Підготовка файлів для створення музичного слайд-кліпу з фотографій, Урок № 41, частина 1

Що таке музичний слайд-кліп або слайд-шоу? Як зробити його своїми руками і навіщо? По-перше, для власного задоволення, по-друге для відправки в подарунок друзям або знайомим. А, якщо створити такий кліп з фотографій свого онука, зроблених протягом ряду років, то це вже вийде увічнена історія його дорослішання. Використовуючи фотографії своїх подорожей, на пам'ять можна зробити слайд-шоу отриманих вражень.
Нижче уявляю для ознайомлення створений у другій частині цього уроку для прикладу слайд-кліп з моїх фотографій квітів. Швидкість зміни кадрів залежить від кількості використаних фотографій, у мене їх небагато.

Ваш браузер не підтримує відтворення відео
Музичний слайд-кліп з фотографій
Якщо ваш браузер не відтворює
це відео, натисніть на стрілку
Ваш браузер не підтримує відтворення відео   Музичний слайд-кліп з фотографій   Якщо ваш браузер не відтворює   це відео, натисніть на стрілку

Для створення слайд-кліпу з фотографій з музичним супроводом, так званих музичних листівок або музичних слайд-шоу, в інтернеті пропонується ряд програм. Пропоную використовувати безкоштовну програму Кіностудія Windows Live Movie Maker, яку можна завантажити, клікнувши на посилання: http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows-live/movie-maker
"Кіностудія Windows 12" включена в "Основи Windows 2012", "Основи Windows" - це набір безкоштовних програм для Windows, таких як "Кіностудія" та ін.
Варіант основних компонентів залежить від використовуваної вами версії Windows
(Основи Windows 2012 для Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1)
(Основи Windows Live 2009 для Windows XP)
Для Windows XP встановити цю програму не вдасться, так як операційна система Windows XP більше не підтримується розробником. У деяких користувачів Windows XP кіностудія Windows Live Movie Maker може бути встановлена ​​раніше за замовчуванням, але може і не бути.
Я покажу завантаження програми Кіностудія Live Movie Maker для Windows 8.1, після натискання на зазначену вище посилання програма відкриється в новій вкладці, не закриваючи цього уроку, що відкрилося вікно буде мати вигляд:

Натиснути кнопку «Завантажити»

У вікні, натиснути "Зберегти файл".

Відкриється список папок, у мене файл зберігається в тимчасову папку «tmp», можливо, у вас система вибере за замовчуванням іншу тимчасову папку, це не має значення.
До речі, в Windows 8 часто при збереженні документа система показує вкладені документи в вигляді великих значків. Якщо це не дуже зручно, натисніть зверху справа стрілку, при наведенні курсору з'явиться підказка «Додатково», зі списку вибрати «Список», натиснути.

Перелік документів перетворюється в список.
Натиснути «Зберегти»

Справа вгорі з'явиться блакитна стрілка вниз - завантаження, натиснути на неї випаде вікно з ім'ям файлу, натиснути на ім'я файлу.

З'явиться вікно для вибору «Компоненти для установки».
Нам зараз не потрібні всі програми, тому натиснути «Вибрати програми для установки».

Вибрати «Фотоальбом і кіностудія», ЗНЯТИ всі інші пташки, натиснути кнопку «Встановити».
Оскільки у мене ця програма вже була встановлена ​​раніше, то система пише мені «Ця програма встановлена» і гасить кнопку «Встановити». Тому, на жаль, я не зможу показати процес установки до кінця, але всі подальші дії будуть аналогічні діям при установці інших програм, описаних в інших уроках. (Див. Уроки №№ 14, 20, 23, 28). Уважно дивіться на все підказки і стежте за наявністю потрібних пташок і відсутністю непотрібних.
Тепер треба підготувати матеріали для створення кліпу.
Знайти музичний файл. Якщо немає власного, то в пошуку Яндекс набрати «скачати музику безкоштовно».
Потрібно мати на увазі, що існують авторські права на пісні і музику. Для особистого використання можна скачати будь-який файл або вибрати файл дуже старої музики, на яку навряд чи хто пред'явить претензію з приводу авторських прав.
Я використовувала стару музику.

Із запропонованих пошуком Яндекс сайтів з музикою, відкрити кілька, переглянути, який сподобається.
Вибрати файл, натиснути "відтворити" (або "прослухати"), потім натиснути "скачати".

Поставити галочку "Зберегти файл", ОК

Вибрати або створити папку для збереження файлу, дати їй назву, наприклад, «Кліп_1», натиснути «Зберегти»
(У мене Папака називається "Уроки")

Вгорі з'явиться блакитна стрілка завантаження файлу, натиснути один раз.

Відкрилося вікно завантаження, якщо натиснути один раз на імені файлу, відразу відкриється вікно з програвачем.

Відтворення почнеться автоматично.
Програвач можна закрити, вихідні сторінки сайтів вибору музичних файлів закрити.
Далі треба підібрати фотографії. Якщо є свої, вибрати з них потрібні і скопіювати в папку «Кліп_1». (Якщо своїх фоток у вас немає, див. Нижче)
Я покажу створення слайд-кліпу на прикладі використання власних фотографій моїх квітів.
При створенні слайд-кліпу потрібно обмежити розмір фотографій, інакше готовий файл буде дуже великого обсягу. Досить зробити розмір 400х300.
Тобто всі підготовлені для кліпу фотки потрібно зменшити до цього розміру.
Змінити розмір фотографій можна в програмі Paint (Урок № 11)
Запустити програму, натиснути Файл, Відкрити. Вибрати файл з папки «Кліп_1».

Натиснути значок «Змінити розмір і нахилити», при наведенні курсору спливе підказка з цим текстом.

У вікні поставити крапку в графу «Пікселі», вписати розміри по горизонталі і по вертикалі, простежити наявність пташки в графі «Зберігати пропорції». Графи нахилу не заповнювати. Натиснути ОК.
Далі Файл, «Зберегти». Фотка нового розміру замінить вихідну.
Якщо натиснути «Зберегти як», то з'явиться можливість створити вкладену папку, і новий файл зберегти в ній, залишивши вихідний файл без зміни.
Змінити розмір фотографій можна також в програмі Irfan View (Урок № 24), в якій при збереженні файлу є можливість зберегти фотку з меншим якістю 75%. Це корисно для зменшення обсягу кінцевого файлу слайд-кліпу, в даному уроці мої фотки збережені з якістю 75%.
Якщо своїх фоток у вас поки немає, можна скористатися чужими. Поверніться на сторінку Яндекс, наберіть в рядку Пошук, наприклад, «картинки квітів». З безлічі фоток вибирайте вподобану, натиснути на неї, далі на ній натиснути правою кнопкою, вибрати зі списку «Копіювати зображення». Потім у програмі Paint або Irfan View вставити зображення і зберегти в папку.
Потім виконайте всі дії по зменшенню розмірів фоток, описані вище.
При створенні слайд-кліпу, використовуючи чужі фотки і чужий звуковий файл, необхідно пам'ятати про авторські права їхніх творців. Готовий кліп ви можете зберігати в своїй папці для особистого використання, відправити додатком до листа друзям, але не викладайте його в широкий доступ в соціальні мережі або на You Tube.
Отже, після того, як завантажена програма Кіностудія Windows Live Movie Maker, в папці зібрані всі фотки розміром 400х300 і звуковий файл, можна почати роботу зі створення слайд-кліпу.
Щоб перейти до продовження статті цього уроку, натисніть на посилання Створення слайд-кліпу з фотографій в супроводі музики, частина 2
Лариса Вікторівна Вискубова, 26.02.15

Всі права захищені.
© pensionerka.spb.ru
Копіювання матеріалу заборонено.

Як зробити його своїми руками і навіщо?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: