Windows XP 64 bit

 1. Нові можливості обробки інформації
 2. Завантажити торрент Windows XP 64-bit

Всім відома корпорація Microsoft, підтверджуючи свою першість у світі комп'ютерних технологій, випустила новий продукт - свою першу 64-бітну операційну систему, названу Windows XP 64 bit. У чому основна відмінність цієї системи від інших Windows XP - наприклад, Professional або Home Edition? Перш за все, Win XP 64 bit - це операційна система, створена для роботи зі спеціальними технічними робочими станціями. Останні, на відміну від звичайних персональних комп'ютерів, для ефективної роботи потребують великих обсягах пам'яті, виключно високому рівні швидкодії і наявності спеціальних науково-технічних програм.

Взагалі, якщо складати список основних достоїнств Win XP 64 bit, то він буде виглядати таким чином:

 • Збільшений обсяг пам'яті (оперативної, системної, фізичної та ін.);

Встановлена ​​на комп'ютери з потужним процесором (наприклад, Intel), Win XP 64 bit дозволить використовувати набагато більший обсяг пам'яті - віртуальної і фізичної. В принципі, це і є основна перевага 64-бітових систем в порівнянні з застарілими на сьогоднішній день 32-бітними. Результати збільшення оперативної пам'яті вражають: підвищену швидкодію, одночасний і оперативний доступ до різними даними, ефективна робота з додатками, розрахованими на великий обсяг пам'яті.

 • Можливість використання інженерних програмних симуляторів;

Інноваційна операційна система стане справжньою знахідкою для інженерів і техніків. Адже за допомогою спеціальних програмних стимуляторів з'являється можливість моделювати різні інженерні стану і прогнозувати їх розвиток. Спеціалізовані інженери, безсумнівно, оцінять можливість стимулювати ефекти повітряних потоків, нагріву і напруги на робочі матеріали.

Нові можливості обробки інформації

Завдяки унікальним можливостям, нова операційна система є ідеальним рішенням для фахівців в області автомобіле-, літакобудування та інших сфер діяльності, що вимагають точних інженерних розрахунків. Адже нові можливості обробки інформації - це, в першу чергу, можливість оперування інженерно-технічними і науковими даними.

Так, з Win XP можна швидко і ефективно створювати різні інженерні моделі, в тому числі і тривимірні, а також професійно обробляти всілякі мультимедійні матеріали.
Крім того, спеціальні програми дозволяють виконувати складні фінансові розрахунки і комплексний аналіз ринку, що дуже важливо для підприємців.

 • Ефективна робота з інтегрованими програмами

Тільки Win XP 64 bit дає унікальну можливість використовувати один комп'ютер для роботи як з інженерними, так і з бізнес-додатками. Тобто, користувач технічної станції тепер не повинен буде створювати окрему станцію, щоб працювати з бізнес-додатками. Цей недолік залишають за собою 32-бітові системи. Технологія 64 біт дозволяє інтегрувати програми без шкоди якості кожного з них.

Не дивно, що все більше користувачів вирішують завантажити XP 64 bit і працювати тільки на цій операційній системі.
У контексті нових розробок компанії Microsoft і нових версій Windows XP варто згадати про ще одній операційній системі, названої Windows XP SP3 64 bit. За своїм основним робочим характеристикам ця операційна програма практично не відрізняється від Home Edition, на базі якої, власне, і створювалася. Проте, розробники включили в XP 64 bit SP3 цілий ряд нововведень, яких не було в початковій версії операційної системи.

 • 2 основні режими роботи з комп'ютером: автономний і віддалений;
 • додаткові налаштування безпеки, захисту інформації (в тому числі, шифрування файлів), і віддаленого доступу;
 • багатомовна підтримка і робота в неоднорідних мовних середовищах;
 • підвищену швидкодію;
 • підтримка різних мобільних пристроїв і багатопроцесорних систем;
 • можливість роботи з багатьма системами з управління підприємствами та ін.

На завершення можна констатувати, що Microsoft не збирається здавати позиції і стабільно виходить на світовий комп'ютерний ринок з новими продуктами, практично не мають аналогів. Примітно і дуже обнадійливо, що ці продукти з часом можна скачати з Інтернету для приватного використання. Завантажити Windows XP 64-bit можна швидко і безкоштовно, ввівши відповідний запит в будь-якому пошуковику. Авторизовані користувачі можуть завантажити програму через 64 bit Торрент . А взагалі, скачати на увазі неймовірної популярності цієї операційної системи, не представляє ніякої складності.

Завантажити торрент Windows XP 64-bit

Завантажити торрент Windows XP 64-bit

У чому основна відмінність цієї системи від інших Windows XP - наприклад, Professional або Home Edition?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: