Інструкція: установка Windows 10 на свій комп'ютер

Буквально недавно компанія Microsoft анонсувала свою нову операційну систему Windows 10 . Однак, судячи з коментарів до статті , Не всі користувачі змогли встановити собі новинку від компанії Microsoft. Таким чином, було прийнято рішення написати інструкцію по установці Windows 10 Technical Preview на свій комп'ютер.

з коментарів до статті

Варто відразу зазначити, що в моєму випадку установка Windows 10 виробляється з USB-флеш-накопичувача на ноутбук з абсолютно чистим жорстким диском.

Насамперед нам необхідно завантажити образ операційної системи з сайту Microsoft, перейшовши за цим. Відразу варто врахувати, що російської мови в версії Technical Preview немає. Для себе я завантажував 64-розрядну англійську версію ОС.

Далі даний образ необхідно записати на флешку або DVD-диск. Для цього можна скористатися будь-якою програмою для запису образів формату ISO. Я використовував програму ultraISO, так як розробники надають 30-денну пробну версію програми.

Після цього ми переходимо безпосередньо до самого етапу установки операційної системи. Насамперед необхідно вставити флешку в ноутбук і вибрати в BIOS її як пристрій для завантаження. У більшості комп'ютерів BIOS трохи відрізняється, проте майже у всіх, чи потрібно завантажувати розташована в розділі BOOT.

Далі завантажуємо ноутбук, і після деякого часу на екрані з'являється екран вибору мовних параметрів. Після цього кроку ми переходимо до вибору розділу для установки ОС на жорсткий диск. Зі свого жорсткого диска ємністю 500 гігабайт, я віддав під Windows 10 близько 150 гігабайт, а все решту залишив під дані. Зазначу, що кожен може розділити свій жорсткий диск на стільки частин, скільки захоче.

Зазначу, що кожен може розділити свій жорсткий диск на стільки частин, скільки захоче

Після вибору розділу на жорсткому диску і натискання кнопки «Next» система починає процес установки, який може зайняти деякий час. Варто звернути увагу, що комп'ютер під час установки може кілька разів перевантажуватися.

Після установки і декількох перезавантажень система запропонує вам вибрати Wi-Fi-мережу, до якої вона буде підключатися за замовчуванням. Цей етап ви можете пропустити при відсутності мережі.

Цей етап ви можете пропустити при відсутності мережі

Наступним етапом є налагодження операційної системи, а зокрема вибір періодичності оновлень, відправка звітів про помилки і т. Д. Ви можете вибрати все настройки за замовчуванням, натиснувши «Use express settings», або кастомизировать всі налаштування під себе, натиснувши «Customize». Детально на всіх пунктах налаштувань ми зупинятися не будемо.

Детально на всіх пунктах налаштувань ми зупинятися не будемо

Далі система запропонує ввести вам дані облікового запису Microsoft, а при її відсутності зареєструватися в системі. Також Windows покаже вам вікно вибору налаштувань для хмарного сховища OneDrive.

Також Windows покаже вам вікно вибору налаштувань для хмарного сховища OneDrive

Після всіх цих пунктів система ще деякий час продовжить установку, а потім перед нами з'явиться робочий стіл Windows 10 у всій красі.

Далі, швидше за все, виникне потреба у встановленні необхідних драйверів, які ви можете завантажити з сайту виробника вашого ноутбука. У моєму випадку драйверів майже не було потрібно, а ті, що все-таки необхідно було встановити, підійшли від Windows 8.

Ще хотів би звернути вашу увагу на один нюанс. У моєму випадку, відразу після установки Windows 10 у мене не відображався другий розділ на жорсткому диску. Тобто було видно тільки диск «С». Щоб повернути мій «вкрадений» диск «D», необхідно було виконати такі дії. Перше - це натиснути в лівому нижньому кутку правою кнопкою миші і вибрати пункт «Disk Management». Після цього натиснути правою кнопкою миші на розділ, який повинен бути диском «D», вибрати пункт «Change Drive Letter and Path» і присвоїти диску букву (наприклад «D»).

Після цього натиснути правою кнопкою миші на розділ, який повинен бути диском «D», вибрати пункт «Change Drive Letter and Path» і присвоїти диску букву (наприклад «D»)

В принципі, процес установки Windows 10 Technical Preview можна вважати закінченим. Варто відзначити, що в даному випадку ми розглянули варіант установки операційної системи на абсолютно чистий жорсткий диск. Існує ще можливість установки Windows 10 з-під вашої поточної операційної системи. В такому випадку ви також записуєте образ ОС на диск або флешку і потім просто вибираєте файл «Setup» і прямуєте схожим інструкцій. Також існує можливість встановити Windows 10 на віртуальну машину, проте це тема вже окремої інструкції.

Сподіваюся, що цей посібник буде корисно багатьом користувачам, які хочуть встановити собі Windows 10 . Найближчим часом чекайте огляд нововведень в новій операційній системі від Microsoft.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: