Перевстановлення Windows 7 або як правильно встановити Windows 7

 1. Запис образу Windows 7 на диск для переустановки
 2. Налаштування BIOS для установки Windows 7
 3. Перевстановлення Windows 7
 4. Прибираємо віконце вибору варіантів Windows
 5. установка драйверів
 6. висновок

Привіт, друзі Привіт, друзі! Отже перевстановлення windows 7 або як правильно встановити Windows 7. Тема актуальна особливо якщо ви купили ноутбук або зібрали комп'ютер без операційної системи або система почала глючити і не виходить повернути її до нормального стану за допомогою очищення і лікування комп'ютера. Так само ви забули включити відновлення системи і відповідно точок відновлення у вас немає. В такому випадку перевстановлення Windows 7 єдиний вихід, якщо ж звичайно у вас немає або ви не хочете відновлювати систему з образу зробленого наприклад за допомогою Norton Ghost або вбудованої системи архівації. У цій статті ми постараємося максимально докладно описати як встановити виндовс 7.

Запис образу Windows 7 на диск для переустановки

Як записати образ на диск за допомогою Ashampoo можна прочитати тут . Сам образ можна скачати практично з будь-якого торрент-трекера. Якщо вам потрібні оригінальні образи Windows 7, прочитайте, будь ласка, цю статтю . Як качати з торрента можна прочитати тут . Так само буде корисна інформація про магнет посиланнях .

Налаштування BIOS для установки Windows 7

Ми вже розглядали це питання при установці Windows XP з диска і з флешки . Чи не полінуємося і повторимо.

Спочатку зайдемо в BIOS натиснувши при завантаженні одну з клавіш DEL, F2, F10 або Esc. Якщо ви спробували ці клавіші і нічого не відбувається, зверніться до інструкції ноутбука або материнської плати .

У нижній частині головного вікна мишкою можна, можливо налаштувати необхідний порядок завантаження (BIOS материнської плати P8H67-V), переміщенням відповідних значків (іконок) вліво або в право. Вибираємо іконку оптичного приводу і переміщаємо вліво, перед HDD або SSD .

Так само порядок завантаження можна налаштувати в розширеному режимі на вкладці Boot. У рядку Boot Option # 1 необхідно вибрати DVD привід

Далі встановлюємо режим роботи HDD або SSD - в ACHI. Режим дозволяє використовувати NCQ - апаратна установка черговості команд, що в свою чергу прискорює роботу накопичувача. Переходимо на вкладку Advanced. У рядку SATA Mode міняємо параметр IDE Mode на ACHI Mode .

У підсумку виходить наступна картинка (Режим роботи накопичувачів ACHI).

Після необхідно запам'ятати всі налаштування і вийти з BIOS. Для цього натискаємо на Exit в правому верхньому куті. У вікні вибираємо Save Changes & Reset .

Налаштування збережуться і комп'ютер перезавантажиться.

Перевстановлення Windows 7

Вставляємо записаний диск з образом і перезавантажуємо комп'ютер . З'явиться наступна картинка з проханням натиснути будь-яку клавішу. Якщо завантаження не відбувається, значить або диск поганий, або привід не може його прочитати або BIOS неправильно налаштований. Все перевіряємо ще раз і вантажимося з інсталяційного диска.

Натискаємо будь-яку клавішу .

Запуститися Windows Boot Manager в якому є можливість вибрати Windows Setup ( Установка Windows 7 ) Або Windows Memory Diagnosti c ( Перевірка пам'яті комп'ютера ). Вибираємо установку Windows натискаючи Enter

Далі операційна система виробляє завантаження необхідних файлів на жорсткий диск .

потім відкриється вікно вибору мови , розкладки клавіатури і формату грошових одиниць. Вибираємо необхідні параметри і натискаємо Далі.

натискаємо Встановити для установки Windows 7.

далі вибираємо версію встановлюваної системи . Залежить від способу який ви записали на диск . Вибираємо необхідну і тиснемо Далі.

Наведу основні відмінності версій Windows 7 для усвідомленого вибору:

Погоджуємося з умовами ліцензії і тиснемо далі .

вибираємо тип установки - Повна установка .

Далі є можливість налаштувати HDD або SSD (Зручно для нових накопичувачів). Функція Створити - дозволяє створити розділ на накопичувачі обраного обсягу . Якщо ви налаштовуєте новий диск, то при створенні першого розділу система створить службовий розділ обсягом в 100 МБ. Розмір системного диска (на який ви будете встановлювати Windows 7) краще вибирати від 20 ГБ і більше, в залежності від версії і розрядності операційної системи. Мені здається, для 64-bit операційних систем, доцільно відводити 60 - 100 ГБ під системний розділ, щоб була можливість встановити необхідні програми, виділити під відновлення системи достатньо простору (10-15%). + Необхідно місце для файлу підкачки 1.5RAM і для режиму сну або сну - 0.75RAM і бажано хоча б чуть чуть залишити під документи. 100 ГБ буде оптимально.

Якщо за комп'ютером працюють кілька людей, то політика розбивки у мене наступна: системний розділ 100-200 ГБ (200 так як будуть зберігати документи на диску С); і один загальний розділ з фільмами, фотографіями та іншим медіа-контентом, все, що залишилося. Так само при створенні НЕ системного розділу є функція форматувати, використання якої здається більш раціонально ніж виробляти форматування у встановленій системі. Розбиваємо диск під ваші вимоги і натискаємо Далі. Як розбити жорсткий диск на вже встановленою операційною системою Windows 7 можна прочитати тут .

Процес установки Windows 7 запущений .

Система буде перезавантажена і процес продовжиться .

наступне вікно при завантаженні системи ви побачите якщо у вас кілька вже встановлених операційних систем. За замовчуванням завантажиться остання встановлюється Windows 7.

Перший запуск Windows 7 .

далі проводиться настройка комп'ютера до першого запуску і перевірка продуктивності відеоадаптера .

після потрібно ввести Ім'я користувача і Ім'я комп'ютера . Останнє латинськими буквами. Вводимо і натискаємо Далі.

Для більшої безпеки рекомендується придумати пароль для свого облікового запису в Windows 7. Придумуємо і / або натискаємо Далі . (Як скинути пароль адміністратора - тут ).

Якщо є, вводимо ключ продукту і тиснемо далі. інакше знімаємо «пташку» Автоматично активувати Windows і тиснемо Далі.

У наступному віконці вам запропонують автоматично захистити комп'ютер і поліпшити Windows. Вибираємо Використовувати рекомендовані параметри.

далі встановлюємо час, дату і часовий пояс . (Якщо у вас збивається час на комп'ютера читайте тут ) Натискаємо Далі.

Якщо драйвер для мережевої карти був знайдений і встановлений, то необхідно вибрати поточне місце розташування комп'ютера . В якій мережі він у вас зараз буде перебувати.

далі відбувається підготовка робочого столу і завершення першого завантаження Windows 7.

Перевстановлення Windows 7 Ultimate 64-bit успішно завершена - ви бачите робочий стіл.

Прибираємо віконце вибору варіантів Windows

Якщо ви встановили Windows 7 на жорсткий диск на якому вже була якась операційна система, при цьому ви повністю його НЕ форматировали, то у вас при включенні комп'ютера з'явиться Диспетчер завантаження Windows .

За замовчуванням завантажується остання встановлена ​​Windows 7.

Щоб Диспетчер завантаження не з'являвся і обрана операційна система завантажувалася відразу можна зробити наступне.

відкриваємо меню Пуск . На пункті Комп'ютер натискаємо праву кнопку мишки і вибираємо «Властивості» .

У віконці ліворуч вибираємо «Додаткові параметри системи» .

У Свойствах системи в розділі «Завантаження і відновлення» натискаємо «Параметри ...» .

Знімаєте галочку Відображати список операційних систем і натискаєте ОК внизу вікна.

Закриваєте всі відкриті вікна і перезавантажується. Повинна відразу завантажитися система за замовчуванням без Диспетчера завантаження Windows.

установка драйверів

Як встановити драйвера на операційну систему Windows можна прочитати тут . Там так само розповідається про автоматичної установки драйверів і про порядок встановлення. Про видалення драйверів можна прочитати тут .

висновок

У цій статті ми розглянули детально як здійснюється перевстановлення windows 7 на комп'ютері. Повторимо основні моменти:

 • скачування і запис образу на диск
 • настройка для установки BIOS
 • настройка накопичувача комп'ютера для установки
 • установка Windows 7
 • установка драйверів

Процес установки може незначно відрізнятися, але принцип той же.

Важливо правильно встановити драйвера, щоб не було невідомих пристроїв, і тільки після цього переходити до установки браузерів, скайпу і т.д. Якщо є питання видалення драйверів подивіться будь ласка тут .

Після установки новенької Windows 7 можна приступати до персоналізації .

Якщо у вас залишилися або виникли питання, буду радий відповісти на них в коментарях.

Дякую за те, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

З повагою, Антон Дяченко

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: