Системні вимоги Windows 7 Мінімальні для x32 і 7 x64

  1. Системні вимоги Windows 7 Привіт шановні відвідувачі нашого сайту itfollow.ru , В цій статті...

Системні вимоги Windows 7

Привіт шановні відвідувачі нашого сайту itfollow.ru , В цій статті ми розповімо про системні вимоги Windows 7.

Багато запитають чому інформація надається про ОС Windows 7, адже вже вийшла наступна операційна система Windows 8. Справа в тому, що Windows 8 в першу чергу є операційної орієнтованої на пристрої з сенсорними екранами, тобто для планшетів і сенсорних моноблоків, звичайно вона працює і на звичайному стаціонарному комп'ютері, але судячи зі статистики, користувачі не завжди готові відмовлятися (з різних причин) від досить вдалою операційної системи Windows 7.

На це є багато причин, по-перше системні вимоги Windows 7 не настільки великі, навіть якщо порівнювати з попередньою рані найбільш популярною операційною системою Windows XP. Для нашого часу їх цілком можна назвати скромними. Дивіться так само як створити завантажувальний USB флешку для Windows 7.

Дивіться так само як створити   завантажувальний USB флешку для Windows 7

Пов'язані статті: Брандмауер Windows 7

Мінімальні системні вимоги windows 7

Вимоги для установки операційної системи Windows 7 x32 і 7 x64 на комп'ютер наступні:

  • Процесор - системні вимоги для Windows 7. 32-розрядний (x86) або ж 64-розрядний (x64) процесор працює на тактовій частоті від 1 ГГц і вище;
  • Оперативна пам'ять - системні вимоги. 1 ГБ оперативної пам'яті для установки 32-розрядної ОС або ж 2 ГБ оперативної пам'яті для установки 64-розрядної операційної системи Windows 7;
  • Вільне місце на диску -Вимоги. Для установки Windows 7 потрібно 16 ГБ для 32-розрядної операційної системи і відповідно 20 ГБ для установки 64-розрядної операційної системи Windows 7.
  • Відеокарта. Використовувана відеокарта для установки Windows 7 не має великого значення, бажано що б вона мала хоча б 128 МБ пам'яті. Єдина особливість на яку може вплинути відеокарта - це тема для робочого столу Aero. Для її активації необхідно мати відеокарту, яка підтримує мультимедійні бібліотеки від Diretix 9 і драйвером WDDM починаючи від 1.0.

Це звичайно ж рекомендовані системні вимоги для Windows 7, а взагалі мінімальні системні вимоги windows 7 трохи менше, її все одно можна встановити на комп'ютер навіть з 512 МБ оперативної пам'яті і вона буде досить добре працювати за умови якщо ви не будете запускати вимогливих додатків, встановлювати антивірус, тобто якщо ви просто будете використовувати комп'ютер наприклад для інтернет серфінгу, то такий варіант Вам підійде.

Звичайно працювати на комп'ютері під керуванням Windows 7, який має залізо під мінімальні системні вимоги windows 7, не дуже комфортно, комп'ютер буде замислюватися, тупити і гальмувати, особливо при відкритті великої кількості вкладок. Але тут звичайно простіше купити одну або дві планки оперативної пам'яті по 1 гігібайту або по 2 гігабайти, існують планки по 4 ГБ і по 8 ГБ.

Пов'язані статті:

Оперативна пам'ять на сьогоднішній день дуже дешева, якщо не вибирати спеціальну високопродуктивну оперативну пам'ять призначену як для потужних ігрових і робочих комп'ютерів, а так само серверів різного призначення. На сьогоднішній день 512 МБ оперативної пам'яті мають мабуть лише старі комп'ютери і перші нетбуки, всі інші як правило мають хоча б 1 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє встановлювати Windows 7 і працювати з комфортом в певній мірі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: