LIPs для Windows 7 home premium або Русіфіціруем вінду

Вчора мені принесли на роботу ноутбук який був куплений в Америці ну і природно винда: Windows 7 Home Premium встановлена на ньому була англійська

Вчора мені принесли на роботу ноутбук який був куплений в Америці ну і природно винда: Windows 7 Home Premium встановлена на ньому була англійська. Завдання було проста русифікувати вінду і віддати ноутбук господареві. Я як водиться поліз в панель управління дивитися всякі регіональні настройки, щоб змінити все на великий і могутній Russian. Але не тут то було, пункт «Мова інтерфейсу» просто був відсутній.

З цього почалося все саме веселе і незвичайне, як опинилася Windows 7 Home Premium просто функціонально нездатна змінити мову інтерфейсу на відміну від її прокачаних побратимів, таких як ултімейт ітд. Але надія мене не покидала, благо російська людина навіть на саму хитру жопу змайструє свій хитрий гвинт з такою ж різьбленням, і я поліз на форуми шукати MUI або LIP language pack для мій вінди. До слова для тих хто раптом не знає MUI - Мультіленгвіч Юзер Інтерфейз що можна перевести як Багато мовної Інтерфейс, LIP - це Ленгвіч Інтерфейс Пак приблизно те ж саме що і MUI тільки він вже з'явився винда починаючи з 7й версії.

Через 10 хвилин копання в різних форумах я натрапив на цікаву утиліту, яка називається Vistalizator, сама утиліта дуже проста в використання і служить для русифікації виндовс з підтримкою Windows 7 Home Premium. Вам необхідно всього лише вказати їй файл оновлення з вашим мовою і клікнути додати вибрана мова. Після всієї цієї операції вона попросить разок перезавантажитися і Вуля російську мову вже встановлено вашій системі.

Всі файли з мовними наборами можна скачати з сайту цієї утиліти як і її саму от по цій. На цьому мабуть все і вдалою вам русифікації.

Додати в закладки:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: