Вибір теми робочого столу Windows 7

 1. Вибір фону робочого столу
 2. Як зробити своє фото в якості фону на робочому столі
 3. Колір та оформлення вікон
 4. вибір звуку
 5. заставка
 6. Фони робочого столу з офіційного сайту Microsoft

В операційній системі Windows передбачена функція так званих тим, одну з яких користувач бачить на робочому столі свого комп'ютера В операційній системі Windows передбачена функція так званих тим, одну з яких користувач бачить на робочому столі свого комп'ютера.

Перш ніж переходити до тем, давайте уточнимо, що є різні версії Віндовс 7.

Зміст статті:

1. Як поміняти робочий стіл на Windows 7
2. Вибір фону робочого столу
3. Як зробити своє фото в якості фону на робочому столі
4. Колір та оформлення вікон
5. вибір звуку
6. заставка
7. Фони робочого столу з офіційного сайту Microsoft

Як дізнатися свою версію, я писала тут.

Все, що написано нижче про те, як поміняти робочий стіл на Windows 7, НЕ має відношення до Windows 7 Starter і Домашня Базова. Там є один фон робочого столу, і він НЕ підлягає корекції або налаштування.

Тема являє собою сукупність зовнішніх параметрів операційних систем (ОС):

 • оформлення меню Пуск і панелі завдань,
 • кольорове оформлення всіх вікон,
 • вид іконок на робочому столі,
 • фоновий малюнок,
 • шпалери
 • і т.д.

Всі ці параметри зазвичай мають єдиний стиль для всіх деталей в певній темі. Таким чином, активувавши певну тему, можна відразу змінити оформлення Windows в цілому. Зазвичай користувач робить виняток лише для фону робочого столу.

Повний склад налаштувань, що входять в тему оформлення наступний:

 • колір і фоновий малюнок (фотографія) Робочого столу;
 • заставка;
 • іконки для стандартних значків (корзина, Комп'ютер, Мої документи і т.п.);
 • набір для курсора;
 • шрифти, стиль вікон, оформлення панелі завдань;
 • звуки, що позначають різні події в системі.

Використовуємо контекстне меню. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші на вільному місці Робочого столу (там, де немає значків) і вибрати пункт «Персоналізація».

Якщо обходитися без контекстного меню, то в меню Пуск варто вибрати «Панель управління», а в ній клікнути по «Персоналізація».

Мал. 1 Вікно "Персоналізація", що дозволяє вибрати тему Робочого столу Windows 7

Та тема, яка використовується, завжди виділена рамкою (1 на рис. 1). Перед проведенням будь-яких змін треба звертати увагу на те, що було раніше, і бажано запам'ятовувати це, щоб при необхідності можна було повернутися до цього. Не поспішайте міняти все і відразу.

Можна створити власну тему, налаштувавши потрібні параметри у вікні "Персоналізація" (рис. 1). Для цього в нижній частині вікна потрібно вибрати категорію для редагування (Колір вікон, Фон столу і т.д.) і внести потрібні зміни. Для збереження всіх настройок необхідно скористатись лінком «Зберегти тему», після чого в новому вікні потрібно вказати назву створеної теми і натиснути OK. Після цього нова тема буде завжди доступна у вікні "Персоналізація". Але багато користувачів, як втім, і я, вважають за краще використовувати готові теми для свого робочого столу.

Щоб змінити «стару» тему на комп'ютері на іншу тему, у вікні "Персоналізація" (рис. 1) потрібно просто вибрати вподобану тему, клікнувши по ній мишкою. Всі порушені настройки застосовуються миттєво (навіть не потрібно додатково нічого натискати), тому є можливість швидко оцінити зміни. Після закриття вікна обрана тема залишиться.

Серед запропонованих тем (рис. 1) присутні «наворочені» теми Aero, які відрізняються використанням всіх графічних можливостей Windows 7. Є спрощені теми, які менш вимогливі до апаратних ресурсів (до «заліза») комп'ютера.

Наприклад, якщо вибрати тему з назвою Класична, можна побачити поєднання сьомої версії з Windows 2000 - строгі вікна і напис Пуск на однойменній кнопці.

У нижній частині вікна "Персоналізація" (рис. 1) можна задати наступні параметри:

 • фон робочого столу - 2 на рис. 1,
 • колір вікна - 3 на рис. 1,
 • звуки - 4 на рис. 1,
 • заставку (Screen Saver) - 5 на рис. 1.

Вибір фону робочого столу

Відкриваємо вікно «Персоналізація», клікнувши правою кнопкою миші по вільному місцю на Робочому столі (рис. 1). У цьому вікні оберіть пункт «Фон робочого столу» (2 на рис. 1). Відкриється вікно «Шпалери робочого столу»:

Відкриється вікно «Шпалери робочого столу»:

Мал. 2 Вибір фонового малюнка робочого столу

Можна розкрити список, що випадає «Розташування зображення» (1 на рис. 2) і вибрати один з наступних варіантів:

 • Суцільні кольору,
 • Фони робочого столу Windows (2 на рис. 2),
 • Бібліотека зображень,
 • Найпопулярніші фотографії.

Можна пошукати шпалери для робочого столу серед цих варіантів. За допомогою кнопки «Огляд» (2 на рис. 2) можна на своєму комп'ютері вибрати папку зі своїм зображенням (фото) і використовувати його як фон робочого столу. Така папка автоматично додається до списку «Розташування зображення» (1 на рис. 2).

Список «Положення зображення» (3 на рис. 2) дозволяє розташувати малюнок на робочому столі, використовуючи один з наступних варіантів:

 • Заповнення (малюнок буде розтягнуто по екрану, можуть бути обрізані краю),
 • За розміром (коли малюнок на весь екран, але краю екрану можуть псувати смуги з фоновим кольором),
 • Розтягнути (рисунок розтягнеться за розміром екрану, але пропорції будуть спотворено),
 • Замостити (коли малюнок копіюється на весь екран приблизно як плитка на стіні),
 • По центру (малюнок буде в центрі екрана, по краях виступає фон приблизно як підкладка).

Якщо поставити галочку (4 на рис. 2) «При роботі від акумуляторів призупинити показ слайдів для економії електроенергії», то це дозволяє уникнути швидкого витрати акумуляторів ноутбука.

За допомогою списку, що «Змінювати малюнок кожні» (5 на рис. 2) можна задати інтервал часу, через який буде проходити переключення на інший фоновий малюнок.

Як зробити своє фото в якості фону на робочому столі

В якості фону можна використовувати фотографію або будь-яку картинку у форматі .bmp, .gif, .jpg. Фотографію можна попередньо відсканувати.

 1. Помістіть фото або інший малюнок в папку Зображення (Pictures).
 2. Клацніть по фото правою кнопкою миші.
 3. Виберіть в контекстному меню команду «Зробити фоновим малюнком робочого столу» (Set as Desktop Background).

Колір та оформлення вікон

У вікні "Персоналізація" (рис. 1) можна клікнути по посиланню «Колір вікна» (3 на рис. 1). Відкриється вікно «Колір та оформлення вікон» (рис. 3):

3):

Мал. 3 Колір та оформлення вікон при використанні стилю Windows Aero

На рис. 3 видно, що на комп'ютері активним є небесний колір (1 на рис. 3). Активний означає, що на робочому столі комп'ютері встановлений саме такий колір.

Можна підібрати свій колір вікон, якщо клацнути по посиланню «Показати налаштування кольорів» (2 на рис. 3). Тоді з'являться повзунки «Відтінок», «Насиченість» і «Яскравість». Переміщаючи їх, можна змінювати відповідні параметри. Всі зміни відразу вступають в силу. Правда, якщо закрити вікно за допомогою кнопки Скасування, то будуть встановлені знову колишні налаштування.

Клікнувши на посилання «Додаткові параметри оформлення» (3 на рис. 3), відкриється наступне діалогове вікно:

Мал. 4 Вікно настройки оформлення окремих елементів

Тут можна оцінити хазяйським поглядом багато фішки обраної теми робочого столу. Для цього зверніть увагу на «Елемент», де є список (1 на рис. 4). Виберіть елемент і після цього побачите, що можна змінити його розмір, колір і шрифт (2 на рис. 4).

Але не варто захоплюватися змінами елементів, бо не всі вони однаково корисні. Але якщо все змінено до невпізнання, то краще не пробувати вручну повернути колишні налаштування, а вибрати одну з готових стандартних тем.

вибір звуку

У вікні "Персоналізація" (рис. 1) є посилання «Звуки». Клікнувши по ній, побачимо вікно «Звук»:

Клікнувши по ній, побачимо вікно «Звук»:

Мал. 5 Вікно «Звук» з відкритою вкладкою «Звуки»

На рис. 5 видно, що програмному події «Вхід в Windows» (1 на рис. 5) відповідає звук «Вхід в Windows.wav» (2 на рис. 5). Якщо натиснути на «Перевірити» (3 на рис. 5), то можна почути і, можливо, дізнатися звук при вході в Windows на своєму комп'ютері.

Можна зовсім прибрати звук для конкретного програмного події (подій), якщо він дратує. Для цього в списку «Звуки» (2 на рис. 5) слід вибрати найперший варіант «Ні».

Якщо клікнути на кнопку «Огляд» (3 на рис. 5), потім на своєму комп'ютері знайти потрібний звук, то буде свій звук для тієї чи іншої події. Захоплюватися зміною звуків не варто, бо тривалі і гучні мелодії можуть погано позначитися на роботі комп'ютера.

заставка

Що таке «Заставка» (5 на рис. 1)? Це картинка, яка з'являється на комп'ютері під час простою комп'ютера, коли користувач не натискає на клавіатуру, на мишку або на сенсорний екран.

Деякі користувачі іноді встановлюють пароль на заставку, щоб інформацію на екрані не міг побачити стороння людина. Як це зробити?

У вікні "Персоналізація" натискаємо на посилання «Заставка» (Screen Saver) (5 на рис. 1). Ставимо галочку навпроти «Починати з екрану входу в систему» ​​(On resume, display logon screen). Тоді при виході з режиму Заставки буде з'являтися вікно паролю. Ввівши пароль, можна буде побачити свій екран.

Щоб прибрати заставку, досить натиснути на будь-яку кнопку на клавіатурі або поворушити мишкою.

Однак цей спосіб не працює, якщо на заставку встановлений пароль.Ібо без пароля стороння людина не забере заставку (до речі, і Ви теж). Головне, не перестаратися з паролями (вони чомусь забуваються, губляться і т.п.) і самому не забути пароль на заставку.

Я не користуюся заставкою, паролі не використовую, використовую готові теми оформлення робочого столу. Але ступінь зручності, захисту та безпеки для свого комп'ютера кожен користувач визначає самостійно з усіма витікаючими наслідками.

Фони робочого столу з офіційного сайту Microsoft

На офіційному сайті Microsoft можна знайти підбірку шпалер для робочого столу з різних тем: Тварини, Мистецтво (малюнки і фотографії), Автомобілі, Ігри, Свята і пори року, Чудеса природи, Місцевості і пейзажі, Рослини і квіти, Фірмові шпалери, Панорами.

http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows/wallpaper

Кожне зображення можна завантажити з офіційного сайту і зробити фоновим малюнком для робочого столу на своєму комп'ютері.

PS Думаєте, це і все, що я хотіла Вам сказати? Дозволю собі додати по цій темі:

1. Ярлики в Windows 7

2. Звуки вітання Windows

3. Екранна лупа Windows 7 для зручного перегляду елементів на екрані

4. Панель завдань в Windows 7


Автор: Надія


Як це зробити?
PS Думаєте, це і все, що я хотіла Вам сказати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: