Установка Windows на Ноутбук в Харкові

 1. 1. Повторне пошкодженої вірусами ОС Windows
 2. 2. Встановити ОС Windows на новий жорсткий диск
 3. 3. Встановити Windows 8 на ноутбуці з іншого ОС сімейства Windows
 4. 4. На новому ноутбуці встановлена ​​Windows 8 або 10, а Ви хочете встановити Windows 7
 5. 5. Встановити Windows 10 на ноутбук
 6. 6. Оновлення Windows 7, 8 і 8,1 до Windows 10;
 7. 7. На новому ноутбуці встановлена ​​Linux, а Ви хочете встановити ОС сімейства Windows;

За організацію взаємодії користувача і всіх апаратних ресурсів Ноутбука відповідає операційна система (ОС)

За організацію взаємодії користувача і всіх апаратних ресурсів Ноутбука відповідає операційна система (ОС). Найпоширенішою на сьогоднішній день є ОС сімейства Windows. Саме встановлена ​​ОС дозволяє сучасному користувачеві працювати з Ноутбуком так, як ми всі звикли. Правильна установка операційної системи Windows - запорука зручності роботи з ноутбуком, ми працюємо в Харкові.

Завдяки їй, ми можемо використовувати Ноутбук або настільний комп'ютер як для роботи, так і для розваг. Займаємося всім цим ми, використовуючи ресурси самої Windows або встановлюючи додаткові програми. Але, щоб почати використовувати всі переваги ОС Windows, необхідно для початку встановити операційну систему на Ноутбук.

Для того, щоб ОС «розуміла», як працює обладнання, на яке вона встановлена, його виробники створюють спеціальні програми - драйвери.

Прогрес не стоїть на місці, тому з вдосконаленням Ноутбуков також удосконалюються операційна система, драйвери і прикладне програмне забезпечення. І все це в будь-який момент може зламатися або бути пошкоджено вірусами або програмним збоєм.

У сучасному цифровому світі будь-яка така поломка або збій доставляють купу незручностей і неприємностей. Дуже часто засобами відновлення або антивірусом проблему вирішити неможливо, а часто можна і погіршити становище. Тому дуже важливо правильно встановити операційну систему, драйвери і програми на Ноутбук, а також правильно все налаштувати. Не всі це вміють правильно робити, якщо Ви з їх числа, читаємо далі.

У Сервісному Центрі FreshIT Вам допоможуть вам встановити Windows і драйвера на ноутбук в місті Харкові. Також після установки Windows буде встановлено базовий набір програм , Необхідний для домашнього використання Ноутбука.

Установка або переустановка ОС Windows зазвичай потрібна в наступний випадках:

1. Перевстановлення пошкодженої вірусами ОС Windows;

2. Установка ОС Windows на новий жорсткий диск;

3. Установка Windows 8 на Ноутбук з іншої ОС сімейства Windows;

4. На новому ноутбуці встановлена ​​Windows 8 або Windows 10, а Ви хочете встановити Windows 7.

5. Установка Windows 10 на Ноутбук;

6. Оновлення Windows 7 або 8 до Windows 10;

7. На новому ноутбуці встановлена ​​Linux, а Ви хочете встановити ОС сімейства Windows;

Розглянемо особливості кожного випадку, в якому потрібна установка або переустановка операційної системи на ноутбуці.

1. Повторне пошкодженої вірусами ОС Windows

Повторне пошкодженої вірусами ОС Windows

Віруси. Незважаючи на всі програми, які забезпечують нам захист від вірусів, останні все ще доставляють власникам Ноутбуков величезні незручності. Основні джерела зараження Ноутбука вірусами - це USB накопичувачі та Інтернет.

Радимо Вам перевіряти всі зовнішні накопичувачі, які Ви підключаєте до свого Ноутбуку, а також користуватися спеціальними антирекламним доповненнями для браузера, адже в Харкові дуже багато вірусів передаються саме через зовнішні накопичувачі. Також не нехтуйте допомогою антивірусних програм. Всі ці кошти допоможуть Вам попередити зараження Ноутбука вірусами, але, на жаль, не на всі 100%. Повний захист від зараження вірусами може дати тільки цілковита ізоляція Ноутбука від всіх зовнішніх джерел інформації: Інтернет, флешки, CD / DVD, локальна мережа. Але в такому випадку, питається, навіщо Вам потрібен тоді Ноутбук?

Отже, ніщо не може Вам гарантувати захист на 100%. Віруси рано чи пізно можуть проникнути в Ноутбук. Якщо зараження своєчасно не припинити, Ноутбук може почати повільніше працювати або ж працювати зі збоями. В такому випадку найчастіше потрібно перевстановлення Windows на ноутбуці або антивірусна профілактика, якщо системні файли операційної системи не були пошкоджені.

Головною проблемою при зверненні Клієнтів нашого Сервісного Центру з такими симптомами, є спочатку невірна розмітка жорсткого диска. Дуже часто наші Інженери стикаються з тим, що під системний розділ виділено весь простір вінчестера. Це дуже небезпечно для Ваших даних, адже в першу чергу віруси атакують системний розділ. А оскільки всі файли знаходяться на одному розділі з операційною системою, вони можуть бути безповоротно втрачені. Крім пошкодження системного розділу вірусами можна також вимкнути невдало Ноутбук, і він просто перестане завантажуватися, а особисті дані можуть бути загублені. Якщо Ви не знаєте, як правильно зробити розмітку розділів жорсткого диска, радимо Вам звернутися до нас.

Перед встановленням заново обов'язково виконується резервне копіювання файлів на зовнішній носій. Після установки Windows на Ноутбук Вам потрібно установка драйверів і базового пакета прикладного програмного забезпечення. У Сервісному Центрі FreshIT Вам встановлять останні стабільні версії драйверів, щоб Ноутбук досяг максимальної стабільності і швидкодії.

2. Встановити ОС Windows на новий жорсткий диск

Встановити ОС Windows на новий жорсткий диск

Ніщо не вічне. На жаль, це фатальне твердження стосується також і жорстких дисків (вінчестерів) Ноутбуков. Новий вінчестер, куплений в одному з інтернет магазинів Харкова, якщо він у Вас в системі один, абсолютно даремний без встановленої на нього операційної системи.

У Сервісному Центрі FreshIT виконають установку Windows на новий вінчестер в місті Харків. Від Вас потрібно лише ліцензія на обраний Вами дистрибутив Windows, яка зазвичай приклеєна на нижній частині корпусу Ноутбука.

На жаль, дані з вийшов з ладу вінчестера часто неможливо відновити, але якщо це реально, то ми, звичайно ж, повідомимо Вам про це.

Щоб Ви не витрачали свій час на пошуки нового вінчестера, ми можемо запропонувати Вам купити його в магазині Сервісного Центру FreshIT і відразу встановити його в Ноутбук.

Часто Клієнтами Сервісного Центру FreshIT стають ті, хто замість звичайного жорсткого диска вирішив поставити SSD накопичувач. Це не дивно, адже SSD накопичувач зараз є мейнстрімом серед просунутих харківських геймерів і в рази швидше працює (часом до 10-кратного збільшення продуктивності, особливо при роботі з дрібними і фрагментованими файлами) в порівнянні зі звичайними HDD.

Особливості установки операційної системи на SSD накопичувач практично нічим не відрізняються від особливостей установки на HDD. Однак після установки Windows на SSD її обов'язково необхідно правильно налаштувати для роботи з SSD. Налаштування найкраще довірити професіоналам. Це пов'язано з тим, що у SSD обмежено кількість перезаписів кожного осередку пам'яті в порівнянні з HDD. Чим менше даних на SSD пишеться, тим довше накопичувач Вам прослужить.

Додаткова настройка необхідна для того, щоб «продовжити життя» SSD, адже ці накопичувачі стоять на багато дорожче, ніж звичайні HDD. Якщо ж знехтувати налаштуванням ОС для роботи з SSD після установки Windows, то в найближчі кілька років Вам доведеться купувати новий накопичувач.

3. Встановити Windows 8 на ноутбуці з іншого ОС сімейства Windows

Встановити Windows 8 на ноутбуці з іншого ОС сімейства Windows

Установка Віндовс 8 дуже добре підходить для Ноутбуків. Особливо, якщо в ноутбуці є сенсорний екран. Тож не дивно, що Клієнти Сервісного Центру звертаються з проханням оновити Windows 7 до 8 або перевстановити будь-який дистрибутив Windows на Windows 8.

Щоб працювати з Windows 8 було зручно і система стабільно працювала, Ноутбук повинен відповідати мінімальним системним вимогам для цієї операційної системи:

 • Процесор: 1 GHz, 32-розрядний або 64-розрядний;
 • Оперативна пам'ять: 1 GB (32-bit) / 2 GB (64-bit);
 • Вільний дисковий простір: 16 GB (32-bit) / 20 GB (64-bit);
 • Відеоадаптер: підтримка графіки DirectX 9, 128 MB пам'яті (для включення теми Aero);
 • Пристрій читання і запису DVD / USB Flash;

Перед встановленням заново ми подбаємо про перенесення Ваших призначених для користувача даних на знімний носій.

Windows 8 далеко зробила крок вперед. Безсумнівним нововведенням є варіант входу в операційну систему. Таких варіантів два: вхід через обліковий запис Microsoft і через локальну обліковий запис. Природно від Вас як Клієнта Сервісного Центру потрібно вибрати. Про все інше можете не турбується. Інженери Сервісного Центру FreshIT легко впораються з установкою Windows 8 на Ноутбук.

4. На новому ноутбуці встановлена ​​Windows 8 або 10, а Ви хочете встановити Windows 7

На новому ноутбуці встановлена ​​Windows 8 або 10, а Ви хочете встановити Windows 7

Часто Ноутбуки продають з попередньо встановленою операційною системою. Сьогодні, щоб заманити покупців або ще з якихось причин, на нові Ноутбуки встановлювати Windows 10. Не всім ця операційна система подобається. Але, вибираючи Ноутбук, нерозумно відмовлятися від влаштовують технічних характеристик через не сподобалася операційки. Тому після покупки такого Ноутбука Клієнти Сервісного Центру FreshIT просять встановити Windows 7 замість вже встановленої 8 або Windows 10.

Як і у випадку з Персональним Комп'ютером, в Сервісному Центрі FreshIT замінити операційну систему на Windows 7 на ноутбук можна тільки при наявності у Вас ліцензії. Однак це не означає, що необхідно йти і купувати для установки CD з ліцензійною Windows 7.

Завдяки прав на використання більш ранньої версії, що надаються компанією Microsoft, користувачі, що купили Windows 8.1 «Професійна», можуть використовувати Windows 7 «Професійна», поки не будуть готові перейти на нову версію. Тому ми можемо встановити Windows 7, використовуючи ліцензійний ключ версії 8.1 або 10-ки. Коли Ви все-таки вирішите перейти на нову версію ОС, ми зможемо встановити Вам Windows 8.1 або 10 з тим же ключем.

Ви можете запитати: «А що ж такого складного у звичайній установці Windows?». Звичайно, раніше встановити новий дистрибутив Windows замість вже встановленого було б нескладно. Однак з виходом Windows 8 почали виникати різного роду проблеми. В основному вони пов'язані з використанням технології компанії Intel Unified Extensible Firmware Interface (UEFI), яка прийшла на зміну BIOS. Отже, не виконавши ряд змін з цією системою і дисковим накопичувачем, Ви не зможете встановити Windows 7. А в процесі установки Ви будете отримувати помилку «Boot failure - a proper digital signature was not found».

Незважаючи на складності, які виникають при установці Windows 7 замість встановленої Windows 8, у UEFI є ряд переваг. Одне з них - Secure Boot. В ході завантаження Ноутбук перевіряє завантажувальний код, і відмовляється від виконання модулів, які йому не проходять. Це дозволяє боротися зі зломом Вашого Ноутбука і деякими вірусами. Додатково до цього, завдяки відмові від старих елементів BIOS прискорилася завантаження Ноутбука. Але це все стосується Windows 8. Щоб встановити Windows 7 замість неї, необхідно відключити Secure Boot.

Ще одним нюансом є те, що Windows 8 використовує розмітку розділів жорсткого диска GPT, в той час як Windows 7 - MBR. Тому для установки Windows 7 замість 8-ки необхідно змінити таблицю розділів. Отже, потрібно повністю форматувати вінчестер або виконати грамотно переразметкой дискового простору без втрати даних.

Якщо потрібно форматувати весь накопичувач, необхідно потурбуватись про збереження Ваших даних користувача, якщо такі на ноутбуки мають. Для цього необхідно перенести їх на знімний накопичувач. Якщо Ви самі з якоїсь причини не можете перенести дані, довірте це професіоналам з Сервісного Центру FreshIT. За допомогою спеціального програмного забезпечення ми збережемо Ваші дані в тому вигляді, в якому вони були до перевстановлення Windows.

Як Ви могли зрозуміти з тексту вище, перевстановлення Windows 7 замість 8 або Windows 10 - це дуже складний і ризикований з точки зору втрати даних процес. Тому, якщо Ви не впевнені в своїх силах, настійно рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до Сервісного центру FreshIT.

5. Встановити Windows 10 на ноутбук

Windows 10 - новітня ОС сімейства Windows. Установка принципових змін не зазнала в порівнянні з Windows 8 і все так само проста для просунутих користувачів. Принципових змін не зазнали навіть системні вимоги, а точніше вони залишилися такими ж:

 • Процесор: 1 ГГц і більш-система на кристалі.
 • Оперативна пам'ять: 1 ГБ для 32-розрядної системи або 2 ГБ для 64-розрядної системи.
 • Вільне місце на носії: 16 ГБ для 32-розрядної або 20 ГБ для 64-розрядної системи.
 • Відеокарта з підтримкою Microsoft DirectX9 і з драйвером WDDM.
 • Дисплей з роздільною здатністю не менше 800х600 пікселів.

Багато в чому це пов'язано з тим, що ніяких додаткових функцій не було внесено. По суті, Windows 10 - це та ж вісімка, але в більш красивій обгортці. Затвердження справедливо, так як майже всі принципові зміни, видимі звичайному користувачеві, торкнулися тільки інтерфейсу операційної системи. Однак це не заважає операційній системі залишатися однією з найпопулярніших систем.

Так само, як і у випадках з установкою інших операційних систем, при установці Windows 10 на Ноутбук, дуже важливим моментом є резервне копіювання даних. Так само, як і в 8-ке, в Windows 10 є можливість входу в ОС за допомогою облікового запису Microsoft і за допомогою введення логіна і пароля. Перед установкою ОС Вам буде запропонований вибір.

6. Оновлення Windows 7, 8 і 8,1 до Windows 10;

Пряме оновлення до Windows 10 є з Windows 7 і 8.1. Щоб оновиться з 8.1 до 10-ки, потрібно щоб на ноутбук просто стояло потрібно отримати доступ. Щоб оновиться з 7-ки до 10-ки, потрібен пакет оновлень SP1.

Пряме оновлення з Windows 8 до 10 не передбачено. Однак можна оновитися з Windows 8 до Windows 8.1, а після оновитися до Windows 10.

Ніхто і ніяка система не застрахована від збоїв і помилок. Перед тим як оновлювати операційну систему, проводиться резервне копіювання всіх даних.

З огляду на вище сказане, Ви можете бути впевнені, що Ноутбук і дані на ньому в хороших руках.

7. На новому ноутбуці встановлена ​​Linux, а Ви хочете встановити ОС сімейства Windows;

На новому ноутбуці встановлена ​​Linux, а Ви хочете встановити ОС сімейства Windows;

Ноутбуки практично завжди продаються з попередньо встановленими операційними системами. Це може бути Linux, а може бути Windows. І якщо з другої практично всі вміють працювати, то про Linux такого сказати не можна. Тому дуже часто Клієнтами Сервісного Центру FreshIT стають ті, кому потрібно встановити Windows замість Linux.

Все що від Вас потрібно в такому випадку - ліцензія на бажану операційну систему і, власне, сам Ноутбук.

Природно, необхідно вибрати дистрибутив. Найпопулярніші сьогодні Windows 7 і Windows 8 і, звичайно ж, Windows 10.

Важливий момент перед установкою операційної системи - визначиться з розрядністю операційної системи. Розрядності операційних систем всього дві - 32-розрядна та 64-розрядна. 32-розрядна ОС підтримує до 3,6 Гб оперативної пам'яті (ОЗУ). Отже, якщо параметр ОЗУ Ноутбука більше 3 Гб, правильніше буде встановити 64-розрядну ОС.

В установці Windows 7 замість Linux немає нічого складного. В процесі установки необхідно відформатувати і заново розмітити дисковий простір. Дуже важливий момент - це створення двох розділів: системного розділу для установки на нього операційної системи і логічного розділу для зберігання файлів. Якщо не створити розділи, то при наступній установці доведеться переміщати всі файли на знімний носій. Також Ви можете втратити всі файли через вірусів, які в основному атакують тільки системний розділ.

При установці Windows 8 і Windows 10 все трохи складніше. Ці операційні системи використовує Secure Boot і стиль розділів жорсткого диска GPT. Отже, необхідно перед установкою Windows тимчасово вимкнути Secure Boot. Робиться це в BIOS або в UEFI в залежності від того, яка система на ноутбуці. Також в процесі установки доведеться відформатувати носій і конвертувати розмітку розділів в GPT або ж встановити операційну систему в режимі сумісності (емуляція старого BIOS) на MBR розмітку.

Операційна система без додаткових програм, м'яко кажучи, марна. Тому після установки нової ОС, Вам знадобиться встановити драйвера і додаткові програми, необхідні для комфортної роботи з будь-яким дистрибутивом Windows.

У Сервісному Центрі FreshIT працюють професіонали, які допоможуть Вам впоратися з установкою Windows замість Linux.

У Вас є можливість задати питання щодо установки або переустановлення операційної системи Windows на ноутбуці на сайті, або Ви можете зателефонувати нам за допомогою одного з номерів . Ви отримаєте найбільш повну консультацію по дистрибутива Windows і Вашої моделі Ноутбука.

Роботи з установки чи перевстановлення операційної системи в Харкові виконуються в встановлені терміни .

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Asus, HP, Lenovo, Acer, Dell, Samsung, Sony, Toshiba, Apple, eMachines, Packard Bell, MSI, Fujitsu, Compaq, Fujitsu Siemens, LG, Impression, Prestigio, Xiaomi, Gateway, DEXP, DNS , Clevo, Alienware, IBM та інші.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Але в такому випадку, питається, навіщо Вам потрібен тоді Ноутбук?
Ви можете запитати: «А що ж такого складного у звичайній установці Windows?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: