Завантажити активатор для Windows 8.1 робочий 2018!

KMSAuto Net - автоматичний KMS-активатор для операційних систем Windows VL редакцій: Vista, 7, 8, 8

KMSAuto Net - автоматичний KMS-активатор для операційних систем Windows VL редакцій: Vista, 7, 8, 8.1, 10, Server 2008, 2008 R2, 2012 2012 R2 а також Office 2010, 2013, 2016. Принцип роботи програми досить простий: вона емулює KMS-сервер і операційна система потім активується на ньому, після чого цей сервер видаляється.
Взагалі, KMS-активація - абсолютно законний метод активації Windows, розроблений самою Microsoft для активації корпоративних продуктів, тут нічого нового немає. Справа в тому, що в Windows 8.1, наприклад, стандартний спосіб підключення до сервера активації через локалхост (127.0.0.2-254) заблокований, так ось, утиліта змушує думати систему, що КМС-сервер знаходиться не на вашому комп'ютері, а десь то в мережі. Що таке KMS-активація, можна прочитати на сайті Microsoft, при бажанні.

Активатор для Windows 8.1 RTM (Stable) активує вашу вінду, не вимагаючи ніяких ключів або активацій по телефону. Має невеликі недоліки, але активація проводиться в 1 клік і не потрібно витрачати гроші на ліцензійну Windows 8.1.

Інструкція:

  • Запустити програму KMSAuto Net.exe від імені адміністратора (Пароль на архів - windows).
  • Натиснути Кнопку Активація, вибрати активацію Windows.
  • Дочекатися кінця процедури активації і перезавантажити комп'ютер.

Бажаєте завантажити KMSAuto-Net-Portable.zip зараз?

ВІДЕОінструкція активації:


Скріншот активованої Windows 8.1 професійна:

1 професійна:

Zip зараз?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: