Установка Windows 10 на комп'ютері Mac за допомогою програми «Асистент Boot Camp»

 1. Необхідні умови для установки Windows 10 на комп'ютері Mac
 2. Інструкції по установці Windows 10 на комп'ютері Mac
 3. 1. Використання програми «Асистент Boot Camp» для створення розділу Windows
 4. 2. Форматування розділу Windows (BOOTCAMP)
 5. 3. Установка Windows, ПО підтримки Windows і Boot Camp
 6. Перемикання між macOS і Windows
 7. додаткова інформація

За допомогою Boot Camp можна встановити Microsoft Windows 10 на комп'ютері Mac і перемикатися між macOS і Windows при його перезапуску.

За допомогою Boot Camp можна встановити Microsoft Windows 10 на комп'ютері Mac і перемикатися між macOS і Windows при його перезапуску

Необхідні умови для установки Windows 10 на комп'ютері Mac

Одна з цих моделей Mac:

 • MacBook 2015 р випуску або більш пізні моделі;
 • MacBook Air , 2012 р випуску або більш пізні моделі;
 • MacBook Pro 2012 р випуску або більш пізні моделі;
 • Mac mini 2012 р випуску або більш пізні моделі;
 • iMac 2012 р випуску або більш пізні моделі 1 ;
 • iMac Pro (всі моделі);
 • Mac Pro , Представлений в кінці 2013 р

Останні оновлення macOS , Які можуть містити оновлення програми «Асистент Boot Camp». Програма «Асистент Boot Camp» необхідна для установки Windows 10.

Не менш 16 ГБ вільного місця на завантажувальному диску Mac:

 • досить 64 ГБ вільного місця в сховищі, але для оптимальної роботи необхідно не менше 128 ГБ. Це мінімальний обсяг, необхідний для автоматичних оновлень Windows.
 • Якщо обсяг ОЗУ на комп'ютері Mac становить не менше 128 ГБ, установника Windows потрібно вільного місця, відповідного обсягу пам'яті комп'ютера Mac. Наприклад, якщо на комп'ютері Mac 256 ГБ пам'яті, для установки Windows необхідно не менше 256 ГБ місця.


Наприклад, якщо на комп'ютері Mac 256 ГБ пам'яті, для установки Windows необхідно не менше 256 ГБ місця

Інструкції по установці Windows 10 на комп'ютері Mac

Щоб встановити Windows, використовуйте програму «Асистент Boot Camp». Вона знаходиться в папці «Програми» папки «Програми».

1. Використання програми «Асистент Boot Camp» для створення розділу Windows

якщо використовується macOS Mojave 10.14.5 на комп'ютері iMac або Mac mini з накопичувачем Fusion Drive , Завантажте і встановіть останню версію програми «Асистент Boot Camp» , Перш ніж продовжити. Більш ранні версії можуть перестати реагувати (зависати) в процесі створення розділів на дисках.

Відкрийте програму «Асистент Boot Camp» і дотримуйтеся вказівок на екрані.

 • Якщо з'явиться повідомлення про необхідність використовувати накопичувач USB, вставте флеш-накопичувач USB в комп'ютер Mac. Програма «Асистент Boot Camp» використовує його, щоб створити завантажується накопичувач USB для установки Windows.
 • Коли програма «Асистент Boot Camp» попросить вас вказати розмір розділу Windows, керуйтеся мінімальними вимогами щодо обсягу , Зазначеними в попередньому розділі. Вкажіть розмір розділу у відповідності зі своїми потребами, тому що в подальшому його не можна змінити.

2. Форматування розділу Windows (BOOTCAMP)

Після завершення роботи програми «Асистент Boot Camp» комп'ютер Mac перезавантажиться в середовищі установки Windows. Якщо установник запитає, куди встановити Windows, виберіть розділ BOOTCAMP і натисніть «Форматувати». У більшості випадків інсталятор автоматично вибере і отформатирует розділ BOOTCAMP.

3. Установка Windows, ПО підтримки Windows і Boot Camp

Відключіть будь-які зовнішні пристрої (наприклад, дисплеї і диски), які не потрібні в процесі установки. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб почати установку Windows.

Після установки Windows комп'ютер Mac запуститься в середовищі Windows і встановить ПО підтримки Windows і Boot Camp. Якщо не відображається екран вітання установника Boot Camp, завершіть установку ПО підтримки Windows вручну .


Якщо не відображається екран вітання установника Boot Camp, завершіть  установку ПО підтримки Windows вручну

Перемикання між macOS і Windows

 1. Увімкніть або перезапустіть комп'ютер Mac, потім тут же натисніть і утримуйте Option або Alt (⌥).
 2. Відпустіть клавішу, коли з'явиться екран менеджера завантаження , Де відобразяться імена і значки кожного з завантажувальних дисків.
 3. Виберіть завантажувальний диск ОС macOS або Windows і натисніть кнопку зі стрілкою або натисніть клавішу Return.

Повторюйте до тих пір, коли потрібно буде переключитися між операційними системами.


додаткова інформація

 • MacBook 2015 р випуску або більш пізні моделі;
 • MacBook Air 2015 р випуску або більш пізні моделі 2 ;
 • MacBook Pro 2015 р випуску або більш пізні моделі 2 ;
 • iMac 2015 р випуску або більш пізні моделі;
 • iMac Pro (всі моделі);
 • Mac Pro , Представлений в кінці 2013 р

Щоб переглянути докладні відомості про використання Windows на комп'ютері Mac, натисніть кнопку «Відкрити Довідку Boot Camp» в програмі «Асистент Boot Camp».


1. Якщо Windows і macOS Mojave встановлюються на моделі iMac 27 дюймів (кінець 2012 року), iMac 27 дюймів (представлені в кінці 2013 г.) або iMac 27 дюймів з дисплеєм Retina 5K (кінець 2014 г.) в конфігурації з жорстким диском ємністю 3 ТБ, дізнайтеся про оприлюднення, яке може з'явитися під час установки .

2. Ці моделі Mac також були доступні з жорсткими дисками ємністю 128 ГБ. Компанія Apple рекомендує жорсткі диски ємністю не менше 256 ГБ, щоб можна було створити розділ Boot Camp розміром не менше 128 ГБ.

Інформація про продукти, вироблених не компанією Apple, або про незалежних веб-сайтах, непідконтрольних і не тестованих компанією Apple, не носить рекомендаційного характеру і не рекламуються компанією. Компанія Apple не несе ніякої відповідальності за вибір, функціональність і використання веб-сайтів або продукції сторонніх виробників. Компанія Apple також не несе відповідальності за точність або достовірність даних, розміщених на веб-сайтах сторонніх виробників. Пам'ятайте, що використання будь-яких відомостей або продуктів, розміщених в Інтернеті, супроводжується ризиком. За додатковою інформацією Зверніться до свого постачальника . Інші назви компаній або продуктів можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Дата публікації: червня 24, 2019

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: