Де завантажити Windows 7 Ultimate x64

Всім привіт

Всім привіт! Днями один мій знайомий попросив встановити на його ноутбук стару добру сімку. І тут я почав шукати який-небудь офіційний джерело, щоб завантажити оригінальний дистрибутив даної операційки, оскільки не люблю різного роду збірки.

Але як виявилося, не так-то просто це зробити. На офіційному сайті Microsoft все посилання на неї вже закриті, доступна лише десята версія ОС. І тільки після довгих мук, я дещо нарив в мережі. А ви хочете дізнатися, де можна скачати Windows 7 Ultimate x64?

Ну що ж, друзі, в цій статті я приведу аж цілих два джерела, з яких можна сміливо брати, в принципі, оригінальні ISO-образи всіх останніх версій Windows (7, 8, 10). Причому можна вибрати будь-яку редакцію і розрядність (x86 або x64). Так що давайте починати.

Отже, в першу чергу дотримуємося ось за цією адресою:

Це некомерційний проект, який дозволяє завантажувати офіційні дистрибутиви за прямими посиланнями з ресурсів Microsoft. Принаймні, так стверджують самі розробники сайту:

Вірити їм чи ні, справа кожного користувача. Ми ж переходимо безпосередньо до закачування. Для цього на головній сторінці потрібно вибрати цікаву для версію операційної системи і натиснути кнопку "Завантажити":

Ось і все, залишилося тільки чекати. Але, як виявилося потім, чекати доведеться досить довго, оскільки установчий ISO-образ Windows 7 Максимальної (Ultimate) версії має розмір близько 3 Гб, а швидкість віддачі сервера була вкрай мала:

Блін, як то кажуть, поки яму не перескочиш, не дратуй радіти. Ну що ж, пошуки тривають. І через певну кількість часу була знайдена ще одна рятівна зачіпка. На цей раз, здається, вірняк стовідсотковий. Ось вона:

Тут представлена ​​торрент-посилання, що добре, оскільки при живій роздачі швидкість повинна бути дуже високою. Природно, для участі в такій файлообмінної мережі нам знадобиться спеціальний клієнт, про який дуже докладно розказано тут .

На наступному кроці завантажуємо посилання в програму uTorrent, потім галочкою відзначаємо потрібне видання операційної системи і радісно тиснемо кнопку "ОК":

І тут, друзі, хочу я вам сказати, справа засперечалися набагато швидше. Тому можна сміливо стверджувати, що скачати Windows 7 Ultimate x64 поки ще можливо, хоча і не з офіційних джерел. Тепер залишилося тільки створити завантажувальний флешку.

Але якщо ви знаєте якийсь спосіб закачування оригінальних дистрибутивів саме з сайту Microsoft, напишіть, будь ласка, про нього в коментарях до цієї публікації. А я з вами прощаюся, до нових зустрічей. Ну і, звичайно, цікаве відео на десерт додається.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: