Відключення брандмауера Windows 7/10 двома способами

  1. Що таке брандмауер і навіщо його відключати?
  2. Відключення брандмауера Windows 7/8/10
  3. А як просто вимкнути службу?

Привіт Привіт! Радий знову бути з вами. Вже майже тиждень нічого не писав, тому що вплутався в авантюру під назвою «Іспанські гроші: На Свободу!» Хто в курсі, той мене зрозуміє 🙂 Сьогодні я хочу вам розповісти про відключення брандмауера в Windows 7/10. Спочатку, за традицією, трохи лікнепу.

Що таке брандмауер і навіщо його відключати?

Брандмауер, він же firewall (фаєрвол), він же міжмережевий екран (далі ці слова будуть вживатися як синоніми) захищає наш комп'ютер від вторгнень ззовні і від витоку інформації в мережу. Взагалі, слово firewall в перекладі з англійської означає «стіна від вогню», а брандмауер це те ж саме, тільки на німецькому, якщо я не помиляюся.

По нормальному, це повинен бути окремий програмний продукт, потужна програма! Наприклад Outpost Firewall, Comodo Firewall або Norton Internet Security. Але сторонні програми, як правило, громіздкі, віднімають багато системних ресурсів і вимагають чимало знань і нервів для настройки. Тому більшість користувачів влаштовує вбудований в Windows брандмауер. Відразу скажу, що розбирати ці програми не входить в тему статті, щоб отримувати більше інформації підпишіться на оновлення блогу.

Проте, майже всі популярні антивіруси мають вбудований міжмережевий екран. Так ось, якщо ви поставили такий антивірус, то у вас може з'явитися цілком законне бажання відключити вбудований брандмауер в Windows. Також при різних проблемах з доступом програм до інтернету або навпаки - з доступом з інтернету до комп'ютера можна спробувати відключити брандмауер, щоб перевірити ні в ньому справа. У деяких випадках фаєрвол може впливати на швидкість інтернет-з'єднання .

Відключення брандмауера Windows 7/8/10

Відразу скажу, що в порівнянні з фаєрволом Windows XP, в сімці досить надійний захист, і відключати її варто тільки якщо ви точно знаєте на що її проміняли і що вам з цього буде.

Якщо ви все ж вирішили відключити брандмауер Windows, то я вам покажу як це просто зробити по кроках:

Тут потрібно невеликий відступ. Справа в тому, що Windows 7-10 розрізняє Домашні (Робочі) мережі та Соціальні мережі. Нескладно здогадатися, що домашні і робочі мережі - це локальні мережі під вашим управлінням, а громадські - це інтернет. Для домашніх мереж зазвичай не включають фаєрвол, навіть якщо немає альтернативи, просто щоб не мати проблем з доступом. Наприклад, якщо у вас є комп'ютер або медіаплеєр, підключений до домашньої мережі, то щоб не було проблем з доступом до ресурсів комп'ютера брандмауер краще відключити стосовно до домашніх мереж.

Якщо ж ви поставили іншу програму або антивірус з вбудованим фаєрволом, то відключати брандмауер Windows 7 обов'язково для всіх мереж! Це необхідно тому що на комп'ютері не повинні одночасно працювати два фаервола, точно так само як не слід встановлювати два антивіруса. Інакше, вони будуть конфліктувати один з одним, що може привести до сильного гальмування комп'ютера або навіть зависання. Це все одно що пустити свекруха і невістку на одну кухню 🙂

Однак, більшість програм з вбудованим фаєрволом замінюють фаєрвол Віндовс і в віконці так і буде написано «Управління цими параметрами здійснює додаток постачальника ESET Internet Security», тобто вказується програма, яка встановлена ​​у вас.

В цьому випадку з панелі управління ви нічого не зможете відключити, для цього потрібно відкривати настройки програми. Наприклад, у мене стоїть NOD32, і щоб відключити захист потрібно просто натиснути правою кнопкою по іконі додатку в системному треї і вибрати «Призупинити роботу фаервола (дозволити весь трафік)»

У більшості інших антивірусів робиться аналогічно.

А як просто вимкнути службу?

В принципі, після виконаних дій захист вже не працює. Але деякі просто відключають службу в Windows під назвою «Брандмауер». При цьому всі функції фаєрвола відключаються незалежно від його налаштувань. Щоб відключити службу:

  • Пройдіть в і знайдіть в списку «Брандмауер Windows».
  • Натисніть по ньому правою кнопкою і виберіть «Стоп»
  • Щоб фаєрвол не включили після перезавантаження, натисніть ще раз правою кнопкою і виберіть «Властивості», а там поміняйте тип запуску на «Відключено»

Тепер брандмауер відключений і при наступному завантаженні включатися не буде. Відповідно, щоб включити брандмауер Windows 7,8,10 всі дії проводити в зворотній послідовності 🙂

Пам'ятайте! Що відключаючи брандмауер назовсім, не маючи іншої альтернативи, ви піддаєте свій комп'ютер і всі дані на ньому ризику!

Якщо є якісь проблеми з доступом, які пропадають після відключення фаервола, то краще один раз розібратися і правильно налаштувати сервіс, ніж відключати його назовсім.

З цієї статті ви дізналися що таке брандмауер Windows 7, як його правильно відключити, навіщо це взагалі потрібно і чим може загрожувати. включити брандмауер можна в зворотному порядку. Поділися статтею з друзями, вони тобі скажуть спасибі!

А це десерт на сьогодні, песик Норман навчився їздити на велосипеді!

Що таке брандмауер і навіщо його відключати?
Що таке брандмауер і навіщо його відключати?
А як просто вимкнути службу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: