Встановлюємо Windows 7 на ноутбук з флешки

  1. 1. Підготовка флешки або карти пам'яті з дистрибутивом Windows
  2. 2. Включення в BIOS завантаження з флешки або з карти пам'яті
  3. 3. Установка Windows 7 і Windows Vista

Дуже часто в наших ноутбуках не працюють приводи, а частіше вони просто там відсутні, якщо це нетбук

Дуже часто в наших ноутбуках не працюють приводи, а частіше вони просто там відсутні, якщо це нетбук. Як встановити операційну систему Windows 7, якщо немає приводу ми і розповімо в даному раді. У цьому посібнику йтиметься про встановлення Windows Vista і Windows 7 з флешки або з карти пам'яті. Керівництво розраховане в першу чергу на початківців користувачів.

Перед установкою Windows Vista або Windows 7 потрібно скопіювати всі важливі дані з розділу, на який збираєтеся встановлювати систему, на інший розділ, на флешку або на інший портативний комп'ютер. Не забуваємо, що за замовчуванням документи, вміст робочого столу і програми розташовуються на системному розділі. Це пов'язано з тим, що для так званої "чистої" установки Windows потрібно форматувати розділ, на який ви будете ставити Windows.

Підготовка флешки або карти пам'яті з Windows Vista або Windows 7;
Установка в BIOS ноутбука завантаження з флешки або з карти пам'яті;
Установка Windows Vista або Windows 7.

1. Підготовка флешки або карти пам'яті з дистрибутивом Windows

Спочатку копіюємо образ Windows Vista або Windows 7 в форматі iso на вінчестер. Потім встановлюємо і запускаємо утиліту UltraISO, яку присутній в архіві по посиланнях вище. Оскільки ми використовуємо демо-версію цієї утиліти, натискаємо на Пробний період. Тепер потрібно відкрити iso образ з операційною системою. Для цього клацаємо по меню Файл -> Відкрити .... Вказуємо де розміщений образ з операційною сістемой.Переходім в меню Самозавантаження і вибираємо пункт Записати образ жорсткого диска. Тепер вставляємо флешку або карту пам'яті в ноутбук. Натискаємо на кнопку Формат. Вибираємо тип файлової системи і натискаємо кнопку Почати. Форматування окончено.Теперь натискаємо на кнопку Записати. Тепер у вас є карта пам'яті або флешка з системою.

2. Включення в BIOS завантаження з флешки або з карти пам'яті

Вимикаємо ноутбук, нетбук або комп'ютер, ставимо в нього флешку або карту пам'яті і включаємо. Це дуже важливо так як деякі ноутбуки та інша техніка не розпізнають в BIOS флешки, які були вставлені після включення. Також потрібно відзначити, що не всі ноутбуки і нетбуки здатні завантажуватися з карти пам'яті, яка вставлена ​​у вбудований картрідер. В цьому випадку потрібно шукати або зовнішній USB-картрідер, або шукати USB-флешку.

Заходимо в BIOS ноутбука. Для цього на початку завантаження ноутбука потрібно натиснути певну клавішу. Як правило при завантаженні внизу екрану вказано яку кнопку натиснути, щоб увійти в BIOS. Найчастіше це F2, Del, Esc і інші. Як увійти в BIOS має бути описано в інструкції до ноутбука і внизу екрану при завантаженні BIOS. Після входу в BIOS потрібно знайти де настроюється порядок завантаження. Зазвичай ці налаштування розміщені на вкладці BOOT. Для зміни порядку завантаження зазвичай використовуються кнопки F5 і F6, іноді використовується щось типу меню. Натиснули на пункт і вибрали пристрій. Як правило на сторінці з налаштуваннями зазначено якими кнопками можна змінювати список завантаження. Як міняти порядок завантаження також повинно бути вказано в інструкції до ноутбука.

Встановлюєте вашу флешку або карту пам'яті на перше місце в списку завантаження. Флешки зазвичай виступають як USB-HDD. Тепер слід зберегти установки та вийти з BIOS. Для цього потрібно в BIOS знайти пункт з зразковим назвою Save and Exit Setup.После збереження налаштувань ноутбук повинен перезавантажитися. Тепер можна переходити до установки системи.

3. Установка Windows 7 і Windows Vista

Установка Windows 7 і Windows Vista з флешки або карти пам'яті повністю аналогічна установці з диска. Сама процедура детально описана в керівництві: Установка Windows Vista і Установка Windows 7. Особливу увагу приділіть операціями з вибором розділу для установки і операцій з диском.

далі встановлюєте драйвера і системні утиліти . Бажано завантажувати драйвера тільки з офіційних сайтів.Постійний URL: http://pnb.by/noutbuki/sovetyi/ustanavlivaem-windows-7-na-noutbuk-s-fleshki.html

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: