Налаштування Windows Media Player. Як змінити налаштування під користувача


До складу Windows XP входить програма для відтворення мультимедіа файлу. За допомогою цієї програми Windows Media player дуже зручно переглядати відео файли будь-яких форматів. Крім перегляду фільмів через неї легко слухати аудіо файли і музику. Робота з даними додатком не складна, нижче описані основні команди.

Для запуску програми, викличте програму програвач Windows Media, з підміню програм розваги, на екрані відобразиться вікно програми, по лівому краю вікна розташований набір кнопок, за допомогою яких проводитися перемикання завдань програвача. У центральній частині розташований екран, на якому відтворюються відеофайли, а при прослуховуванні музики відображається набір графічних образів. У правій частині вікна відображається список відтворення. Для того, щоб відкрити файл для відтворення, відкрийте пункт меню файл, з нього викличте команду відкрити, на екрані відобразиться стандартний діалог відкриття файлу, виберіть в ньому довільний відео файл, після його відкриття програма починає автоматично його відтворювати. Для управління процесом відтворення служать кнопки управління в нижній частині програми.

Програвач Windows Media player дозволяє змінити вид власного вікна, для цього натисніть кнопку Вибір обкладинки, в центральній частині вікна відобразитися список всіх обкладинок для вікна, а в правій їх вид. Виберіть одну з обкладинок і зробіть на ній подвійне клацання лівою кнопкою миші, при цьому вікно змінить свій вигляд. Для того щоб повернутися до колишнього вигляду вікна, натисніть кнопку в центрі панелі управління , Який розташований в правому нижньому кутку екрану. Далі з меню викличте команду повернутися в повноекранний режим, зробіть відкриття будь-якого звукового файлу і натисніть кнопку відтворення, при цьому на екрані почнуть відображатися довільні графічні образи. Для того щоб їх змінити, натисніть кнопку під екраном і виберіть один з наборів, після цього зображення змінитися.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: