Що буде, якщо не активувати Windows 7

Здрастуйте дорогі читачі! Давайте уявимо покупку вашого комп'ютера. Сьогодні у тебе святковий день. Ти пішов в комп'ютерний салон і придбав перший в твоєму житті комп'ютер. Ти толком ще нічого не знаєш, хоча в курсі, що є така штука, яка називається операційна система і без цієї системи твій новий комп'ютер просто купа непотрібного заліза і плат. Так само ти чув, що систему треба активувати, а ось, що буде, якщо не активувати Windows 7?

Відразу можу сказати, що абсолютно нічого хорошого Відразу можу сказати, що абсолютно нічого хорошого. Чому Windows 7? Тому, що на сьогоднішній день це найпопулярніша розробка Microsoft . «ХР» і «Vista» потихеньку відходять, а вісімка ще проходить обкатку.

І ось комп'ютер у тебе вдома. Операційна система на ньому вже встановлена, але це так звана демонстраційна версія: «Windows Starter» або початкова. За домовленістю з компанією Microsoft ця версія встановлюється на всі комп'ютери і при придбанні комп'ютера вона дістається безкоштовно. Але не завжди!

Вона активується при покупці, але ця версія швидше за все «урізана». Ти знову пішов в комп'ютерний салон і придбав ліцензійну версію «Home Basic», «Home Premium» або навіть «Ultimate». Ти зумів її встановити, але тут постало питання: «Що буде якщо не активувати Windows7?».

Давай з самого початку. Будь-програмний продукт зазвичай може працювати 30 днів в ознайомчому режимі. Але час від часу у тебе на екрані буде з'являтися спливаюче вікно: «До кінця активації залишилося ... днів». Якщо ти не активував систему, то на 32 день почнуться неприємності. По-перше, екран стане абсолютно чорним і ніякої гарної картинки на ньому вже не буде.

Також в нижньому правому куті буде постійно маячити напис «Ваша копія Windows не є справжньою». Таке відчуття ніби перебуваєш в безпечному режимі , Але якщо чесно, це дуже дратує.

Таке відчуття ніби перебуваєш в   безпечному режимі   , Але якщо чесно, це дуже дратує

Звичайно ні для кого не секрет, що більшість наших співвітчизників і не тільки, охоче використовують піратське програмне забезпечення з тієї причини, що вартість такого диска (купленого на ринку або ще десь) не перевищує вартість пачки хороших сигарет, а програм активаторів в мережі повно. Але це палиця в двох кінцях. Дешево - так, надійно - немає. У самий невідповідний момент ОС оновиться (KB 971033) і доведеться вирішувати цю проблему. Тому ви повинні знати, що буде, якщо не активувати Windows 7.

Якщо у вас є можливість, то не варто економити на хорошому. Є ще один нюанс. Ще раз нагадую, хто працює з нелегальним ПЗ або Windows завжди має бути відключено оновлення. Так як приходять поновлення, які розпізнають зламаний Windows, незважаючи на активатор.

На цьому сьогодні все! До зустрічі!

Так само ти чув, що систему треба активувати, а ось, що буде, якщо не активувати Windows 7?
Чому Windows 7?
Ти зумів її встановити, але тут постало питання: «Що буде якщо не активувати Windows7?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: