Створюємо завантажувальний флешку Windows 7 за допомогою програми UltraISO

Привіт! Коли я писав статтю Про те як встановити Windows 7 з флешки , То розповідав як створити завантажувальний флешку з Windows 7 в програмі Windows 7 USB / DVD Download Tool. Це офіційна програма від компанії Microsoft і працює вона ніби не погано. Але з'явився коментар, що не виходить зробити системну флешку цією програмою. Може і так, всяке буває, тому напишу ще один спосіб, яким можна буде зробити системну флешку з Windows 7. І в цей раз ми будемо використовувати хорошу програму UltraISO, я про неї вже не раз писав на блозі, в різних статтях.

UltraISO,

Думаю, що розповідати для чого нам знадобиться така завантажувальна флешка не потрібно, якщо ви читаєте цю статтю, то швидше за все вас цікавить питання як її створити, а не навіщо вона.

[NEW] Рейтинги F1 на кінець 2018 - початок 2019 року:
ноутбуки

, Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , роутери , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Таким способом можна створити флешку не тільки з Windows 7, але і Windows XP, і Windows 8. Так що там, можна записати будь-який образ, будь-якого завантажувального диска, наприклад Dr.Web LiveCD. Ну а якщо ви вже передумали створювати таку флешку, то образ можна без проблем записати на диск, я писав про це в статті Як записати образ Windows на диск? .

Нам знадобиться:

  • Програма UltraISO. Завантажити в інтернеті її можна за пару хвилин, просто наберіть в пошуковій системі запит "скачати UltraISO". Після того, як скачаєте, її потрібно встановити. Установка звичайнісінька, але якщо не знаєте як, то почитайте статтю Як встановити програму на комп'ютер . Програма платна, але при запуску просто виберіть "Пробний режим". А якщо хочете, то можете і купити її.
  • Образ диска з Windows 7, або будь-який інший спосіб, який ви хочете записати на флешку. Цей образ повинен бути в форматі .iso, сподіваюся ви його вже скачали.
  • Флешка розміром мінімум 4 Гб (це для Windows 7, якщо ви хочете записати невеликий образ, то вистачить і 1 Гб). Флешку доведеться відформатувати, а це знищить всі файли на ній, тому потрібна або чиста флешка, або заздалегідь скопіюйте всю інформацію з неї на комп'ютер.

Якщо все готово, тоді давайте почнемо.

Запускаємо програму UltraISO (на робочому столі і в меню пуск повинен бути ярлик). Я буду показувати на прикладі англійської версії, так як з російської у мене проблема виникла, всі пункти меню відображаються незрозумілим шрифтом. Але в цьому немає нічого страшного, там все зрозуміло і так.

Програма відкрилася, тепер нам потрібно в ній вибрати .iso образ завантажувального диска, в нашому випадку з Windows 7. Натискаємо "File" (Файл), і вибираємо "Open" (Відкрити).

Знаходимо наш образ, вибираємо його і натискаємо "Відкрити".

Тепер наш образ відкритий в програмі UltraISO, залишається тільки записати його на флешку. Натискаємо "Bootable" (Самозавантаження) і вибираємо "Write Disk Image ..." (Записати образ жорсткого диска ...).

Відкриється вікно, в якому нам потрібно, вказати деякі налаштування. Подивіться, що б навпаки "Write Method:" (Метод запису), було встановлено значення "USB-HDD +". А навпроти "Disk Drive" була обрана потрібна нам флешка.

Зараз нам ще потрібно відформатувати флешку і можна починати запис. Натисніть кнопку "Format" (Форматувати). Не дивіться на те, що у мене флешка на 1 Гб, просто під рукою немає більшого обсягу. У вас повинна бути флешка мінімум 4 Гб.

У вас повинна бути флешка мінімум 4 Гб

З'явиться маленьке вікно, в якому ми відформатуємо нашу флешку.

Форматування флешки знищить всі файли які на ній знаходяться. Так що заздалегідь збережете їх на комп'ютер.

Потрібно тільки в пункті "Файлова система" вибрати NTFS, і натиснути "Почати".

Потрібно тільки в пункті Файлова система вибрати NTFS, і натиснути Почати

З'явиться попередження, тиснемо "Ок".

З'явиться попередження, тиснемо Ок

Форматування завершено.

Все, флешка відформатована Все, флешка відформатована. Закриваємо вікно "Форматування", натиснувши на "Закрити".

Тепер натискаємо "Write" (Записати).

Тепер натискаємо Write (Записати)

Чекаємо поки закінчиться процес запису.

Чекаємо поки закінчиться процес запису

Після закінчення запису закриваємо програму UltraISO. Ось і все, наша флешка готова. тепер потрібно в БІОС виставити завантаження з флешки , І можна встановлювати Windows 7 як написано в статті Як встановити Windows 7.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: