, будь-яка програма може відмовитися працювати, головне з'ясувати причину і усунути неполадку софта Дана інструкція призначена для непідготовлених користувачів і ми постараємося пояснити все доступно і зрозумілою мовою. У нашій статті ми розглянемо найбільш приватні і відомі випадки відмов у роботі програми і виявимо найбільш поширені баги в Скайпі.

Чому Skype не працює

Оскільки всі програмні неполадки відрізняються один від одного, варто розділити причини, за якими Скайп не працює на кілька типів. А Ви вже самі зрозумієте, що саме сталося з програмою. Хочемо зауважити, що ми не розглядатиме проблеми, коли в Skype не працює камера або мікрофон. Оскільки ці дві проблеми вимагають настройки програми і для них ми краще напишемо окремі статті. Тут же ми розповімо про програмні збої. Отже, для початку розділимо проблему на кілька підтипів:


 • Скайп абсолютно не запускається.
 • Skype запускається, але з'являється порожнє вікно.
 • Скайп працює, але потім вилітає з помилкою або синім екраном смерті.

Перші два випадки пов'язані і швидше за все в вашому браузері Internet Explorer трапився збій. Третій випадок стоїть осібно, оскільки причин збоїв програми може бути кілька. Спочатку розглянемо рішення проблеми коли скайп не починається.

Якщо Скайп перестав працювати після оновлення

Іноді допомагає очищення службової папки програми. Робиться це в такий спосіб.

 1. Виходимо з скайпу.
 2. Відкрити команду «Виконати» (натискаємо кнопки Win + R або знаходимо командний рядок через меню «Пуск»).
 3. Далі копіюємо і вставляємо в командний рядок наступний текст:% LOCALAPPDATA% \ Skype \ Apps \ або% APPDATA% \ Skype (залежить від версії).
 4. Натискаємо Enter. Відкриється папка в якій потрібно знайти папку з вашим логіном в Скайп (з ім'ям користувача скайпу), з якої потрібно все видалити. А ще краще перенести папку в інше місце.
 5. Запускаємо Скайп знову.

Якщо не виходить зайти в Скайп

Дана проблема з'явилася після початку розробки програми корпорацією Microsoft. Починаючи з версії Skype 5.5, розробники ввели прив'язку програми до браузеру Internet Explorer (IE) і програмному мови Windows Scripting Engine. Вся справа в тому, що при авторизації Скайп вимагає виконання фреймворка ActiveX і доступ до скриптів на JavaScript, які знаходяться в Internet Explorer. На жаль, налаштування даного браузера можуть зазнати змін, як самими користувачами, так наприклад і вірусами. Постає проблема авторизації і Скайп не працює при зміні деяких налаштувань браузера. Крім цього, в Скайпі можуть не додаватися контакти. Що робити в даній ситуації?

Якщо скайп не працює на ХР, віста чи сімці, то для початку, користувачам Windows XP, Windows Vista і Windows 7, радимо завантажити спеціальний фікс від Майкрософт, який знаходиться на цій сторінці - http://support.microsoft.com/kb/949140 . На жаль, дане доповнення не підходить для Windows 8, але у нас є інші рішення, про які ми зараз розповімо. Якщо дана латочка не допомогла, можна спробувати оновити браузер Internet Explorer або просто видалити IE, скачавши останню версію скачавши її звідси . Якщо видаляти або оновлювати не хочеться, спробуйте просто скинути настройки браузера. Щоб скинути настройки Internet Explorer, робимо це в такий спосіб:

 1. Закрийте всі Internet Explorer і вікна провідника Windows, які в даний час відкриті.
 2. Відкрийте браузер Internet Explorer заново.
 3. Натисніть кнопку «Сервіс» (Tools) (кнопка виглядає в формі шестерінки, розташована в лівому верхньому кутку оглядача), а потім виберіть пункт «Властивості браузера» (Internet options).
 4. Перейдіть на вкладку «Додатково», а потім натисніть кнопку «Скидання» (Reset).
 5. Поставте галочку на «Видалити особисті настройки» (після перезапуску комп'ютера віддалятися журнал оглядача, пошук постачальників, домашні сторінки, захисту від стеження, і дані ActiveX Filtering).
 6. У діалоговому вікні «Скидання параметрів налаштувань Internet Explorer» натисніть кнопку «Скидання».
 7. Коли Internet Explorer завершить застосування нових налаштувань, натисніть кнопку «Закрити» (Close), а потім натисніть кнопку «OK».
 8. Закрийте IE. Зміни вступлять в силу при наступному відкритті Internet Explorer.

Зміни вступлять в силу при наступному відкритті Internet Explorer

Якщо після даний маніпуляцій Скайп все-одно не працює і відмовляється запускатися. Хіба ви не зберігає контакти, то можна виконати наступний трюк, який на жаль можна назвати милицею, тимчасовим рішенням. Тим не менш, він працює і допоміг багатьом налагодити роботу програми Skype.

 • Виходимо з Скайпу (для цього просто потрібно знайти в треї значок Skype, клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт меню «Вихід»). Далі відкриваємо диспетчер пристроїв (комбінація клавіш CTRL + ALT + DEL) і переконуємося, що процес skype.exe відсутня в списку виконуваних процесів. Якщо він там все ще висить, закрийте його.
 • Відкриваємо папку «Program Files». У Windows ця папка зазвичай розташовується на диску «C». Якщо у Вас 64-розрядної версії системи, то папка буде називатися «Program Files (x86)». Для тих кому цікаво, ось як дізнатися розрядність Windows .
 • У папці «Program Files» знаходимо папку «Skype», заходимо в неї і відкриваємо ще одну папку «Phone».
 • Натискаємо правою кнопкою мишки по виконуваного файлу skype.exe і вибираємо пункт меню «Надіслати», а потім вибираємо з випав меню пункт «Робочий стіл (створити ярлик)».

exe і вибираємо пункт меню «Надіслати», а потім вибираємо з випав меню пункт «Робочий стіл (створити ярлик)»

 • Після цього потрібно знайти ярлик Скайп на робочому столі, знову клікнути по ньому правою кнопкою миші. Вибрати і зайти в пункт «Властивості».
 • У вікні, потрібно знайти вкладку «Ярлик».
 • В поле «Об'єкт» буде прописаний шлях до виконуваного файлу Skype. У самому кінці цього шляху потрібно дописати параметр після пропуску «/ legacylogin».
 • В кінцевому підсумку, у Вас повинно вийти наступне: «C: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe» / legacylogin - (включаючи лапки). Або таке, якщо у Вас 64-х бітна система: «C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ Skype.exe» / legacylogin
 • Далі просто зберігаємо ярлик кнопкою «ОК» і запускаємо Скайп.

exe» / legacylogin  Далі просто зберігаємо ярлик кнопкою «ОК» і запускаємо Скайп

Багатьом напевно цікаво, що робить параметр / legacylogin. Все просто, він запускає програму Skype без використання компонентів браузера Internet Explorer. При цьому Скайп працює зі старим вікном авторизації. Тепер розглянемо варіант, коли не працює skype зовсім, тобто навіть не з'являється вікно авторизації програми.

Якщо програма Скайп відмовляється працювати

Досить часто програма Skype завершується аварійно і сама по собі з написом «Припинена робота програми« Skype ». Начебто працює стабільно, але періодично закривається. Доводиться відкривати скайп заново, що звичайно ж дратує. Що можна порадити в таких ситуаціях? Ну по-перше, спробуйте перевстановити програму, скачавши останню версію дистрибутива з сайту розробників. Багато часу це не займе, а проблему вирішити можливо допоможе. Головне не качати дистрибутив зі сторонніх сайтів, версія там може лежати не свіжа, а й вірус можна ненароком спіймати.


Але буває і протилежна ситуація, коли після оновлення не працює скайп. Це може бути пов'язано з нестабільною випущеної розробниками версією. В цьому випадку, потрібно знайти старішу, а краще попередню версію скайпу, видалити щойно встановлену і поставити стабільну програму. На роботу Skype може вплинути вірус. радимо перевірити комп'ютер на віруси . На нашій сторінці з корисними посиланнями Ви знайдете кілька ефективних антивірусних програм.

Якщо програма працювала, а потім Skype перестав працювати (скайп не відкривається зовсім), то можливо допоможе відновлення системи на певну точку відновлення. Щоб скористатися штатним відновленням Windows потрібно відкрити меню «Пуск», відкрити папку «Стандартні», вибрати підкаталог «Службові» і запустити «Відновлення системи». Після запуску Вам буде запропонована точка відновлення, на яку можна повернути систему (пам'ятаєте, що всі зміни зроблені в системі після цієї точки, в тому числі встановлені програми, пропадуть).

На жаль, ні перевстановлення скайпу на новішу версію, ні перевірка на віруси, ні відновлення системи можуть не допомогти, якщо після запуск програми або під час її роботи з'являється синій екран Windows. Зазвичай це говорить про несумісність комплектуючих комп'ютера або ноутбука (мікрофона, камери) з програмним забезпеченням Skype. У той разі, спробуйте перевстановити драйвери для камери і мікрофона.

Ще одна поширена проблема - не працює відео в скайпі. Часто в цьому винні ті ж драйвери. їх потрібно оновити для відеокарти . Те ж саме, якщо не працює звук в скайпі. Це також може бути пов'язано з драйверами аудіокарти. Переінсталюйте драйвер на аудіокарту і після переустановите сам Скайп. можливо знадобитися настройка мікрофона .

Якщо скайп не працює на Андроїд (на Android планшеті або телефоні), то необхідно видалити додаток, запустити знову телефон або планшет і встановити нову версію з Google Play . На цьому наша інструкція закінчена. Сподіваємося вона допомогла. Якщо проблема залишилася і Skype все ще не працює. Задайте питання в коментарях, з описом конкретно вашої проблеми, постараємося її вирішити разом.

Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити?


Привіт, шановні користувачі Скайпу Привіт, шановні користувачі Скайпу. Ми раді новим і постійним відвідувачам нашого пізнавального комп'ютерного порталу smartronix.ru . Часто на форумах і в соціальних мережах можна зустріти один поширений питання. Багато користувачів запитують, чому не працює Скайп? І що робити якщо Skype перестав працювати? Головне не панікувати. Напевно багато хто з вас знають, що надзвичайно популярна програма Skype і вже давно обігнала за кількістю користувачів в світі не менш відомий сервіс ICQ.

Та й як не обігнати, якщо крім онлайн-чату, Скайпом можна користуватися, як телефоном і навіть відеофоном. На жаль, після продажу скайпу компанії Microsoft, програма стала частково платною (дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони). А ось глюків і неполадок особливо то й не зменшилася.


Втім, будь-яка програма може відмовитися працювати, головне з'ясувати причину і усунути неполадку софта. Звичайно, не виняток і Скайп - тут теж все можна вирішити. Якщо ваша версія Skype не працює, то зневірятися не варто. Ви на вірному шляху Втім, будь-яка програма може відмовитися працювати, головне з'ясувати причину і усунути неполадку софта Дана інструкція призначена для непідготовлених користувачів і ми постараємося пояснити все доступно і зрозумілою мовою. У нашій статті ми розглянемо найбільш приватні і відомі випадки відмов у роботі програми і виявимо найбільш поширені баги в Скайпі.

Чому Skype не працює

Оскільки всі програмні неполадки відрізняються один від одного, варто розділити причини, за якими Скайп не працює на кілька типів. А Ви вже самі зрозумієте, що саме сталося з програмою. Хочемо зауважити, що ми не розглядатиме проблеми, коли в Skype не працює камера або мікрофон. Оскільки ці дві проблеми вимагають настройки програми і для них ми краще напишемо окремі статті. Тут же ми розповімо про програмні збої. Отже, для початку розділимо проблему на кілька підтипів:


 • Скайп абсолютно не запускається.
 • Skype запускається, але з'являється порожнє вікно.
 • Скайп працює, але потім вилітає з помилкою або синім екраном смерті.

Перші два випадки пов'язані і швидше за все в вашому браузері Internet Explorer трапився збій. Третій випадок стоїть осібно, оскільки причин збоїв програми може бути кілька. Спочатку розглянемо рішення проблеми коли скайп не починається.

Якщо Скайп перестав працювати після оновлення

Іноді допомагає очищення службової папки програми. Робиться це в такий спосіб.

 1. Виходимо з скайпу.
 2. Відкрити команду «Виконати» (натискаємо кнопки Win + R або знаходимо командний рядок через меню «Пуск»).
 3. Далі копіюємо і вставляємо в командний рядок наступний текст:% LOCALAPPDATA% \ Skype \ Apps \ або% APPDATA% \ Skype (залежить від версії).
 4. Натискаємо Enter. Відкриється папка в якій потрібно знайти папку з вашим логіном в Скайп (з ім'ям користувача скайпу), з якої потрібно все видалити. А ще краще перенести папку в інше місце.
 5. Запускаємо Скайп знову.

Якщо не виходить зайти в Скайп

Дана проблема з'явилася після початку розробки програми корпорацією Microsoft. Починаючи з версії Skype 5.5, розробники ввели прив'язку програми до браузеру Internet Explorer (IE) і програмному мови Windows Scripting Engine. Вся справа в тому, що при авторизації Скайп вимагає виконання фреймворка ActiveX і доступ до скриптів на JavaScript, які знаходяться в Internet Explorer. На жаль, налаштування даного браузера можуть зазнати змін, як самими користувачами, так наприклад і вірусами. Постає проблема авторизації і Скайп не працює при зміні деяких налаштувань браузера. Крім цього, в Скайпі можуть не додаватися контакти. Що робити в даній ситуації?

Якщо скайп не працює на ХР, віста чи сімці, то для початку, користувачам Windows XP, Windows Vista і Windows 7, радимо завантажити спеціальний фікс від Майкрософт, який знаходиться на цій сторінці - http://support.microsoft.com/kb/949140 . На жаль, дане доповнення не підходить для Windows 8, але у нас є інші рішення, про які ми зараз розповімо. Якщо дана латочка не допомогла, можна спробувати оновити браузер Internet Explorer або просто видалити IE, скачавши останню версію скачавши її звідси . Якщо видаляти або оновлювати не хочеться, спробуйте просто скинути настройки браузера. Щоб скинути настройки Internet Explorer, робимо це в такий спосіб:

 1. Закрийте всі Internet Explorer і вікна провідника Windows, які в даний час відкриті.
 2. Відкрийте браузер Internet Explorer заново.
 3. Натисніть кнопку «Сервіс» (Tools) (кнопка виглядає в формі шестерінки, розташована в лівому верхньому кутку оглядача), а потім виберіть пункт «Властивості браузера» (Internet options).
 4. Перейдіть на вкладку «Додатково», а потім натисніть кнопку «Скидання» (Reset).
 5. Поставте галочку на «Видалити особисті настройки» (після перезапуску комп'ютера віддалятися журнал оглядача, пошук постачальників, домашні сторінки, захисту від стеження, і дані ActiveX Filtering).
 6. У діалоговому вікні «Скидання параметрів налаштувань Internet Explorer» натисніть кнопку «Скидання».
 7. Коли Internet Explorer завершить застосування нових налаштувань, натисніть кнопку «Закрити» (Close), а потім натисніть кнопку «OK».
 8. Закрийте IE. Зміни вступлять в силу при наступному відкритті Internet Explorer.

Зміни вступлять в силу при наступному відкритті Internet Explorer

Якщо після даний маніпуляцій Скайп все-одно не працює і відмовляється запускатися. Хіба ви не зберігає контакти, то можна виконати наступний трюк, який на жаль можна назвати милицею, тимчасовим рішенням. Тим не менш, він працює і допоміг багатьом налагодити роботу програми Skype.

 • Виходимо з Скайпу (для цього просто потрібно знайти в треї значок Skype, клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт меню «Вихід»). Далі відкриваємо диспетчер пристроїв (комбінація клавіш CTRL + ALT + DEL) і переконуємося, що процес skype.exe відсутня в списку виконуваних процесів. Якщо він там все ще висить, закрийте його.
 • Відкриваємо папку «Program Files». У Windows ця папка зазвичай розташовується на диску «C». Якщо у Вас 64-розрядної версії системи, то папка буде називатися «Program Files (x86)». Для тих кому цікаво, ось як дізнатися розрядність Windows .
 • У папці «Program Files» знаходимо папку «Skype», заходимо в неї і відкриваємо ще одну папку «Phone».
 • Натискаємо правою кнопкою мишки по виконуваного файлу skype.exe і вибираємо пункт меню «Надіслати», а потім вибираємо з випав меню пункт «Робочий стіл (створити ярлик)».

exe і вибираємо пункт меню «Надіслати», а потім вибираємо з випав меню пункт «Робочий стіл (створити ярлик)»

 • Після цього потрібно знайти ярлик Скайп на робочому столі, знову клікнути по ньому правою кнопкою миші. Вибрати і зайти в пункт «Властивості».
 • У вікні, потрібно знайти вкладку «Ярлик».
 • В поле «Об'єкт» буде прописаний шлях до виконуваного файлу Skype. У самому кінці цього шляху потрібно дописати параметр після пропуску «/ legacylogin».
 • В кінцевому підсумку, у Вас повинно вийти наступне: «C: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe» / legacylogin - (включаючи лапки). Або таке, якщо у Вас 64-х бітна система: «C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ Skype.exe» / legacylogin
 • Далі просто зберігаємо ярлик кнопкою «ОК» і запускаємо Скайп.

exe» / legacylogin  Далі просто зберігаємо ярлик кнопкою «ОК» і запускаємо Скайп

Багатьом напевно цікаво, що робить параметр / legacylogin. Все просто, він запускає програму Skype без використання компонентів браузера Internet Explorer. При цьому Скайп працює зі старим вікном авторизації. Тепер розглянемо варіант, коли не працює skype зовсім, тобто навіть не з'являється вікно авторизації програми.

Якщо програма Скайп відмовляється працювати

Досить часто програма Skype завершується аварійно і сама по собі з написом «Припинена робота програми« Skype ». Начебто працює стабільно, але періодично закривається. Доводиться відкривати скайп заново, що звичайно ж дратує. Що можна порадити в таких ситуаціях? Ну по-перше, спробуйте перевстановити програму, скачавши останню версію дистрибутива з сайту розробників. Багато часу це не займе, а проблему вирішити можливо допоможе. Головне не качати дистрибутив зі сторонніх сайтів, версія там може лежати не свіжа, а й вірус можна ненароком спіймати.


Але буває і протилежна ситуація, коли після оновлення не працює скайп. Це може бути пов'язано з нестабільною випущеної розробниками версією. В цьому випадку, потрібно знайти старішу, а краще попередню версію скайпу, видалити щойно встановлену і поставити стабільну програму. На роботу Skype може вплинути вірус. радимо перевірити комп'ютер на віруси . На нашій сторінці з корисними посиланнями Ви знайдете кілька ефективних антивірусних програм.

Якщо програма працювала, а потім Skype перестав працювати (скайп не відкривається зовсім), то можливо допоможе відновлення системи на певну точку відновлення. Щоб скористатися штатним відновленням Windows потрібно відкрити меню «Пуск», відкрити папку «Стандартні», вибрати підкаталог «Службові» і запустити «Відновлення системи». Після запуску Вам буде запропонована точка відновлення, на яку можна повернути систему (пам'ятаєте, що всі зміни зроблені в системі після цієї точки, в тому числі встановлені програми, пропадуть).

На жаль, ні перевстановлення скайпу на новішу версію, ні перевірка на віруси, ні відновлення системи можуть не допомогти, якщо після запуск програми або під час її роботи з'являється синій екран Windows. Зазвичай це говорить про несумісність комплектуючих комп'ютера або ноутбука (мікрофона, камери) з програмним забезпеченням Skype. У той разі, спробуйте перевстановити драйвери для камери і мікрофона.

Ще одна поширена проблема - не працює відео в скайпі. Часто в цьому винні ті ж драйвери. їх потрібно оновити для відеокарти . Те ж саме, якщо не працює звук в скайпі. Це також може бути пов'язано з драйверами аудіокарти. Переінсталюйте драйвер на аудіокарту і після переустановите сам Скайп. можливо знадобитися настройка мікрофона .

Якщо скайп не працює на Андроїд (на Android планшеті або телефоні), то необхідно видалити додаток, запустити знову телефон або планшет і встановити нову версію з Google Play . На цьому наша інструкція закінчена. Сподіваємося вона допомогла. Якщо проблема залишилася і Skype все ще не працює. Задайте питання в коментарях, з описом конкретно вашої проблеми, постараємося її вирішити разом.

Чому Скайп не працює - Skype перестав працювати. Що робити?


Привіт, шановні користувачі Скайпу Привіт, шановні користувачі Скайпу. Ми раді новим і постійним відвідувачам нашого пізнавального комп'ютерного порталу smartronix.ru . Часто на форумах і в соціальних мережах можна зустріти один поширений питання. Багато користувачів запитують, чому не працює Скайп? І що робити якщо Skype перестав працювати? Головне не панікувати. Напевно багато хто з вас знають, що надзвичайно популярна програма Skype і вже давно обігнала за кількістю користувачів в світі не менш відомий сервіс ICQ.

Та й як не обігнати, якщо крім онлайн-чату, Скайпом можна користуватися, як телефоном і навіть відеофоном. На жаль, після продажу скайпу компанії Microsoft, програма стала частково платною (дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони). А ось глюків і неполадок особливо то й не зменшилася.


Втім, будь-яка програма може відмовитися працювати, головне з'ясувати причину і усунути неполадку софта. Звичайно, не виняток і Скайп - тут теж все можна вирішити. Якщо ваша версія Skype не працює, то зневірятися не варто. Ви на вірному шляху Втім, будь-яка програма може відмовитися працювати, головне з'ясувати причину і усунути неполадку софта Дана інструкція призначена для непідготовлених користувачів і ми постараємося пояснити все доступно і зрозумілою мовою. У нашій статті ми розглянемо найбільш приватні і відомі випадки відмов у роботі програми і виявимо найбільш поширені баги в Скайпі.

Чому Skype не працює

Оскільки всі програмні неполадки відрізняються один від одного, варто розділити причини, за якими Скайп не працює на кілька типів. А Ви вже самі зрозумієте, що саме сталося з програмою. Хочемо зауважити, що ми не розглядатиме проблеми, коли в Skype не працює камера або мікрофон. Оскільки ці дві проблеми вимагають настройки програми і для них ми краще напишемо окремі статті. Тут же ми розповімо про програмні збої. Отже, для початку розділимо проблему на кілька підтипів:


 • Скайп абсолютно не запускається.
 • Skype запускається, але з'являється порожнє вікно.
 • Скайп працює, але потім вилітає з помилкою або синім екраном смерті.

Перші два випадки пов'язані і швидше за все в вашому браузері Internet Explorer трапився збій. Третій випадок стоїть осібно, оскільки причин збоїв програми може бути кілька. Спочатку розглянемо рішення проблеми коли скайп не починається.

Якщо Скайп перестав працювати після оновлення

Іноді допомагає очищення службової папки програми. Робиться це в такий спосіб.

 1. Виходимо з скайпу.
 2. Відкрити команду «Виконати» (натискаємо кнопки Win + R або знаходимо командний рядок через меню «Пуск»).
 3. Далі копіюємо і вставляємо в командний рядок наступний текст:% LOCALAPPDATA% \ Skype \ Apps \ або% APPDATA% \ Skype (залежить від версії).
 4. Натискаємо Enter. Відкриється папка в якій потрібно знайти папку з вашим логіном в Скайп (з ім'ям користувача скайпу), з якої потрібно все видалити. А ще краще перенести папку в інше місце.
 5. Запускаємо Скайп знову.

Якщо не виходить зайти в Скайп

Дана проблема з'явилася після початку розробки програми корпорацією Microsoft. Починаючи з версії Skype 5.5, розробники ввели прив'язку програми до браузеру Internet Explorer (IE) і програмному мови Windows Scripting Engine. Вся справа в тому, що при авторизації Скайп вимагає виконання фреймворка ActiveX і доступ до скриптів на JavaScript, які знаходяться в Internet Explorer. На жаль, налаштування даного браузера можуть зазнати змін, як самими користувачами, так наприклад і вірусами. Постає проблема авторизації і Скайп не працює при зміні деяких налаштувань браузера. Крім цього, в Скайпі можуть не додаватися контакти. Що робити в даній ситуації?

Якщо скайп не працює на ХР, віста чи сімці, то для початку, користувачам Windows XP, Windows Vista і Windows 7, радимо завантажити спеціальний фікс від Майкрософт, який знаходиться на цій сторінці - http://support.microsoft.com/kb/949140 . На жаль, дане доповнення не підходить для Windows 8, але у нас є інші рішення, про які ми зараз розповімо. Якщо дана латочка не допомогла, можна спробувати оновити браузер Internet Explorer або просто видалити IE, скачавши останню версію скачавши її звідси . Якщо видаляти або оновлювати не хочеться, спробуйте просто скинути настройки браузера. Щоб скинути настройки Internet Explorer, робимо це в такий спосіб:

 1. Закрийте всі Internet Explorer і вікна провідника Windows, які в даний час відкриті.
 2. Відкрийте браузер Internet Explorer заново.
 3. Натисніть кнопку «Сервіс» (Tools) (кнопка виглядає в формі шестерінки, розташована в лівому верхньому кутку оглядача), а потім виберіть пункт «Властивості браузера» (Internet options).
 4. Перейдіть на вкладку «Додатково», а потім натисніть кнопку «Скидання» (Reset).
 5. Поставте галочку на «Видалити особисті настройки» (після перезапуску комп'ютера віддалятися журнал оглядача, пошук постачальників, домашні сторінки, захисту від стеження, і дані ActiveX Filtering).
 6. У діалоговому вікні «Скидання параметрів налаштувань Internet Explorer» натисніть кнопку «Скидання».
 7. Коли Internet Explorer завершить застосування нових налаштувань, натисніть кнопку «Закрити» (Close), а потім натисніть кнопку «OK».
 8. Закрийте IE. Зміни вступлять в силу при наступному відкритті Internet Explorer.

Зміни вступлять в силу при наступному відкритті Internet Explorer

Якщо після даний маніпуляцій Скайп все-одно не працює і відмовляється запускатися. Хіба ви не зберігає контакти, то можна виконати наступний трюк, який на жаль можна назвати милицею, тимчасовим рішенням. Тим не менш, він працює і допоміг багатьом налагодити роботу програми Skype.

 • Виходимо з Скайпу (для цього просто потрібно знайти в треї значок Skype, клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт меню «Вихід»). Далі відкриваємо диспетчер пристроїв (комбінація клавіш CTRL + ALT + DEL) і переконуємося, що процес skype.exe відсутня в списку виконуваних процесів. Якщо він там все ще висить, закрийте його.
 • Відкриваємо папку «Program Files». У Windows ця папка зазвичай розташовується на диску «C». Якщо у Вас 64-розрядної версії системи, то папка буде називатися «Program Files (x86)». Для тих кому цікаво, ось як дізнатися розрядність Windows .
 • У папці «Program Files» знаходимо папку «Skype», заходимо в неї і відкриваємо ще одну папку «Phone».
 • Натискаємо правою кнопкою мишки по виконуваного файлу skype.exe і вибираємо пункт меню «Надіслати», а потім вибираємо з випав меню пункт «Робочий стіл (створити ярлик)».

exe і вибираємо пункт меню «Надіслати», а потім вибираємо з випав меню пункт «Робочий стіл (створити ярлик)»

 • Після цього потрібно знайти ярлик Скайп на робочому столі, знову клікнути по ньому правою кнопкою миші. Вибрати і зайти в пункт «Властивості».
 • У вікні, потрібно знайти вкладку «Ярлик».
 • В поле «Об'єкт» буде прописаний шлях до виконуваного файлу Skype. У самому кінці цього шляху потрібно дописати параметр після пропуску «/ legacylogin».
 • В кінцевому підсумку, у Вас повинно вийти наступне: «C: \ Program Files \ Skype \ Phone \ Skype.exe» / legacylogin - (включаючи лапки). Або таке, якщо у Вас 64-х бітна система: «C: \ Program Files (x86) \ Skype \ Phone \ Skype.exe» / legacylogin
 • Далі просто зберігаємо ярлик кнопкою «ОК» і запускаємо Скайп.

exe» / legacylogin  Далі просто зберігаємо ярлик кнопкою «ОК» і запускаємо Скайп

Багатьом напевно цікаво, що робить параметр / legacylogin. Все просто, він запускає програму Skype без використання компонентів браузера Internet Explorer. При цьому Скайп працює зі старим вікном авторизації. Тепер розглянемо варіант, коли не працює skype зовсім, тобто навіть не з'являється вікно авторизації програми.

Якщо програма Скайп відмовляється працювати

Досить часто програма Skype завершується аварійно і сама по собі з написом «Припинена робота програми« Skype ». Начебто працює стабільно, але періодично закривається. Доводиться відкривати скайп заново, що звичайно ж дратує. Що можна порадити в таких ситуаціях? Ну по-перше, спробуйте перевстановити програму, скачавши останню версію дистрибутива з сайту розробників. Багато часу це не займе, а проблему вирішити можливо допоможе. Головне не качати дистрибутив зі сторонніх сайтів, версія там може лежати не свіжа, а й вірус можна ненароком спіймати.


Але буває і протилежна ситуація, коли після оновлення не працює скайп. Це може бути пов'язано з нестабільною випущеної розробниками версією. В цьому випадку, потрібно знайти старішу, а краще попередню версію скайпу, видалити щойно встановлену і поставити стабільну програму. На роботу Skype може вплинути вірус. радимо перевірити комп'ютер на віруси . На нашій сторінці з корисними посиланнями Ви знайдете кілька ефективних антивірусних програм.

Якщо програма працювала, а потім Skype перестав працювати (скайп не відкривається зовсім), то можливо допоможе відновлення системи на певну точку відновлення. Щоб скористатися штатним відновленням Windows потрібно відкрити меню «Пуск», відкрити папку «Стандартні», вибрати підкаталог «Службові» і запустити «Відновлення системи». Після запуску Вам буде запропонована точка відновлення, на яку можна повернути систему (пам'ятаєте, що всі зміни зроблені в системі після цієї точки, в тому числі встановлені програми, пропадуть).

На жаль, ні перевстановлення скайпу на новішу версію, ні перевірка на віруси, ні відновлення системи можуть не допомогти, якщо після запуск програми або під час її роботи з'являється синій екран Windows. Зазвичай це говорить про несумісність комплектуючих комп'ютера або ноутбука (мікрофона, камери) з програмним забезпеченням Skype. У той разі, спробуйте перевстановити драйвери для камери і мікрофона.

Ще одна поширена проблема - не працює відео в скайпі. Часто в цьому винні ті ж драйвери. їх потрібно оновити для відеокарти . Те ж саме, якщо не працює звук в скайпі. Це також може бути пов'язано з драйверами аудіокарти. Переінсталюйте драйвер на аудіокарту і після переустановите сам Скайп. можливо знадобитися настройка мікрофона .

Якщо скайп не працює на Андроїд (на Android планшеті або телефоні), то необхідно видалити додаток, запустити знову телефон або планшет і встановити нову версію з Google Play . На цьому наша інструкція закінчена. Сподіваємося вона допомогла. Якщо проблема залишилася і Skype все ще не працює. Задайте питання в коментарях, з описом конкретно вашої проблеми, постараємося її вирішити разом.

Що робити?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
Багато користувачів запитують, чому не працює Скайп?
Що робити в даній ситуації?
Що можна порадити в таких ситуаціях?
Що робити?
Багато користувачів запитують, чому не працює Скайп?
Що робити в даній ситуації?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: