Skype ніколи не буде колишнім: новий дизайн дістався до ПК

Почавши кардинальне оновлення дизайну свого мессенджера і "інтернет-телефону" Skype з мобільних додатків, Microsoft напередодні дісталася і до робочого столу. Фінальні версії Skype для Windows (10, 8 і 7), Mac і Linux з новим дизайном, в якому акцент зроблений на переписку, були викладені на сайті сервісу .

були викладені на сайті сервісу

Оновлення містить яскравий дизайн, вбудований перегляд роликів на YouTube і "гифок", стікери та інші модні функції. Наприклад, користувачі можуть вибирати колір для своїх повідомлень (рожевий. Блакитний або помаранчевий), а також, що не відправляючи листа у відповідь, реагувати на повідомлення співрозмовників за допомогою емодзі. Більш того, реакції у вигляді емодзі доступні і під час відеодзвінків - тоді гігантський значок ненадовго накладається поверх зображення що дзвонить. З боку може здатися, що розробники Skype усіма силами хочуть залишатися в тренді, просто копіюючи головні "фішки" Facebook Messenger, Snapchat, iMessage і WhatsApp в гонитві за молодою аудиторією і ігноруючи тих, хто використовує сервіс в робочих цілях.

З боку може здатися, що розробники Skype усіма силами хочуть залишатися в тренді, просто копіюючи головні фішки Facebook Messenger, Snapchat, iMessage і WhatsApp в гонитві за молодою аудиторією і ігноруючи тих, хто використовує сервіс в робочих цілях

У ПК-версії нового Skype більшу частину місця на екрані займає вікно діалогу, список чатів і пошуковий рядок розмістилися в лівій боковій колонці. Користувачі можуть згадувати друзів за допомогою знака @, сортувати список контактів за різними параметрами, збирати контакти в групи, а також переглядати прикріплений контент (посилання, документи, фото і так далі) в окремій колонці праворуч. До кожного чату тепер додається "Медіагалерея", в якій доступні відразу весь мультимедійний контент або документи, пересилати коли-небудь в цьому діалозі. Їх навіть можна сортувати за типом. До речі, оскільки пересилання даних тепер реалізована через "хмара", розмір що відправляється файлу може досягати 300 мегабайт.

Також в новому Skype Microsoft тестує чат-ботів для вирішення різних завдань - наприклад, боти від Hipmunk, Expedia і StubHub допоможуть забронювати квитки, Scoop від Microsoft розповість про останні новини, а Giphy дозволить відправляти "гифки" в чатах. Розроблено для Skype і різні доповнення, включаючи реалізують пересилання грошей, призначення зустрічей і інші завдання. Однак доступні вони поки лише учасникам програми тестування Skype Insiders.

Попередню версію оновленого додатка Microsoft зробила загальнодоступною ще в серпні , Так що для вивчили її численні нововведення сюрпризом не стануть. У компанії говорять, що ретельно вивчали відгуки користувачів превью-версії, щоб визначити, які функції слід додатково опрацювати, а з впровадженням яких - почекати. Наприклад, Highlights - аналог "історій" з Instagram і Snapchat, що з'явився в мобільній версії, в настільній поки недоступний. Замість цього користувачі можуть встановити статус у вигляді короткого тексту або вибрати режим "доступний", "зайнятий" і т.п.

У Microsoft відмовилися повідомити журналістам TechCrunch, скільки активних користувачів у сервісу в даний час. Це, швидше за все, означає, що з торішньої конференції Build, де говорилося про 300 млн користувачів в місяць, аудиторія Skype істотно не підросла. Для порівняння, конкуруючий з Skype як система для командного спілкування Slack відзвітував у вересні про досягнення щоденною аудиторією планки в 6 млн осіб. У той же час, кількість завантажень Skype для Android перевалило за мільярд, з 2006 року тривалість всіх дзвінків в системі склала 2 трильйони хвилин, а в даний час всі користувачі сервісу "наговорюють" по Skype в цілому до 3 млрд хвилин щодня.

Відзначимо, що для тих, хто важко звикає до всього нового, Microsoft поки залишила можливість скачати "класичну" версію додатка .

Поділіться новиною:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: