Що краще Windows 7 або Windows 8? Windows 7 або Windows XP або Linux? Яка операційна система краще? Чим Windows 7 краще Windows 8? Яку операційну систему вибрати для комп'ютера і краще поставити?

 1. Що краще Windows 7 або Windows XP?
 2. Почнемо з Windows XP.
 3. Про Windows 7. Чим Windows 7 краще Windows XP?
 4. Що краще Windows 7 або Windows 8? Чи варто встановлювати нову ОС Windows 8.
 5. Інші системи.
 6. Трохи про Windows Vista
 7. Що краще Windows або Linux?

Мені на пошту періодично приходять питання такого типу - «У мене на комп'ютері стоїть Windows XP, чи потрібно (або можна) замінити її на Windows 7 або Windows 8», ну або приблизно в такому дусі.

Насправді, питання типу, що краще Windows 7 або Windows 8, цілком природні. Адже не встигаєш встановити, і більш-менш розібратися в одній системі, як уже виходить інша. І у багатьох користувачів комп'ютера, причому у не тільки у початківців, виникає цілком природне запитання, чи варто встановлювати заново операційну систему.

Для того щоб розібратися в цьому питанні, порівняти ці системи і зрозуміти, яка з них і для яких цілей краще підходить. Якщо ви пам'ятаєте, я вже робив статті - порівняння:

 1. В одній з них, ми розбирали, який антивірус краще .
 2. В іншій, вибирали кращу соціальну мережу .
 3. А в третій вирішували, який браузер краще вибрати.

Ось, мабуть, прийшов час ще однієї в одній статті розібратися, яку операційну систему вибрати і що краще Windows 7 або Windows XP (або Windows 8).

Дана стаття, пишеться для людей, не сильно добре розбираються в комп'ютерах. У зв'язку з цим, панове професіонали, не треба гнути пальці в коментарях, такими фразами, типу - «ти ще забув сказати, що реєстр-залежні команди, можна перекодувати використовуючи C ++, G ++ і F-«.

Якщо побачили у мене якусь помилку або помітили, що я пояснив щось не так, а ви можете пояснити простіше і зрозуміліше, то будьте люб'язні, напишіть мені через форму зворотного зв'язку, яка знаходитися на сторінці Про мене або на форумі , Напишіть e-mail. Я обов'язково виправлю свій косяк, бо я не ідеальний і теж можу помилятися.

Ну а тепер приступаємо.

Що краще Windows 7 або Windows XP?

Як я говорив вище, перш ніж вибрати яка ОС краще, давайте коротко по ним прошвирнемся, після цього у вас пропаде купа питань, повірте мені.

Почнемо з Windows XP.

Почнемо з Windows XP

Багато хто віддає перевагу операційну систему (далі ОС) завдяки її надійності і стабільності, вона використовує невелику кількість ресурсів комп'ютера, що значно збільшує загальну швидкодію.

Ця ОС, була запущена в жовтні 2001 і відразу ж набула некволу популярність, тому що була набагато функциональней, простіше і краще за свою попередницю. Чим же краще?

Ну, почнемо з того, що в даній системі вперше з'явилася така функція, як «Завантаження останньої вдалої конфігурації», той, хто любить косячіть в Windows, зрозуміє (я один з таких). Встановив якусь не ту програму з драйверами, перезавантажувати комп'ютер -> F8 (або F10) -> вибираємо «Остання вдала конфігурація (додатково)» -> і наш комп'ютер завантажується без тих установок і драйверів, які були в тій самій косячной програмі ( запускає ОС, як в останній успішному завантаженні).

Ще щось з'явилося по відновленню. Та сама кнопка - відновлення системи, про яку я розповідав в даному уроці , Але що б бути коротким, ось де вона перебуватиме: пуск -> всі програми -> стандартні -> службові -> відновлення системи. Вибираєте, за яке число відновити і система відновлюється. Так що при проблемах, перевстановлювати всю ОС вже не треба.

У порівнянні з колишньою версією розширена командний рядок, про деякі простих командах, я розповідав в даному відео уроці .

І так, тепер давайте я вам скажу, в яких випадках краще встановити Windows XP а не Windows 7.

 1. Якщо у вас старенький комп'ютер, наприклад йому років шість, то моя вам порада, встановіть Windows XP, так як вона займає менше ресурсів вашого комп'ютера.
 2. Якщо у вас ноутбук і він старше трьох років, я так само вам раджу встановити Windows XP, знову ж справа в ресурсах.
 3. Так само я поспілкувався з любителями пограти, і вони теж вважають за краще Windows XP, так як вона знову ж жере менше ресурсів (але врахуйте, на XP не йде DirectX 10, а для багатьох нових ігор він обов'язковий)

Ну як ви помітили основний плюс у XP щодо 7-ки, це те, що ця ОС споживає менше ресурсів. Тому якщо у вас «слабкий» або старий комп'ютер, з невеликою операційної пам'яттю, і ви вирішуєте яку операційну систему краще поставити, тоді сміливо вибирайте Windows XP.

Єдине що, на жаль, на скільки мені відомо, перестали випускати офіційну Windows XP, але на щастя, зараз є багато хороших неофіційних збірок.

Про Windows 7. Чим Windows 7 краще Windows XP?

Чим Windows 7 краще Windows XP

Плюси в порівнянні з колишньою версією.

 1. Повноцінна підтримка 64 бітної системи. Чим це краще, та тим, що підтримує велику оперативну пам'ять (більше 3 Г), ще швидша робота програм, та й продуктивність самої ОС на порядок вище, ніж в 32 бітної.
 2. Підтримка нових драйверів, яких немає на XP. Наприклад, багато людей, у яких встановлено дві ОС, скаржилися, що у них поганий звук на XP. У той час на 7-ке, звук був на порядок краще. Справа в тому, що на нові звукові карти для Windows XP немає свіжих драйверів.
 3. Підтримка того самого DirectX 10.
 4. Не потрібно завантажувати драйвера для кожного нового пристрою, який ви під'єднуєте до ОС, вони вже є, а якщо немає, то самі закачуються через інтернет.
 5. Дизайн набагато краще.
 6. У «Сімці» швидше працює пошук, що дозволяє відразу знаходити необхідну інформацію або файли. Можна не запам'ятовувати розташування потрібної програми, варто просто відкрити меню «Пуск» і ввести перші літери, а далі система сама видасть всі наявні варіанти. Вам залишиться тільки клацнути мишкою і потрібна програма запуститься.
 7. Система може виробляти діагностику і самостійно усувати типові неполадки, що значно полегшує життя користувачу.
 8. Система, в загальному, набагато могутніше своєї попередньої версії, продуктивнішим і швидше.

Перераховані вище пункти пояснюють те, чим Windows 7 краще Windows XP.

Операційна система Windows 7, яка вийшла невдовзі після повного провалу Vista, вже придбала безліч шанувальників. Windows 7 варто встановлювати в тому випадку, якщо у вас збірка комп'ютера була проведена десь років чотири тому. Тоді-то ви і дізнаєтеся всю красу цієї системи. Дану ОС доцільно використовувати на новіших і потужних комп'ютерах, адже для її повноцінної роботи необхідно від двох гігабайт оперативної пам'яті і двоядерний процесор.

Пояснення для «профі». Чому якість збірки я пояснюю роками, та тому що багатьом починаючим користувачам, слова: частота процесора, обсяг оперативної пам'яті , Обсяг пам'яті відеокарти, можуть бути просто не зрозумілі і тільки заплутати, а сайт називається - «Комп'ютер - це просто», так що будьте простіше.

І так, в принципі порівняння закінчені, зробимо невеликі висновки.

Вибирати систему потрібно, не за порадою вашого «кореша», а по тому, для яких цілей вона вам потрібна і якими ресурсами володіє ваш комп'ютер. Для простоти, я вам ось розповів це за допомогою віку комп'ютера.

Пам'ятайте, що установка більш сильної системи на слабкий комп'ютер, зробить вашу роботу на ньому, набагато складніше і не приємніше.

Що краще Windows 7 або Windows 8? Чи варто встановлювати нову ОС Windows 8.

Чи варто встановлювати нову ОС Windows 8

Поява нової версії сколихнуло безліч суперечок про те, що краще Windows 7 або Windows 8, причому багато хто вважає восьму версію відверто невдалою і не збираються на неї переходити зі звичною «сімки». Давайте розглянемо основні нововведення, щоб ви визначилися, ніж Windows 7 краще Windows 8.

З робочого столу «вісімки» прибрали кнопку «Пуск», замість неї тепер встановлений стартовий екран, на якому, у вигляді плиток, розташовуються ваші програми. Виникає це чудо, якщо навести курсор на лівий нижній кут. З даного стартового екрану ви можете швидко запускати встановлені додатки. З'явилася можливість управляти одночасно декількома моніторами з одного комп'ютера. Тобто можна налаштувати так, щоб два ваших екрану мали різний зовнішній вигляд.

З'явилася панель швидкого доступу (Charms), яка з'являється, якщо провести курсором до правого краю екрану. За допомогою Charms можна запускати пошук і включати часто використовувані програми і налаштування. Також, при виклику даної функції, спливає панель з інформацією про час, дату, стан батареї і іконки різних повідомлень. З'явився магазин, під назвою Windows Store, в якому можна переглядати, а також купувати програми, які розроблені під «вісімку». Крім цього з'явилася можливість синхронізувати свої дані через SkyDrive.

Також в Windows 8 переробили сам механізм відновлення системи, вдосконалили браузер (Internet Explorer), оновили Диспетчер завдань і багато іншого. Але дана операційна система, була розроблена для пристроїв з сенсорним екраном, що видно по самому інтерфейсу, відповідно, якщо у вас звичайний монітор, буде складно звикнути до нового управління. Також, варто зауважити, що швидкодія і продуктивність Windows 7 або Windows 8 не сильно відрізняється, тому немає особливого сенсу переходити на нову версію. Краще все-таки трохи почекати, і подивитися, що ж буде далі. Тим більше що на «вісімку» перейшло тільки найпоширеніше програмне забезпечення, а основна маса програм поки не доступна.

Інші системи.

Якщо чесно, то дві попередні вважаються найкращими, скажемо інакше, найпопулярнішими. Але я вирішив коротко розповісти ще про кілька використовуваних.

Трохи про Windows Vista

Трохи про Windows Vista

Чесно зізнаюся, не знаю, чому багато користувачів її обливають брудом (швидше за все - руки ростуть не звідти звідки треба). Кажуть вона «глючная», але чесно кажучи, за чотири роки роботи з нею, я, особливо ніяких "глюків" не помітив. Може бути, тому що вона у мене офіційна.

Єдине що, завантажується вона повільно. На основному компі у мене Vista, а на ноутбуці 7-ка. Ну так от, на ноутбуці завантаження йде секунд 20 і можна працювати, а на основному - хвилини півтори запускається, хоча ресурси у основного, більше і набагато.

Багатьох дратує «Служба захисту користувачів», це коли ви хочете виконати будь-яку дію система починає ставити купу питань. Але мало хто знає, що це легко відключається: Пуск -> Панель управління -> Облікові записи користувачів -> прибирати там галочку і натискаєте OK.

До речі, вважається, що 7-ка це вилизана Windows Vista. Взяли Vista, допрацювали, і з'явилася Windows 7.

Що краще Windows або Linux?

Що краще Windows або Linux

Linux - ще одна мега популярна система. До сих пір серед професіоналів не вщухатимуть суперечки про те, що краще Windows або Linux.

Чесно зізнаюся, що я працював на ній в шкільних комп'ютерах, років 8-9 назад, так що буду розповідати виходячи з прочитаного про неї в інтернеті.

Ну, перше, те, що цю систему обожнюють програмісти. Кажуть, що програма в ній приємніше, і різних утиліт для цього більше.

Так само вона безкоштовна.

І ще дещо я про неї чув. Кажуть, що на неї немає вірусів! І багато людей навіть антивірусники на неї не встановлюють. Плюс, вона займає дуже мало ресурсів і дуже швидко працює. А що стосується програм, так зараз, на Linux, можна знайти будь-яку альтернативну програму, яка є в Windows.

Я дуже хочу спробувати попрацювати в цій ОС, так що коли більш-менш розвантажена з роботою над цим сайтом і над іншими своїми проектами, то обов'язково займуся пізнаванням цієї системи.

Як би там не було, ви завжди можете випробувати запропоновані версії операційних систем, щоб самостійно вибрати оптимальний для себе варіант. Головне, мати інсталяційний диск з вашої ОС, і тоді ніякі експерименти вам не страшні. Пробуйте, шукайте краще, адже комп'ютер це не просто шматок заліза - це ваш помічник, і від того яка в ньому буде стояти операційна система, залежить його працездатність, зручність і можливості.

Ну ось, мабуть, і все. Чи не квола вийшла статейка. Та й то, швидше за все, доведеться доопрацьовувати, після зауважень мега-професіоналів.

Що краще Windows 7 або Windows XP?
7. Чим Windows 7 краще Windows XP?
Що краще Windows 7 або Windows 8?
Що краще Windows 7 або Windows XP?
Чим же краще?
7. Чим Windows 7 краще Windows XP?
Що краще Windows 7 або Windows 8?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: