Що краще Windows XP або 7

Питання «Що краще Windows XP або 7

Питання «Що краще Windows XP або 7? »Досі актуальне, навіть з огляду на, що сімка продається вже 3й рік, і, відсоток користувачів новою операційною системою Windows 7 досяг 32% і продовжує швидко зростати.

Давайте пройдемося по досягненням і упущень нової операційної системи 7, її зручностей для простого користувача, плюсів і мінусів експлуатації на робочому столі і ноутбуці. Заодно оцінимо можливості і недоліки нової і старої Windows, так само деякі питання інтернет безпеки Windows 7 . Адже не завжди нове є найкраще! Тим самим вирішимо питання: яку Windows встановити на свій комп'ютер?
Дійсно, Microsoft Windows 7 більш повільна і більш ресурсномістка операційна система, ніж Windows xp. Але все ж, яка з систем краще Windows XP або 7:

  • Завантажується Windows 7 довше в середньому на 10 секунд на тому ж оборудованіі- в той час як представники Microsoft обіцяли зменшення часу старту ОС 7 в порівнянні зі знаменитим старожилом (зустрічалися машинки на яких win seven стартувала за 6 8 секунд, але це винятки). Далі ...
  • Для комфортної роботи необхідно мінімум 1 гігабайт оперативної пам'яті, а краще два або три, потужний процесор і відеокарта для обробки візуальних ефектів Aero Peek і бажано великий контрастний монітор.

Це були вимоги до обладнання, тепер поговоримо про те, що кидається в очі при роботі в сімці
Це були вимоги до обладнання, тепер поговоримо про те, що кидається в очі при роботі в сімці.

  1. Процесор під сьомий дуже рідко знаходиться в латентному стані - в диспетчері завдань в новій Windows 7 завжди можна побачити одне, два додатки, які порядком перманентно навантажують процесор. Можливо через це трохи частіше доводиться чистити ноутбук від пилу і усувати перегрів і відключення, тобто ремонтувати ноутбук .
  2. Вінчестер, навіть при відключених службах індексації, дефрагментації і ін., Які можуть служити джерелом читання записи на диск, періодично переходить в режим читання / запису (моргає або горить індикатор HDD на системному блоці). Чим він там займається? Своп (використовує файл підкачки C: /pagefile.sys, спостерігається при нестачі оперативної пам'яті, або настройках вивантаження неактивних додатків) або логірует (фіксує) дані для відправки Microsoft, під виглядом участі в поліпшенні ПО, при тому, що вірусів і фонових додатків, які можуть запускатися за розкладом у мене на комп'ютері немає? На XP такої періодичної активності диска я не помічав, крім як під час простою іноді включалася функція дефрагментації беруть участь у завантаженні системи файлів. Тому зайву активність диска в виндовс xp завжди розглядав як ознака вірусної інвазії.
  3. Не так хороша Windows 7 і як ігрова платформа. Особливо при наявності оперативної пам'яті менше 2 Gb, а ось на XP дуже багато ігор з досить високими вимогами запускалися і працювали з високим FPS, з тієї ж відеокартою.
  4. Є інформація, що Windows 7 садить батарею ноутбука, нетбука при автономній роботі, значно швидше, ніж XP! На просторах інтернету є дуже багато інформації про те, що батарея в деяких моделях «вмирає» на 30% швидше. Очевидно існує прямий зв'язок між прискореною осіданням батареї ноутбука і перманентними періодами активності жорсткого диска в Windows 7, підвищеним споживанням процесорних ресурсів і модними спецефектами Aero Peek.
  5. До сих пір існує проблема сумісності додатків з новою ОС. Встановивши деякі професійні програми, ви без задоволення виявите, що вони перестали коректно запускатися. Вам напевно не сподобається принести ноутбук в офіс, підключитися по мережі до сервера 1С і виявити, що движок 1С -бухгалтера, встановлений у вас, не читає базу даних. Як перенести 1С бухгалтерію на Windows 7 вже писалося на цьому сайті. Але все це зажадає від вас додаткових зусиль і часу! Звичайно зараз повсюдно розробники ПЗ пишуть програми під ядро ​​MinWin Windows 7, корпорація Microsoft так само регулярно випускає латочки для поліпшення наступності своїх ОС. Будемо сподіватися, що про цю проблему з нової Windows ми дуже скоро забудемо! І питання про те, що краще Windows XP або 7 кане в лету!

У підсумку тільки вам вирішувати, яка операційна система вам більше підходить Windows XP або 7.

Читайте також:

Чим він там займається?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: