Теми для Windows XP - Теми оформлення - оформлення ОС Windows

  1. Оформлення OC Windows

Пожертвувати руб.


Ви можете здійснити фінансову підтримку проекту WinColor.ru, відправивши трошки грошей на наші WebMoney гаманці.

R550669730622 - WMR (рублі); U361493784513 - WMU (гривні); Z259815615078 - WMZ (долари)

Оформлення OC Windows

Графічне оформлення Windows. Красиво звучить, чи не так? А виглядає ще гарніше. Адже іконки, курсори і вікна вітання основні складові оформлення. Все це в об'єднання називається тема для ОС (операційної системи). Все це, звичайно, можна скачати в інтернеті. Іконки оформлення папок не особливо мають значення, так само як і курсори з вікнами вітання, але ж погодьтеся, що якщо оформлення не стандартне, то воно покращує настрій і працездатність, точніше мотивацію. Так, ладно, пора поговорити про конкретні елементах оформлення. Першим елементом будуть курсори . Багато помиляються і думають, що курсор всього один, і виглядає він, як стрілочка, але насправді їх більше, набагато більше. Йдемо далі, привітання Windows дають настрій на подальшу роботу з комп'ютером, тобто це графічна картинка при завантаженні ОС. Ну і, звичайно ж, іконки . Стандартні іконки ОС виглядають якось тьмяно, але от якщо замінити пару стандартних іконок таких, як «Мій комп'ютер», «Мої документи» і т.д., то буде вже веселіше. Є ще один варіант, наприклад, самому створити графічне оформлення. Так навіть буде цікавіше, адже щось зроблене своєю працею радує більше, ніж щось викачане з інтернету.

Всього матеріалів в каталозі: 37
Показано матеріалів: 1-8 Сторінки: 1 2 3 4 5 » Сортувати за: · · · · ·
Gizdom black - гарний варіант теми стилізованої під Windows 7 для оформлення Windows XP. На цей раз тема має чорне, глянсове оформлення, незначні ділянки інтерфейсу теми мають біле, кольорове оформлення. З особливостей даної теми можна зазначити, що замість шрифту SegoeUI, який найчастіше застосовується при створенні тем для Windows XP, використовується шрифт - Cadarna Fonts. Виглядає він набагато красивіше попередника. До складу архіву входять: тема Gizdom black, шрифти Candara, Styler (установник і toolbar), super bar з іконками для панелі задач, фоновий малюнок і посилання на скачування скіна для CD Art, який, Ви можете бачити на скріншоті до теми.


Crystal system suite - красива, елегантна тема для Windows XP. Тема Crystal system suite передбачена на тривале використання, так вона зовсім не набридає і до то му ж не дратує Ваші очі. Автор доклав всі свої знання і зусилля, щоб зробити тему, як можна більш красивою, стильною і зручною. Тема не є клоном Mac OS або Vista, не їсти модифікацією Luna XP або Royale XP. Вона значно відрізняється від усього перерахованого вище. До складу архіву входять: допрацьована версія Crystal Noir, Crystal Noir 2 (темна версія) і скін для Styler`а. Вищенаведений скріншот постане перед вами всю красу цієї чудової теми. Щоб повністю оцінити цю тему, Ви повинні побачити її в дії, а для того щоб побачити її в дії, Ви повинні її скачати з нашого сайту - швидко, а головне безкоштовно


Windows 7 Ultimate - чергова модифікація теми Windows 7 для Windows XP від дизайнера Vher528 . Для більш ідентичного подібності робочого столу Windows XP з Windows 7, ви можете встановити Transmenu, TransBar, TrueTransparency, VisualTasktips, Windows Sidebar, Aero Shake, Aero Snap, Aero Peek, Styler, і т.д.Наші партнериКрасиво звучить, чи не так?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: