Відновлення ліцензійної Windows 8.1

Ось вже не думав, що для відновлення встановленою ліцензійною (!) Операційної системи знову будуть потрібні ритуальні танці з бубном і / або навколо багаття. Але ж так добре було з Windows 7 - простягнув руку на полицю, взяв перший-ліпший диск потрібної редакції, вставив в DVD-привід, пошарудів-пошарудів, вбив ключ з наклейки і готово. Немає ж, треба було все зіпсувати сховавши ключ і додавши несумісність образів. Як в таких умовах вести пропаганду використання тільки ліцензійного ПЗ?

Оновлено 28.09.2015. Перш ніж читати далі і проходити весь цей квест, спробуйте більш простий варіант. З сайту Microsoft скачайте утиліту Media Creation Tool . За допомогою цієї утиліти можна створити необхідний інсталяційний носій, який самостійно підхопить ключ і система буде активована. Головне правильно вибрати параметри:
Ось вже не думав, що для відновлення встановленою ліцензійною (

Типова проблема. Є ноутбук з передвстановленою Windows 8 для однієї мови (Windows 8 Single Language). За якоїсь причини необхідно переустановити систему не використовуючи розділ відновлення. Причини можуть бути різні: від заміни жорсткого диска до небажання бачити на своєму комп'ютері тонну встановленого виробником мотлоху.

Всім відомо, що Microsoft для Windows 8 випустила безкоштовне (за винятком версій VL) оновлення - Windows 8.1. А раз так, то чому б відразу не поставити 8.1? Ось тут і починається шаманство ... Зробити так само просто, як це було з Windows 7, не вийде. По-перше, потрібно не «перший-ліпший диск потрібної редакції», а строго певний диск. По-друге, треба ще ключик дізнатися, так як відкритим текстом його більше не пишуть. На щастя, ці проблеми не так вже й страшні. Хоча зізнаюся, коли я вперше з цим зіткнувся, то начитавшись форумів вирішив що затія провальна. Насправді все елементарно і нам будуть потрібні всього дві речі.

Річ №1. Нам потрібен правильний диск. Насправді наведена тут інструкція підходить для будь-яких варіантів перевстановлення Windows 8.x SL (8.0 → 8.0 або 8.0 → 8.1 або 8.1 → 8.1). У разі першого і останнього варіанту ніяких особливих складнощів (крім правильного диска) не виникає. А ось другий варіант треба розглянути докладніше.

Отже диск. Вірніше образ диска. У мережі багато посилань на образи з Windows 8.1 різних редакцій, але переважна більшість з них нам не підійде. Правильний образ для російської 64-бітової версії Windows 8.1 SL має наступні ТТХ:

  • Розмір: 3,56 гинув (3 831 250 944 байт)
  • SHA1: 1dc0b6846412fee1a6fb184b17494d9ef3c9b86d
  • MD5: 649a1f0d0ca1ad05abec7d794df1375d

Тепер потрібний нам образ шукається на раз. Можна записувати на болванку і починати установку.

Річ №2. Ключ для установки. Якщо у вас Windows 8.0, а ставите 8.1, то 99% вам буде потрібно ключ для установки. Ключ, вшитий в материнську плату виробником комп'ютера, нам не підійде, тому будемо використовувати ключ продукту за замовчуванням (це не я придумав, це у Microsoft так ). Для Windows 8.1 SL це:

Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC

Ключ не секретний, бояться його і ховати не треба (див. Посилання рядком вище). З цим ключем система встановиться, але не активується. Для активації потрібно рідний ключик від виробника. Для його отримання можна використовувати get_win8key ( завантажити ).

Це консольна утиліта, тому запускати треба з командного рядка. Просто запускаємо і через мить отримуємо ключ, вшитий в материнську плату. З цим ключем, навіть якщо він для Windows 8.0, свіжовстановленому система прекрасно активується.

Ось і вся хитрість.

Як в таких умовах вести пропаганду використання тільки ліцензійного ПЗ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: