Установка Windows 7, настройка і актівація.Обучаемся.com

  1. Підготовка комп'ютера для установки Windows 7.
  2. Процес установки Windows, настройки даних у вікнах.
  3. Процес установки Windows 7
  4. Як активувати windows 7
  5. Активація системи Windows 7.

Підготовка комп'ютера для установки Windows 7

Підготовка комп'ютера для установки Windows 7.

Вітаю вас знову, на початку цього багатозначною темі. Сьогодні ми з вами пройдемо поетапно шлях від підготовки BIOS до установки Windows 7 до її налаштування і активації. Сідайте зручніше і будемо приступати. На початку я трохи зроблю відступ щодо деякого нововведення, а саме, періодично в моїх постах будуть з'являтися гучні фрази або афоризми на ту тематику, про яку посаду. Вообщем ви це скоро помітите. 🙂

Отже приклад установки Windows я буду проводити на 7. Я зараз тільки їй віддаю перевагу, 8 - це повна лажа, а Vista мені не сподобалася ще з першого знайомства з нею. Звичайно, ви можете ставити абсолютно будь-яку, ту ж XP. Завжди при питанні установки Віндовс стає питання - де її взяти! Не будь вони такі об'ємні, я б виклав пару образів, але важать вони багато. і тому доведеться вам пошукати. Якщо ж не знайдете пишіть або мені в личку, або в коментарях, я вам дам посилання на якісну, перевірену мною збірку. Отже ви завантажили образ диска з настановної Windows 7, пора його записати на DVD диск. Як це зробити читаємо ось в цьому пості Образи дисків, їх запис і копіювання . Записали образ на диск, сама пора перейти до налаштування BIOS, а точніше просто змінимо шлях до завантаження. Я тут недавно написав цілий пост на тему: Вхід в BIOS , Його настройка, а також всі значення і функції. Уважно читаємо і ставимо шлях до вашого CD / DVD. Отже шаманство з підготовчими роботами закінчено пора приступити до основного завдання, а саме встановлення нашої ОС.

Процес установки Windows, настройки даних у вікнах.

Після запуску комп'ютера, практично відразу з'явиться на чорному екрані пропозицію у вигляді такого тексту: Press any key to boot from CD or DVD . _ Це і є момент, коли ми повинні підтвердити рішення завантажити систему з носія знаходиться в Сіді / Дівіді ромі. Швиденько натискаємо будь-яку клавішу, пробіл, ентер, будь-яку і чекаємо початку установки.

Йде програміст по вулиці. Зустрічає дівчат.
- Дівчата, хочете пива?
- Ні.
-Вино?
- Ні!
- Горілку?
- Ні !!
Прграмміст думає про себе: «Дивно, стандартні драйвери не підійшли» ..

Процес установки Windows 7

В процесі установки, будуть періодично з'являтися різні вікна в яких ми будемо вносити необхідні корективи. Все це ніграмулькі не страшно, а навпаки цікаво, тим більше, що я докладно все вам розпишу. Перше вікно вам з'явиться, то що на початку посту, з вибором мови, формату часу і розкладки клавіатури. Ставите те, що вас влаштовує і тиснете далі. Якщо у вас диск вміщує деякі версії Windows 7 або її разнобітность, то з'явиться ще й таке вікно:

Якщо у вас недавно куплений ноутбук або ПК, тоді сміливо ставте 64 Розрядність Якщо у вас недавно куплений ноутбук або ПК, тоді сміливо ставте 64 Розрядність. У старіших моделях потрібно дивитися по параметрах вашого компютера. При установці Windows 7 Ultimate 86 на сучасний ПК, деякі функції буду недоступні або обмежені, а також ви не зможете закачувати і устанавоівать програми і розширення для 64 битки. З цим розібралися йдемо далі, попереду вікно ось такого виду:

Тут потрібно вибрати Custom (advanced) - Повна установка, оновлювати поки що нічого :) Тут потрібно вибрати Custom (advanced) - Повна установка, оновлювати поки що нічого :). Після цього потрапляємо у вікно, де займемося розбивкою жорсткого диска на розділи. Тобто створимо диск C, D і якщо хочете ще пару штук :). Тут потрібно бути уважним тому, що це налаштовується один раз і змінити кількість і розмір дисків надалі хоч і можливо, але дуже проблематично. Якщо у вас буде так, як на скріншоті вище, то все відмінно, але буває, що йде два розділи наприклад поділені порівну кількістю пам'яті. Проробляємо наступну операцію. Вибираємо один розділ - тиснемо видалити, потім другий розділ - те ж саме і у нас виходить одне не розподілене місце на диску. Натискаємо Новий і вказуємо кількість МЕГАБАЙТ, це важливо саме мегабайт, а не гігабайт і тиснемо створити. У нас з'являється розділ із заданою кількістю місця на ньому. Час, що залишився нерасподілений місце або використовуємо під другий розділ, або ділимо ще на потрібну кількість місця. Після завершення паювання і розподілу місця по дискам ставимо виділеним той диск, на який хочемо щоб стала система. І натискаємо далі в низу вікна. Далі йде процес установки самої Windows на ваш комп'ютер.

Час залежить тільки від параметрів вашого девайса Час залежить тільки від параметрів вашого девайса. Чим могутніше складова частина комп'ютера, тим швидше встановиться Віндовс. Взагалі то це повинно бути не більше півгодини після чого ми знову помічаємо вікно з пропозицією ввести ім'я вашої створюється облікового запису. Заповнюємо будь-якою інформацією і переходимо далі. А далі пропозицію встановити пароль для нашої облікового запису з можливістю підказки в третьому полі. Це вікно можна залишити порожнім. Пароль ви в будь-який час можете поставити. Після натискання далі віконце з вибрати номер ключа продукту вашої ОС.

Якщо у вас є ключ, тоді вводимо його в поле і натискаємо далі, якщо немає, просто залишаємо порожнім, галочку в цьому випадку краще зняти Якщо у вас є ключ, тоді вводимо його в поле і натискаємо далі, якщо немає, просто залишаємо порожнім, галочку в цьому випадку краще зняти. У наступному вікні пропонується встановити параметри оновлень для вашої системи. Я завжди вибираю третій варіант - Відкласти рішення. Я в кінці поясню чому так роблю. Знову вікно з настройками дати, часу та часового поясу. Виставляєте під себе і продовжуємо. Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету може спливти вікно з пропозицією вибрати бажану мережу. Але в 90% випадків це не відбувається, так як ще не встановлені драйвера і не введені відповідні налаштування мережі.

Як активувати windows 7

Ось і всі ви знаходитеся в встановленій системі. Перше, що слід зараз зробити це перезавантажити систему і під час перезавантаження зайти назад в BIOS і змінити завантаження з CD / DVD дисків на диск вашої системи. Зробили, приступаємо до завантаження драйвером. У вас при покупці полюбили був диск з драйверами. Ставимо його в привід і запускаємо установку. Більшість виробників пропонує вибір механічною або ручного регулювання. Якщо ви знаєте, що вам необхідно, тоді виибірайте ручний режим в іншому випадку нехай все ставиться на автоматі. Поки дровишки ставляться можна і перекурити. Чесно скажу вони можуть довше переносити ніж сама система.

Активація системи Windows 7.

Для того методу активації, який я вам опишу повинен бути підключений і налаштований інтернет, і ставиться вона на голу систему, на якій крім драйверів більше нічого немає. Але перед тим як почати активацію потрібно зайти в Панель управління - Центр оновлення Windows - Пошук оновлень. Коли система знайде всі оновлення натискаємо встановити їх.

З віком у інтернетчиків ростуть лише живіт і діагональ монітора ...

Це займе чималу кількість часу, але по іншому ніяк. Так як деякі оновлення перевіряють вашу систему, на наявність не автентичності, ми їх після установки повністю відключимо. Встановили поновлення, провели перезапуск систему і тепер качаємо ось цей файлик: (пароль obuchaemsja). Це сама перевірена мною крякалка. Користуюся нею вже дуже давно і тільки один раз вона злітала, це при включених оновлення Віндовс. Викачуємо, розархівіруем і запускаємо тільки від імені адміністратора. Це робиться так: наводимо на ярлик, клік правою кнопкою миші і Запуск від імені адміністратора.

Вибір тут невеликий 🙂 тиснемо Install і чекаємо перезавантаження системи Вибір тут невеликий 🙂 тиснемо Install і чекаємо перезавантаження системи. Все про все займе мить не більше. Коли система завантажиться після перезавантаження, наводимо мишкою на Ярлик компютера і правим кліком переходимо в властивості.

Радіємо активованої Windows 7 Радіємо активованої Windows 7. Не забуваємо відключити автоматичні оновлення системи. Дякуємо в коментарях і радіємо життю! Адже ви стали самостійним користувачем і тепер заощадите як мінімум 200 гривень за переустановку системи.

Вам було цікаво, порадьте друзям:

Дівчата, хочете пива?
Вино?
Горілку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: