Windows 8.1 / 10 і Skype для робочого столу

У коробку Windows 8.1 за замовчуванням входило плиткове додаток Скайп, який має симпатичний дизайн, мінімум функцій і, судячи з пописаним майкрософтовського і скайповскім формами, глючну натуру. Аналогічне додаток в магазині пропонується і в 2015 році для Windows 10.

Не знаю, як у інших, але в моєму випадку глюки полягали як мінімум в тому, що запущений і працює в тлі метро-Скайп частенько йшов в офлайн; другий неприємною особливістю роботи цієї софтина є дивне використання звукових драйверів: іноді, але не у всіх випадках, при запуску якого-небудь десктопного додатка під час дзвінка з метро-Скайпу звук від співрозмовника і передача мого голосу співрозмовника припинялися; дзвінок при цьому не обривався. Варто було по Alt + Tab перейти в Скайп з Метро-інтерфейсом, звук відновлювався. Грати, наприклад, в онлайн-ігри з паралельним голосовим з'єднанням по Скайпу в такі моменти годі було й мріяти. Доводилося запускати Андроїд-Скайп на телефоні і телефонувати по ньому.

Знаючи, що далеко не всім сподобається нове вбудований додаток, а особливо воно повинно бути незручно користувачам ПК, Майкрософт продовжив підтримку Скайпу для робочого столу. Дивно, але впритул зайнявшись питанням установки десктопного Скайпу, я не відразу знайшов потрібну інформацію, тому пишу цей пост, напевно кому-небудь стане в нагоді.

Отже, нормальний, звичний Скайп для Windows 8.1 (який працює і в Windows 10) існує і офіційно підтримується. Завантажити його можна за посиланням: http://www.skype.com/ru/download-skype/skype-for-windows/downloading/

Після скачування інсталяційного файлу встановлюємо Скайп як зазвичай, логіном, і ось він, старий знайомий, красується на робочому столі. Потрібна більш детальна інструкція, як це зробити? На сайті техпідтримки Skype якраз є така. Скайпери самі визнають в цій статті, що активно просувається метро-версія, їх «гордість», має обмежений функціонал, а також саме існування цієї статті вказує на те, що скачування Скайпу для робочого столу чомусь не найпростіше завдання. Логіка, припускаю, наступна: ми попрячем десктопну версію, щоб її важко було знайти на сайті skype.com, але напишемо інструкцію - хто знайде її, той завантажить. Хто не знайде, користуйтеся, скриплячи зубами, метро-версією.

У коробку Windows 8

Ось така логічна вона, «вісімка» -гібрід. Скоро, боюся, і від робочого столу відмовляться на користь цієї краси :-)

Одне добре в метро-Скайпі - він не завантажується при запуску Windows, тому після чергового перезавантаження системи два додатки не будуть працювати одночасно і разом від'їдатися як мінімум 180 Мб оперативної пам'яті. Що цікаво, метро-Скайп в моєму випадку використовує 66 Мб, а декстопний майже в два рази більше - аж 113.

Ух-ти апдейт: метро-Скайп вміє приймати Push-повідомлення, тобто не дивлячись на те, що він вимкнений, а його процес зупинений примусово через Диспетчер завдань, коли я почав листуватися в Скайпі для робочого столу, метрошний додаток самовільно запустилось, і плювати йому, що я ті входять тестові повідомлення, які воно вивело у вигляді поп-апів, вже прочитав і навіть відповів на них ...

Запис була вперше опублікована 22 листопада 2013 року до адресою http://budaev.ulan-ude.co/all/windows-8-1-and-skype-for-desktop/ і оновлена 30 липня 2015 після перевірки і підтвердження працездатності Скайпу для робочого столу в системі зі встановленою Windows 10.

Читайте також:

Потрібна більш детальна інструкція, як це зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: