Два способи установки Windows 10 з чистого аркуша

Вихід Windows 10 - хороша можливість очистити свій комп'ютер від програмних відходів і цифрового сміття. Найкраще це зробити за допомогою чистої установки операційної системи, тобто свіжої копії Windows.

Однак, на відміну від попередніх версій, з «десяткою» процес набагато ускладнився, оскільки корпорація Microsoft хотіла б, щоб користувачі переходили на Windows 10 безпосередньо, через оновлення вже встановленої системи. У цьому переконалися і деякі читачі CHIP, які планують встановити Windows 10 через USB-накопичувач або інсталяційний диск, не пов'язуючи з оновленням за допомогою програми «Get Windows 10» (GWX).

Але цей шлях виявився проблематичним: до недавніх пір Microsoft не визнавала чисту установку з ключами від «старих» Windows 7 і 8. У перших збірках лише ключ, що надається утилітою GWX, перетворювався в діючу ліцензію для Windows 10. І ось нарешті компанія поміняла свою думку.

Вже вересневі поновлення до «десятки» версії 1511 дозволяють проапгрейдить комп'ютери з Windows 7 і 8.1, що задовольняють відповідним вимогам, безпосередньо з інсталяційного носія. При цьому, за допомогою унікального коду обладнання розпізнається, чи існує для даної системи «цифрове дозвіл» на оновлення.

При цьому, за допомогою унікального коду обладнання розпізнається, чи існує для даної системи «цифрове дозвіл» на оновлення

В основних передумовах для отримання безкоштовного екземпляру Windows 10 принципово нічого не змінилося: для безкоштовної установки нової системи повинна бути встановлена ​​Windows 7 Service Pack 1 або Windows 8.1.

Системам Windows RT і RT 8.1, а також версіями Корпоративним безкоштовний апгрейд не покладається. Крім того, у випадку з встановленими Windows йдеться тільки про активовані варіантах.

Щоб перевірити, чи задовольняє ваш комп'ютер вимогам, зайдіть з «Панелі управління» в розділ «Система і безпека | Система ». Прокрутіть вниз, щоб знайти відповідний запис. Якщо все збігається, ви можете почати нове встановлення Windows 10.

ОС повинна бути оригінальною. Тільки користувачі активованої оригінальної Windows 7 або 8.1 можуть отримати «десятку» безкоштовно. Незважаючи на чутки, для зламаних версій ліцензій не існує - навіть для чистої установки.

Далі ми покажемо два способи установки, кожен з яких має як достоїнствами, так і недоліками. Перед установкою необхідно провести резервне копіювання всіх важливих даних на зовнішній носій. Під час нашого тестування втрати даних не спостерігалися, однак гарантувати це ми не можемо.

  1. Чистий установка Windows 10 засобами Microsoft
  2. Чистий установка Windows 10 за допомогою завантажувального носія

Фото: компанії-виробники

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: