Windows 10: примусова установка безкоштовного оновлення і чиста установка

 1. Примусова установка через командний рядок
 2. Оновлення через Media Creation Tool
 3. Чистий установка Windows 10
 4. висновок

З учорашнього дня Windows 10 стала офіційно доступна, і користувачі можуть безкоштовно оновити на неї попередню версію, починаючи з Windows 7 З учорашнього дня Windows 10 стала офіційно доступна, і користувачі можуть безкоштовно оновити на неї попередню версію, починаючи з Windows 7. Але у більшості користувачів подібне оновлення залишається зарезервованим, і їм доведеться почекати ще кілька днів, поки не підійде черга оновитися. Однак є спосіб примусово запустити процес оновлення, щоб вже сьогодні можна було завантажити і встановити нову версію Window 10. Користувачі Windows 7, Windows 8 або Windows 8.1 також можуть встановити повноцінну Windows 10 "з нуля". Але тут доведеться подолати трохи більше перешкод. У нашому огляді ми покажемо, як можна запустити примусовий процес установки, а також отримати "чисту" копію Windows 10.

Якщо ви хочете оновити стару систему Windows, починаючи з Windows 7, на нову Windows 10, то слід спочатку виконати оновлення "старої" системи. Для установки Windows 10 буде потрібно Windows 7 з встановленим Service Pack 1 - а користувачам Windows 8 спочатку слід оновити систему до Windows 8.1 і встановити останні патчі. Тільки тоді на панелі завдань з'явиться функція безкоштовного оновлення операційної системи.

Якщо ви хочете скористатися перевагою безкоштовного оновлення, яке буде доступно тільки в перший рік після виходу Windows 10, то спочатку оновлення необхідно зарезервувати. Коли термін підійде, Windows завантажить в тлі оновлення, після чого проінформує користувача про можливе встановлення. Хоча Microsoft для старту Windows 10 зарезервувала пристойну ємність інтернет-каналів, оновлення буде пропонуватися хвилями, в залежності від завантаження серверів. Незалежно від того, зарезервували ви оновлення багато днів тому або тільки вчора, процес скачування файлів може ще не розпочатися. Але його можна запустити примусово, використовуючи ряд хитрощів.

Примусова установка через командний рядок

Процес скачування та встановити нову версію Windows 10 можна запустити примусово через командний рядок. Але для цього у вас має бути зарезервовано оновлення Windows 10, тобто на панелі завдань повинна з'явитися відповідна іконка. А оновлення Windows повинні бути налаштовані на автоматичну установку. Потім слід очистити папку "C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download" і запустити командний рядок з правами адміністратора. Для цього необхідно натиснути на кнопку "Пуск", набрати "cmd" і натиснути правою кнопкою миші на що з'явилося виконуваному файлі, вибравши "Запуск від імені адміністратора". Буде запущена командний рядок, де слід виконати "wuauclt.exe / updatenow". Через кілька хвилин запуститься процес скачування Windows 10 через функцію Windows Update. Можна скинути маршрутизатор, щоб він отримав новий IP від ​​провайдера, а також перезапустити комп'ютер, щоб прискорити процес.

 • Зарезервуйте безкоштовне оновлення на Windows 10
 • Налаштуйте автоматичну установку оновлень Windows
 • Видаліть вміст папки "C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download"
 • Запустіть командний рядок з правами адміністратора і виконайте "wuauclt.exe / updatenow"
 • Оновлення викачуватиметься через функцію Windows Update

Оновлення через Media Creation Tool

Досить просто оновити програмне забезпечення через утиліту Media Creation Tool від Microsoft , Яку можна завантажити безпосередньо з Microsoft. Утиліта не тільки дозволяє завантажити і оновити систему на Windows 10 безпосередньо, але також завантажити файл ISO або підготувати USB-брелок для установки Windows 10. Тут теж потрібно виконане резервування поновлення. Завантаження і установка виконуються автоматично, користувачеві потрібно лише підтвердити установку.

При оновленні всі налаштування і дані будуть перенесені на нову операційну систему. Всі наші тестові комп'ютери успішно пройшли через процедуру оновлення. Якщо ви побажаєте повернутися на Windows 8.1 або Windows 7, то у вас є 30 днів. Під час установки дані старої системи Windows автоматично зберігаються. Звичайно, якщо ви хочете підстрахуватися, то має сенс створити резервну копію.

Чистий установка Windows 10

Якщо ви хочете встановити "чисту" Windows 10, не забруднену старими програмами і файлами Windows, то і такий варіант підтримується. Можлива опциональная установка з DVD або USB-брелока. Файл ISO можна завантажити на Microsoft безпосередньо або через згадану вище утиліту Media Creation Tool. Потім файл ISO слід записати на DVD, завантажитися з нього і вибрати "чисту" установку Windows 10. Для установки з USB-брелока слід підготувати завантажувальний носій. Для цього теж можна скористатися утилітою Media Creation Tool . USB-флешка повинна мати ємність не менш 8 Гбайт і форматування FAT32, утиліта автоматично створить на ній всі необхідні файли для установки. Потім можна завантажуватися з флешки і стартувати установку.

Ви можете завантажити Windows 10 Pro або Windows 10 Home, в 32- і 64-бітових версіях, також доступна і Windows 10N. Якщо у вас не роздрібна версія, і під рукою немає відповідного ключа CD Key для Windows 7 або Windows 8 (.1), який можна використовувати для Windows 10, то спочатку доведеться виконати оновлення одним із способів, показаних вище. Інакше ви не зможете активувати Windows 10 після установки. Під час процесу оновлення ліцензія старої операційної системи Windows буде автоматично перенесена на нову Windows 10.

Для подальших установок Windows 10 ключ вже не буде потрібно, оскільки сервери Microsoft автоматично розпізнають встановлене "залізо", що дозволяє виконати активацію. Багато користувачів вказують на можливість установки за допомогою коректного ключа від Windows 8.1 або Windows 7, але у нас не вийшло. Під час тестів ми не змогли встановити Windows 10 зі старим ключем Windows 8. Під час установки запиту ключа просто не було.

 • Зарезервуйте оновлення на Windows 10 і виконайте його (!)
 • Запишіть файл ISO на CD або створюєте завантажувальний USB-брелок
 • Виконайте "чисту" установку з підготовленого носія без вказівки ключа CD
 • Ліцензія буде автоматично активована серверами Microsoft

висновок

У наших тестах ми не зіткнулися з тривалим часом скачування, потрібні 3 Гбайт скачували на повній швидкості інтернет-підключення. Втім, з боку Microsoft дійсно мало сенс випускати оновлення хвилями. Не всім користувачам Windows 10 потрібна з першого дня оголошення. Після завершення оновлення можна виконати "чисту" установку. Втім, як нам здається, це зовсім необов'язково. Windows 10 буде працювати дуже швидко і при установці поверх існуючої "старої" системи. Так що самі вирішуйте, наскільки виправдані додаткові зусилля. Але якщо вам потрібна "чиста" установка, то ви зможете її виконати, скориставшись порадами в нашій статті.

Якщо вам цікаво дізнатися, яку продуктивність забезпечує Windows 10 в порівнянні з Windows 8.1 і Windows 7 , То ми рекомендуємо ознайомитися з відповідним оглядом . Ми також опублікували окремий тест нової Windows 10 на планшеті .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: