Рейтинг кращих платних і безкоштовних антивірусів на 2018 рік

 1. Основні вимоги до антивірусу
 2. Внутрішній захист
 3. Зовнішній захист
 4. Як складався рейтинг
 5. Рейтинг 5 кращих антивірусів для смартфонів Android
 6. PSafe DFNDR 5.0
 7. Sophos Mobile Security 7.1
 8. Tencent WeSecure 1.4
 9. Trend Micro Mobile Security & Antivirus 9.1
 10. Bitdefender Mobile Security 3.2
 11. Кращі рішення для домашнього ПК на Windows
 12. Windows 10
 13. Windows 8
 14. Windows 7
 15. Кращі рішення для домашнього ПК на MacOS
 16. Bitdefender Antivirus for Mac 5.2
 17. Canimaan Software ClamXav Sentry 2.12
 18. ESET Endpoint Security 6.4
 19. Intego Mac Internet Security X9 10.9
 20. Kaspersky Lab Internet Security for Mac 16
 21. MacKeeper 3.14
 22. ProtectWorks AntiVirus 2.0
 23. Sophos Central Endpoint 9.6
 24. Symantec Norton Security 7.3
 25. Trend Micro Trend Micro Antivirus 7.0
 26. Кращі рішення для бізнесу
 27. Bitdefender Endpoint Security 6.2
 28. Kaspersky Lab Endpoint Security 10.3
 29. Trend Micro Office Scan 12.0
 30. Sophos Endpoint Security and Control 10.7
 31. Symantec Endpoint Protection 14.0

У світі існує близько 50 компаній, які випускають понад 300 антивірусних продуктів. Тому розібратися і вибрати якийсь один буває досить складно. Якщо ви перебуваєте в пошуку хорошого захисту від атак вірусів для домашнього, офісного комп'ютера або телефону, то пропонуємо вам ознайомитися з кращими платними і безкоштовними антивірусами 2018 року по версії незалежної лабораторії AV-Test.

Основні вимоги до антивірусу

Головні завдання антивірусних програм полягають в:

 • своєчасному розпізнаванні комп'ютерних вірусів і шкідливих програм;
 • відновленні заражених файлів;
 • запобігання зараження вірусами.

Чи знаєте ви? Щорічно комп'ютерні віруси по всьому світу завдають шкоди, вимірюваний приблизно в 1,5 трильйона американських доларів.

Внутрішній захист

Антивірус має захищати внутрішній зміст системи комп'ютера, ноутбука, смартфона, планшета.

Існує кілька видів антивірусів:

 • детектори (сканери) - сканують оперативну пам'ять і зовнішні носії на предмет наявності шкідливих програм;
 • доктора (фаги, вакцини) - шукають заражені вірусами файли, лікують їх і видаляють віруси;
 • ревізори - запам'ятовуючи початковий стан системи комп'ютера, можуть порівнювати його в разі зараження і таким чином знаходити шкідливі програми і зміни ними скоєні;
 • монітори (фаєрволи) - встановлюються в комп'ютерну систему і починають діяти при її включенні, періодично здійснюють автоматичну перевірку системи;
 • фільтри (сторожа) - здатні виявити віруси до моменту їх розмноження, повідомляючи про дії, які притаманні шкідливому програмному забезпеченню.

Комбіноване використане всіх перерахованих вище програм зводить до мінімуму ризик зараження комп'ютера або смартфона.

До антивірусу, покликаному виконувати комплексну задачу захисту від вірусів, висуваються такі вимоги:

 • забезпечення надійного контролю робочих станцій, файлових серверів, поштових систем і ефективну їх захисту;
 • максимально автоматизоване управління;
 • простота у використанні;
 • коректність при відновленні заражених файлів;
 • доступність за ціною.

Чи знаєте ви? Для того щоб створити звук, що попереджає про виявлення вірусу, розробники антивіруса в Лабораторії Касперського записували голос справжньої свині.

Зовнішній захист

Існує кілька способів зараження операційної системи:

 • при відкритті e-mail з вірусом;
 • через Інтернет та мережеві підключення, при відкритті фішингових сайтів, що запам'ятовують введені дані, і підсаджують троянів і черв'яків на жорсткий диск;
 • через заражені знімні носії;
 • в ході установки піратських програм.

при відкритті e-mail з вірусом;  через Інтернет та мережеві підключення, при відкритті фішингових сайтів, що запам'ятовують введені дані, і підсаджують троянів і черв'яків на жорсткий диск;  через заражені знімні носії;  в ході установки піратських програм

Дуже важливо захистити домашню або офісну мережу, роблячи їх невидимими для вірусів і хакерів. Для цих цілей використовують програми класу Internet Security і Total Security. Дані продукти зазвичай встановлюють в солідних компаніях і установах, де дуже важливим є захист інформації.

Вони коштують набагато дорожче звичайних антивірусів, оскільки одночасно виконують функції веб-антивіруса, антиспаму, брандмауера. До додаткового функціоналу відносяться батьківський контроль, безпечні онлайн-платежі, створення резервних копій, оптимізація системи, менеджер паролів. Останнім часом розроблений ряд продуктів Internet Security і для домашнього використання.

Як складався рейтинг

Незалежна лабораторія AV-Test при оцінці ефективності антивірусних програм на перше місце ставить три критерії:

 1. Захист.
 2. Продуктивність.
 3. Простоту і зручність при використанні.

При оцінюванні ефективності захисту фахівці лабораторії застосовують тестування захисних компонентів і можливостей програми. Антивіруси проходять випробування реальними актуальними на сьогоднішній день погрозами - шкідливими атаками, в тому числі веб-і e-mail-різновидами, новітніми вірусними програмами.

При перевірці за критерієм «продуктивність» оцінюється вплив роботи антивіруса на швидкість роботи системи при звичайній щоденній діяльності. Оцінюючи, простоту і зручність у використанні або, іншими словами, Usability, фахівці лабораторії проводять тестування на помилкове спрацьовування програми. До того ж проводиться окреме тестування ефективності відновлення системи після зараження.

Щорічно на початку нового року AV-Test підводить підсумки сезону, що минає, складаючи рейтинги кращих продуктів.

Важливо! Зверніть увагу: факт проведення лабораторією AV-Test тестування будь-якого антивіруса вже говорить про те, що даний продукт гідний довіри з боку користувача.

Рейтинг 5 кращих антивірусів для смартфонів Android

Отже, за версією AV-Test після тестувань 21 антивірусного продукту на якість виявлення загроз, помилкові спрацьовування і вплив на продуктивність, проведених в листопаді 2017 року, кращими антивірусами для смартфонів і планшетів на платформі Android стали 8 додатків. Всі вони отримали вищу оцінку в 6 балів. Нижче ви знайдете опис достоїнств і недоліків 5 з них.

PSafe DFNDR 5.0

PSafe DFNDR 5

Один з найбільш популярних антивірусних продуктів, який отримав понад 130 мільйонів установок по всьому світу. Здійснює сканування пристрою, його очищення і захист від вірусів. Захищає від шкідливих програм, що використовуються хакерами для зчитування паролів та іншої конфіденційної інформації.

Має систему оповіщення про стан акумулятора. Допомагає прискорити роботу, автоматично закриваючи програми, які працюють у фоновому режимі. Серед додаткових функцій: зниження температури процесора, перевірка швидкості інтернет-з'єднання, віддалена блокування загубленого або вкраденого пристрою, блокування небажаних дзвінків.

Продукт надається за плату.

Після тестування PSafe DFNDR 5.0 лабораторія AV-Test поставила продукту 6 балів за рівень захисту і 100-відсоткову Виявлення шкідливого ПЗ і новітніх програм і 6 балів за юзабіліті. У користувачів Google Play продукт отримав оцінку 4,5 бала.

Sophos Mobile Security 7.1

1

Безкоштовна програма виробництва Великобританії, яка виконує функції антиспаму, АНТИВОР і веб-захисту. Здійснює захист від мобільних погроз і збереження в безпеці всіх даних. Підходить для системи Android 4.4 і вище. Має англійський інтерфейс і розмір 9,1 Мбайт.

За допомогою хмарних технологій SophosLabs Intelligence здійснює перевірку встановлюваних додатків на предмет вмісту шкідливого коду. При втраті мобільного телефону можна віддалено його блокувати і тим самим захищати інформацію від сторонніх осіб.

Також завдяки функції антизлодій можливо відстеження втраченого мобільного або планшета і оповіщення про заміну SIM-карти.

За допомогою надійної веб-захисту антивірус здійснює блокування доступу до шкідливих і фішингових сайтів і доступу до небажаних сайтів, виявляє додатки, які можуть отримати доступ до персональних даних.

Антиспам, що входить до складу антивірусної програми, здійснює блокування вхідних SMS, небажаних дзвінків, відправлення повідомлень з шкідливими URL-посиланнями в карантин.

При тестуванні AV-Test було відзначено, що цей додаток не впливає на тривалість роботи акумулятора, не уповільнює роботу пристрою в ході звичайного використання, не генерує багато трафіку.

Tencent WeSecure 1.4

4

Це антивірусна програма для Android-пристроїв з версією 4.0 і вище, що надається користувачам безкоштовно.

Вона має наступні можливості:

 • сканує додатків, які встановлюються;
 • здійснює сканування додатків і файлів, збережених в карті пам'яті;
 • блокує небажані дзвінки.

Важливо! Перевірку ZIP-архівів не здійснює.

Володіє зрозумілим і простим інтерфейсом. До істотних переваг також слід віднести відсутність реклами, спливаючих вікон. Розмір програми - 2,4 Мбайт.

В ході тестування було визначено, що з 436 шкідливих програм Tencent WeSecure 1.4 було виявлено 100% при середній продуктивності в 94,8%.

При впливі 2643 новітніх шкідливих програм, виявлених протягом останнього місяця до тестування, було виявлено 100% з них при середній продуктивності в 96,9%. Tencent WeSecure 1.4 не впливає на роботу батареї, не гальмує роботу системи і не використовує трафік.

Trend Micro Mobile Security & Antivirus 9.1

Цей продукт від японського виробника надається безкоштовно і має платну Premium-версію. Підходить для версій Android 4.0 і вище. Має російський і англійський інтерфейс. Важить 15,3 Мбайт.

Програма дозволяє здійснювати блокування небажаних голосових викликів, захист інформації в разі крадіжки пристрою, убезпечити себе від вірусів в ході використання мобільного Інтернету, безпечно проводити онлайн-покупки.

Розробники постаралися, щоб антивірус блокував небажані ПО до установки. Має сканер вразливостей, що попереджає про додатки, які можуть бути використані хакерами, блокування додатків і засіб перевірки Wi-Fi-мережі. Серед додаткових функцій: енергозбереження та контроль стану акумулятора, статус споживання пам'яті.

Чи знаєте ви? Багато віруси названі на честь знаменитих людей - «Джулія Робертс», «Шон Коннері». Розробники вірусів при виборі їх імен роблять ставку на любов людей до інформації про життя знаменитостей, які часто відкривають файли з такими назвами, при цьому заражаючи свої комп'ютери.

Premium-версія дозволяє блокувати шкідливі програми, лікувати файли і відновлювати систему, попереджати про підозрілих додатках, фільтрувати небажані дзвінки та повідомлення, а також відстежувати місце розташування пристрою, економити заряд батареї, допомагати звільнити місце в пам'яті пристрою.

Premium-версія надається для ознайомлення і тестування на 7 днів.

З мінусів програми - несумісність з деякими моделями пристроїв.

Як і з приводу інших програм, які отримали найвищу оцінку при тестуванні, було відзначено, що Trend Micro Mobile Security & Antivirus 9.1 не впливає на роботу батареї, не гальмує роботу пристрою, не генерує багато трафіку, прекрасно справляється із завданням попередження в ході установки і використання ПО.

Серед особливостей юзабіліті були відзначені система антизлодій, блокування викликів, фільтр повідомлень, захист від шкідливих веб-сайтів і фішингу, функція батьківського контролю.

Bitdefender Mobile Security 3.2

Платний продукт від румунських розробників з пробною версією на 15 днів. Підходить для версій Android, починаючи з 4.0. Має англійська та російська інтерфейс.

Включає функції антизлодій, сканування карти, хмарний антивірус, блокування додатків, інтернет-захист і перевірку безпеки.

Даний антивірус знаходиться в хмарі, тому має можливість постійного захисту смартфона або планшета від вірусних загроз, реклами, додатків, які можуть зчитувати конфіденційну інформацію. При відвідуванні веб-сайтів здійснюється захист в режимі реального часу.

Може працювати з вбудованими браузерами Android, Google Chrome, Opera, Opera mini.

Співробітники тестовій лабораторії відзначили найвищими балами систему захисту і юзабіліті Bitdefender Mobile Security 3.2. Програма показала 100-відсотковий результат при виявленні загроз, не видала жодного хибного спрацювання, при цьому не впливала на роботу системи і не гальмувала використання інших програм.

Кращі рішення для домашнього ПК на Windows

Останнє тестування кращого антивірусного забезпечення для користувачів Windows Home 10 проводилося в жовтні 2017 року. Оцінювалися критерії захисту, продуктивності і юзабіліті. З 21 протестованого продукту найвищими оцінками були відзначені два - AhnLab V3 Internet Security 9.0 і Kaspersky Lab Internet Security 18.0.

Також високими оцінками були оцінені Avira Antivirus Pro 15.0, Bitdefender Internet Security 22.0, McAfee Internet Security 20.2. Всі вони виведені в категорію ТОП-продукт, яку особливо рекомендує для використання незалежна лабораторія.

Windows 10

AhnLab V3 Internet Security 9.0.

Можливості продукту були оцінені в 18 найвищих балів. Він показав 100-відсотковий захист від шкідливого ПЗ і в 99,9% випадків виявив шкідливі програми, які були виявлені за місяць до перевірки. Помилок при виявленні вірусів, блокувань або неправильного попередження про наявність загрози програмою зроблено не було.

Цей антивірус розроблений в Кореї. Заснований на хмарних технологіях. Відноситься до категорії комплексних антивірусних програм, здійснюючи захист ПК від вірусів і шкідливого ПЗ, блокування фішингових сайтів, захист пошти та повідомлень, блокування мережевих атак, сканування знімних носіїв, оптимізацію роботи ОС.

Avira Antivirus Pro 15.0.

Програма німецьких розробників дозволяє захиститися від локальних і онлайн-загроз з використанням хмарних технологій. Надає користувачам функції захисту від шкідливого ПО, сканування файлів і програм на предмет зараження, в тому числі на знімних дисках, блокування від вірусів-вимагачів, відновлення заражених файлів.

Установник програми займає 5,1 Мбайт. Пробна версія надається на місяць. Підходить для ОС Windows і Mac.

В ході лабораторного тестування програма показала 100-відсотковий результат при захисті від атак шкідливого ПО в реальному часі і в 99,8% випадків змогла виявити шкідливі програми, які були виявлені за місяць до тестування (при середній продуктивності в 98,5%).

Чи знаєте ви? В наші дні щомісяця створюється приблизно 6000 нових вірусів.

що Щодо оцінки ефективності, то Avira Antivirus Pro 15.0 отримала 5,5 бали з 6. Було відзначено, що вона кілька гальмувала запуск популярних веб-сайтів, установку часто використаних програм і повільніше копіювала файли.

Bitdefender Internet Security 22.0.

Bitdefender Internet Security 22

Розробка румунської компанії успішно пройшла тестування і отримала в загальній сумі 17,5 бала. Вона відмінно впоралася із завданням захисту від атак шкідливого ПО і виявлення шкідливих програм, при цьому слабо впливала на швидкість комп'ютера при звичайному використанні.

Але допустила одну помилку, позначивши в одному випадку законне програмне забезпечення в якості шкідливого ПО, і двічі неправильно попередила при установці законного ПО. Саме через цих помилок в категорії «Юзабіліті» продукт не добрав 0,5 бала до найкращого результату.

Bitdefender Internet Security 22.0 - це відмінне рішення для робочих станцій, що включає антивірус, файрвол, захист від спаму і програм-шпигунів, а також механізми батьківського контролю.

Kaspersky Lab Internet Security 18.0.

Розробка російських фахівців після тестування була відзначена 18 балами, отримавши по 6 балів по кожному з оцінюваних критеріїв.

Це комплексний антивірус проти різних видів шкідливих та інтернет-загроз. Діє за рахунок використання хмарних, проактивних і антивірусних технологій.

У новій версії 18.0 з'явилося безліч доповнень і удосконалень. Наприклад, тепер вона захищає комп'ютер від зараження під час його перезавантаження, повідомляє про веб-сторінках з програмами, які можуть використовуватися хакерами для доступу до інформації на комп'ютері, та ін.

Версія займає 164 Мбайт. Має пробний варіант на 30 днів і beta-версію на 92 дня.

McAfee Internet Security 20.2.

Випущений в США. Здійснює комплексний захист ПК в реальному часі від вірусів, шпигунського і шкідливого ПЗ. Є можливість сканування знімних носіїв, запуску функції батьківського контролю, звіту про відвідування сторінок, менеджера паролів. Фаєрвол здійснює контроль одержуваної і віддається комп'ютером інформації.

Підходить для систем Windows / MacOS / Android. Має пробну версію на місяць.

Від фахівців AV-Test продукт McAfee Internet Security 20.2 отримав 17,5 бала. 0,5 бала було знято при оцінці ефективності за гальмування копіювання файлів і більш повільну установку часто використовуваних програм.

Windows 8

Windows 8

Тестування антивірусів для Windows 8 експертна організація в сфері інформаційної безпеки AV-Test проводила в грудні 2016- го.

Для дослідження з понад 60 продуктів був відібраний 21. В TOP Produkt тоді увійшли Bitdefender Internet Security 2017, отримавши 17,5 бала, Kaspersky Lab Internet Security 2017 року з 18 балами і Trend Micro Internet Security 2017 року з оцінкою 17,5 бала.

Bitdefender Internet Security 2017 на відмінно впорався із захистом - в 98,7% відбив атаки новітнього шкідливого ПЗ і в 99,9% шкідливих програм, виявлених за 4 тижні до тестування, а також не допустив жодної помилки при розпізнаванні законного і шкідливого ПО, але кілька уповільнював роботу комп'ютера.

Trend Micro Internet Security 2017 також отримав менше балів через вплив на повсякденну роботу ПК.

Важливо! Найгірші результати виявилися у Comodo Internet Security Premium 8.4 (12,5 бала) і Panda Security Protection 17.0 та 18.0 (13,5 бала).

Windows 7

Тестування антивірусів для Windows 7 проводилося в липні і серпні 2017 року. Вибір продуктів для цієї версії величезний. Користувачі можуть віддати перевагу як платним, так і безкоштовним програмам.

За підсумками тестування, кращим був визнаний Kaspersky Lab Internet Security 17.0 & 18.0. За трьома критеріями - захист, продуктивність, зручність користувачів - програма набрала найвищі 18 балів.

Друге місце розділили між собою Bitdefender Internet Security 21.0 & 22.0 і Trend Micro Internet Security 11.1. Перший антивірус недобрав 0,5 бала в категорії «Юзабіліті», зробивши помилки, позначивши законне ПО шкідливим.

А другий - втратив таку ж кількість балів за гальмування роботи системи. Загальний результат обох антивірусів - 17,5 бала.

Третє місце розділили між собою Norton Security 22.10, BullGuard Internet Security 17.1, Avira Antivirus Pro 15.0, AhnLab V3 Internet Security 9.0, проте в TOP Produkt вони не увійшли.

Найгірші результати виявилися у Comodo (12,5 бала) і Microsoft (13,5 бала).

Нагадаємо, що на відміну від власників ОС Windows 8.1 і Windows 10, які можуть користуватися антивірусом, вже наявними в установках, користувачі «сімки» повинні встановлювати його самостійно вручну.

Кращі рішення для домашнього ПК на MacOS

Користувачам MacOS Sierra цікаво буде дізнатися, що для проведення тестів антивірусів в грудні 2016- го було відібрано 12 програм, серед яких 3 безкоштовних. В цілому вони показали дуже хороші результати.

Так, 4 з 12 програм виявили всі шкідливі ПО без помилок. Мова про AVG AntiVirus, BitDefender Antivirus, SentinelOne і Sophos Home. Більшість пакетів не чинили істотного навантаження на систему в ході звичайної роботи.

А ось в плані помилок при виявленні шкідливого ПО всі продукти виявилися на висоті, показавши ідеальну продуктивність.

Через 6 місяців AV-Test відібрали для тестування 10 комерційних антивірусних програм. Про їх результати ми розповімо докладніше.

Важліво! Незважаючи на поширену думку користувачів «яблук», що їх «операційки» добре захищені і в антивирусах не потребують, атаки все ж трапляються. Хоча і набагато рідше, ніж на Windows. Тому необхідно подбати про додатковий захист у вигляді якісного антивіруса, сумісного з системою.

Bitdefender Antivirus for Mac 5.2

2

Цей продукт увійшов до четвірки, яка показала 100-відсотковий результат при виявленні 184 загроз. Дещо гірше у нього з впливом на роботу ОС. Для копіювання і завантаження йому знадобилося 252 секунди.

А це означає, що додаткове навантаження на ОС склала 5,5%. За базисне значення, яке показує ОС без додаткового захисту, були взяті 239 секунд.

Що стосується помилкового оповіщення, то тут програма від Bitdefender правильно спрацювала в 99%.

Canimaan Software ClamXav Sentry 2.12

12

Даний продукт при тестуванні показав наступні результати:

 • захист - 98,4%;
 • навантаження на систему - 239 секунд, що збігається з базисним значенням;
 • помилкове спрацьовування - 0 помилок.

ESET Endpoint Security 6.4

4

ESET Endpoint Security 6.4 вдалося в 98,4% випадках виявити нові й місячної давності шкідливі ПО, що є високим результатом. При копіюванні різних даних розміром 27,3 Гбайт і виконанні інших різних навантажень програма додатково завантажила систему на 4%.

При розпізнаванні законного ПО ESET не допустив жодної помилки.

Intego Mac Internet Security X9 10.9

9

Американські розробники випустили продукт, який показує найвищий результат при відбитті атак і захисту системи, але опинився в аутсайдерах за критерієм продуктивності - він знизив роботу тестових програм на 16%, виконуючи їх на 10 секунд довше, ніж система без захисту.

Kaspersky Lab Internet Security for Mac 16

Kaspersky Lab Internet Security for Mac 16

Лабораторія Касперського вкотре не розчарувала, а показала стабільно відмінний результат - 100% виявлення загроз, нуль помилок у визначенні законного ПО і мінімальне навантаження на систему, яка абсолютно непомітна користувачеві, оскільки гальмування всього лише на 1 секунду більше, ніж базисне значення.

Як результат - сертифікат від AV-test і рекомендації щодо встановлення на пристрої з MacOS Sierra в якості додаткового захисту від вірусів і шкідливого ПЗ.

MacKeeper 3.14

14

MacKeeper 3.14 показав найгірший результат при виявленні вірусних атак, виявивши лише 85,9%, що майже на 10% гірше, ніж у другого аутсайдера - ProtectWorks AntiVirus 2.0. В результаті це єдиний продукт, який при останньому тестуванні не пройшов сертифікацію AV-Test.

Чи добре там, де ви? Перший жорсткий диск, який використовували в комп'ютерах Apple, мав обсяг всього в 5 мегабайт.

ProtectWorks AntiVirus 2.0

ProtectWorks AntiVirus 2

Антивірус впорався з захистом комп'ютера від 184 атак і шкідливого ПЗ на 94,6%. При його установці в тестовому режимі операції з виконання стандартних операцій тривали на 25 секунд довше - копіювання виконувалося за 173 секунди при базовому значенні 149, а завантаження - за 91 секунду при базовому значенні 90.

Sophos Central Endpoint 9.6

6

Американський виробник засобів інформаційної безпеки Sophos випустив гідний продукт для захисту пристроїв на MacOS Sierra. Він посів третє місце в категорії рівень захисту, в 98,4% випадків відбивши атаки.

Що стосується навантаження на систему, то при операціях копіювання та скачування їй треба було додаткових 5 секунд для останньої дії.

Symantec Norton Security 7.3

3

Symantec Norton Security 7.3 став одним з лідерів, показавши ідеальний результат захисту без додаткового навантаження на систему і помилкового спрацьовування.

Його результати такі:

 • захист - 100%;
 • вплив на роботу системи - 240 секунд;
 • правильність в виявленні шкідливого ПО - 99%.

Trend Micro Trend Micro Antivirus 7.0

Trend Micro Trend Micro Antivirus 7

Ця програма виявилася в четвірці, яка показала високий рівень виявлення, відбивши 99,5% атак. Їй треба було додаткових 5 секунд, щоб здійснити завантаження тестованих програм, що також є дуже хорошим результатом. При копіюванні вона показала результат в рамках базисного значення в 149 секунд.

Таким чином, лабораторні дослідження показали, що якщо для користувача найважливішим критерієм при виборі є захист, то слід звернути увагу на пакети компаній Bitdefender, Intego, Kaspersky Lab і Symantec.

Якщо враховувати системну навантаження, то найкращі рекомендації у пакетів від Canimaan Software, MacKeeper, Kaspersky Lab і Symantec.

Хочемо зазначити, що незважаючи на скарги власників пристроїв на MacOS Sierra, що установка додаткової антивірусного захисту призводить до істотного зниження роботи системи, розробники антивірусів врахували їхні зауваження, що і довели результати тестування - при використанні більшості перевірених продуктів особливою навантаження на ОС користувач не помітить.

І лише продукти від ProtectWorks і Intego знижують швидкість завантаження і копіювання на 10% і 16% відповідно.

Кращі рішення для бізнесу

Безумовно, кожна організація прагне до того, щоб надійно захистити свою комп'ютерну систему і інформацію. Для цих цілей світові бренди в сфері інформаційної безпеки представляють кілька продуктів.

У жовтні 2017 AV-Test відібрав для тестування 14 з них, які розроблені для ОС Windows 10.

Ми представляємо для вас огляд 5, які показали найкращі результати.

Bitdefender Endpoint Security 6.2

2

Bitdefender Endpoint Security розроблений для Windows, Mac OS і сервера від веб-загроз та шкідливих програм. За допомогою панелі керування можна контролювати декілька комп'ютерів і додаткових офісів.

В результаті проведення 202 тестових атак в реальному часі програма зуміла відбити 100% з них і захистити комп'ютер від майже 10 тисяч зразків шкідливого програмного забезпечення, виявленого за останній місяць.

Чи добре там, де ви? Однією з помилок, які може побачити користувач при переході на певний сайт, є помилка 451, що свідчить про те, що доступ заборонений на вимогу правовласників або державних органів. Цей номер - відсилання до відомої антиутопії Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом».

При запуску популярних веб-сайтів, завантаження часто використовуваних програм, стандартних програмних додатків, установці програм і копіюванні файлів антивірус практично не впливав на продуктивність системи.

Що стосується юзабіліті і помилково виявлених загроз, то тут продукт допустив одну помилку при тестуванні в жовтні і 5 помилок при тестуванні місяцем раніше. Через це не дотягнув до найвищої оцінки і лаврів переможця 0,5 бала. У залишку - 17,5 бала, що є відмінним результатом.

Kaspersky Lab Endpoint Security 10.3

3

Ідеальний результат отримали продукти, розроблені для бізнесу лабораторією Касперського - Kaspersky Lab Endpoint Security 10.3 і Лабораторія Касперського Small Office Security.

Перша програма призначена для робочих станцій і файлових серверів і забезпечує їх комплексний захист від веб-загроз, мережевих і шахрайських атак за допомогою файлового, поштового, веб-, IM-антивіруса, моніторингу системи та мережі, мережевого екрану і захисту від мережевих атак.

Тут представлені наступні функції: контроль запуску і активності програм і пристроїв, моніторинг вразливостей, веб-контроль.

Другий продукт розроблений для невеликих компаній і відмінно підходить для представників малого бізнесу.

Trend Micro Office Scan 12.0

Trend Micro Office Scan 12

Продукт розроблений, щоб захистити робочі станції, ноутбуки, ПК, сервери, смартфони, які підключені до корпоративної мережі, і що знаходяться поза нею. Програма працює на базі хмарної інфраструктури.

За результатами тестування Trend Micro Office Scan 12.0 отримав наступні оцінки:

 • захист від шкідливих програм і атак - 6 балів;
 • вплив на швидкість ПК при звичайній роботі - 5,5 бала;
 • юзабіліті - 6 балів.

Sophos Endpoint Security and Control 10.7

7

Програма забезпечує захист кінцевих точок мережі. За допомогою 8 компонентів захищає робочі станції, портативні пристрої і файлові сервери.

На жаль, цей продукт показав не дуже добрий результат в категорії захисту, відбивши лише 97,2% атак шкідливого ПО, в тому числі веб-і електронної пошти при тестуванні в реальному часі, і виявивши 98,7% поширених шкідливих програм.

В результаті отримав від лабораторії AV-Test 4,5 бала. Також він впливав на роботу системи і був оцінений в цій категорії на 5 балів. А ось помилкових сповіщення не справив жодного.

Symantec Endpoint Protection 14.0

Symantec Endpoint Protection 14

Програма забезпечує багаторівневий захист в кінцевих точках від атак, шкідливого ПО і загроз. За інформацією AV-Test, вона відмінно захищає ПК, при цьому кілька впливає на швидкодію системи.

Фахівці лабораторії оцінили продукт для корпоративних клієнтів від Symantec в високі 17,5 бала.

Чи добре там, де ви? Найбільш руйнівним вірусом, за версією Книги рекордів Гіннесса, стала шкідлива програма під назвою I Love You. Вона була запущена 1 травня 2000 року в Гонконзі через електронні листи, а всього через чотири дні збиток від неї становив 1,54 мільярда американських доларів. Вірус торкнувся систем 3,1 мільйона комп'ютерів по всьому світу.

На основі вищевказаного документа робимо висновок, що для кожного пристрою, будь то домашній або офісний комп'ютер, смартфон або планшет на різних операційних системах, сьогодні розроблено ряд програм, що дозволяють ефективно захищати їх від проникнення вірусів і шкідливого ПЗ.

Ми розглянули кращі антивіруси для кожного пристрою, протестовані і сертифіковані незалежною лабораторією AV-Test. Вибравши один з рекомендованих вище продуктів, ви зможете розслабитися під час роботи з комп'ютером і не побоюватися за систему його безпеки.

Адже про це подбають антивіруси, надійність яких перевірена при лабораторних випробуваннях.

Чи знаєте ви?
Чи знаєте ви?
Чи знаєте ви?
Чи знаєте ви?
Чи добре там, де ви?
Чи добре там, де ви?
Чи добре там, де ви?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: