Установка Windows 8.1 з USB флешки та активація

Маленька інструкція по установці і активації Windows 8 Маленька інструкція по установці і активації Windows 8.1 (8). Так як CD / DVD диски у нас йдуть на задній план і на багато зручніше носити з собою USB флешку - Windows 8.1 (8) будемо ставити з USB.
Для початку потрібно завантажити будь-який образ Windows 8.1 (8), можна навіть взяти оригінальні з офіційного сайту.
Наступним кроком качаємо утиліту rufus по першій посиланням пошуку в Googlе. Це дуже проста і зручна утиліта, яка дозволить вам зробити системну USB флешку з Windows 8.1, 8,7.

Я скачав оригінальний образ і створив завантажувальний флешку без проблем. Порядок створення завантажувальної флешки:

  1. Вставляємо флешку мінімум на 8 Гб (якщо образ менше 4 Гб, то можна і 4 Гб USB)
  2. Далі запускаємо Rufus і вибираємо такі опції:
Device

Тут вибираємо USB Носій (флешку на 8 Гб) Partition scheme and target system type Вибираємо MBR + BIOS or UEFI File system Вибираємо NTFS Cluster size Можна залишити 4096 New volume label Вводимо назву флешки (мітку) Format options: Ставимо галочку на:

  • Quick format
  • Create a bootable disk using ISO image (рис. 1)
  • Create extended label and icon files
Start

Після того, як вибрали образ диска в меню Create a bootable disk using ISO Image нажімаєм старт

Малюнок 1
Малюнок 1

Після того, як образ запишеться на флешку можна вільно починати установку Windows 8.1 на комп'ютер. Для цього - вставляємо флешку, перезавантажуємо комп'ютер і завантажується з USB носія (виставляємо USB першим в BIOS / UEFI пріоритеті завантаження).
Процес установки стандартний (просто тикаємо далі), поки не дійдемо до запиту на введення Ключа активації. На цьому етапі нам потрібно ввести тимчасовий ключ.

Windows version

Keys

Core 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT Professional XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB Enterprise MNDGV-M6PKV-DV4DR-CYY8X-2YRXH RTM 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPTXHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB Other keys NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92FMTWNQ-CKDHJ-3HXW9-Q2PFX-WB2HQGMDYM-NCKGV-V44HG-XJRK3-C36VDHM43N-HHT8J-M764G-CQVW8-GVF92KN698-X8QQ3-F8JYF-GCM3G-VCBQP

N8XFR-D7KFP-4QDGD-HTR3M-MY2K2

2VNV4-77CKK-GRDM3-4FPQK-QV3HC

Я ставив Windows 8.1 Professional c відповідним ключем. Якщо ключ не підійде, можете спробувати будь-який з інших.
Після установки ОС качаємо останній KMSAuto. На даний момент це KMSAuto Net 2014 v1.2.8. Ця програма буде корисна як для активації Windows так і для активації офісу. Запускаємо програму.

Натискаємо Активація і вибираємо що хочемо активувати.

Після натискання Активація Windows почнеться процес активації і у вас попросять додати оновлення активації в Планувальник подій, тобто кожні 25 днів активатор сам буде оновлювати ліцензію - натисніть ОК. От і все.

Вітаю з установкою і активацією Windows 8.1.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: