Завантажити активатор windows 8 / 8.1 Активація Windows 8

 1. Автоматична активація Windows через KMS Auto
 2. Ручна активація Windows через KMS Auto
 3. Ключі запуску KMS Auto

Після установки Windows 8 (8.1) або MS Office виникає проблема її активації. Найпростіший спосіб - купити ліцензію і ввести ключ у відповідне поле. Але якщо ви не готові витрачатися на покупку ОС, можна використовувати активатор «виндовс» - утиліту KMS Auto. З її допомогою можна активувати Windows і Office абсолютно безкоштовно.

Утиліта призначена для активації операційних систем Windows і офісних додатків MS Office. Вона використовує метод KMS-активації, розроблений компанією для корпоративних продуктів. Дізнатися подробиці про цей метод можна на офіційному сайті компанії.

Утиліта KMS Auto емулює на локальному комп'ютері KMS-сервер, через який активується платне ПО від Microsoft, після чого видаляє сервер. Хитрість полягає в тому, що в Windows заблокована можливість активації через локальні адреси (Localhost або 127.0.0.1-254). Для обходу обмежень утиліта змушує систему думати, що KMS-сервер знаходиться на зовнішньому адресу.

Для обходу обмежень утиліта змушує систему думати, що KMS-сервер знаходиться на зовнішньому адресу

За допомогою KMS Auto можна:

 • перетворити неліцензійні копії Windows і Office в повноцінні;
 • змінити редакцію Windows c домашньої на професійну або корпоративну;
 • видалити з системи сліди невдалих спроб активації.

Для роботи утиліти необхідний .Net FrameWork 4 або пізніших версій.

Автоматична активація Windows через KMS Auto

Щоб активувати Office або Windows, необхідно запустити утиліту від імені адміністратора. Для цього потрібно клікнути на ній правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати «Запуск від імені адміністратора». Якщо ви працюєте під обліковим записом з обмеженими правами, доведеться ввести логін і пароль «адміна».

У відкритому головному вікні утиліти ви побачите дві кнопки: «Активація» і «Інформація». Перша дозволяє активувати продукти Microsoft, друга - дізнатися докладні відомості про ліцензії. Під кнопками є синє текстове поле, в яке виводиться інформація про поточний статус активації.

Після натискання кнопки «Активація» запуститься процес з настройками за замовчуванням, який підходить для «чистої» ОС. Це займе кілька хвилин, під час яких в текстовому полі буде з'являтися інформація про поточні дії програми. Реакції користувача на них не потрібно.

Також програма буде виводити діалогові вікна з підтвердженням певних дій, наприклад, установки драйверів для віртуального пристрою TAP. Вам залишається погоджуватися з пропозиціями або вибирати варіант за замовчуванням.

Автоматичний режим не завжди спрацьовує. У разі невдалої спроби ви побачите вікно з повідомленням про те, що програма не змогла активувати ОС.

В цьому випадку доведеться скористатися ручним способом.

Ручна активація Windows через KMS Auto

У вкладці «Система» можна отримати доступ до ручного режиму активації Windows. Тут є кілька варіантів дій:

 • запуск KMS-сервера;
 • установка GVLK-ключа (в цьому випадку доведеться вручну вибрати версію продукту у вкладці «Програми»);
 • створити завдання для планувальника.

Після успішної активації ОС в ручному режимі можна створити за розкладом завдання, яка буде запускати KMS-сервер з інтервалом 25 днів. Робити це варто лише після того, як ви переконаєтеся в працездатності обраного методу.

Режими роботи KMS Auto

 • Auto - автоматичний пошук відповідного способу активації ОС.
 • Hook - спосіб, заснований на підміні оригінального системного файлу під час активації. Після завершення процедури програма відновлює його стандартну версію.
 • WinDivert - установка драйвера і віртуального пристрою для емуляції підключення до KMS-сервера.
 • NoAuto - ручний режим для просунутих користувачів.
 • TAP - активація через віртуальний пристрій (TAP-адаптер). Якщо такий пристрій вже є в системі, утиліта створить додаткове.
 • При активації Windows через мережевий адаптер TAP використовується адреса 10.3.0.2-254. Драйвера і налаштування мережі вшиті в утиліту.
 • Якщо ви активуєте ПО через локальну мережу, можна обійтися без установки TAP-адаптер і драйвера до нього.
 • Якщо після маніпуляцій з настройками програми вона перестала нормально працювати, потрібно скинути їх значення. Для цього є спеціальний пункт меню «Скинути настройки програми».

Ключі запуску KMS Auto

Утиліта підтримує запуск з командного рядка з використанням керуючих ключів. Утиліта запускається в прихованому режимі, виконує задані ключами дії і закривається. Це дозволяє створити bat-файл для автоматичної активації ПО в необхідному режимі. Таке рішення стане в нагоді, якщо вам потрібно зробити активацію на безлічі комп'ютерів. Можна використовувати такі команди:

 • / Win = act - автоматична активація Windows;
 • / Off = act - автоматична активація Office;
 • / Log = yes - створення лог-файлу з відомостями про статус активації ActStatus.log;
 • / Kmsset = yes - установка сервера KMS (TAP, WinDivert і Hook не запускаються);
 • / Kmsdel = yes - видалення сервера KMS.
 • / Task = yes - створення завдання по активації ОС за розкладом з інтервалом 25 днів;
 • / Taskrun = yes - одноразове виконання завдання по активації ОС за розкладом;
 • / Convert = * ключ * - підготовка до конвертації версії Windows (замість * ключ * потрібно прописати win81pro, win81ent, win81, win81sl або win81wmc).

Активація ПО або установка KMS-сервера з командного рядка виконується з настройками у вкладці KMS-service. Якщо ви використовуєте програму на змінному носії, при запуску на іншому ПК необхідно скинути автоматичні настройки. Інакше активація буде проводитися в режимі, не оптимальному для конкретного комп'ютера. Скидання виконується шляхом перемикання в будь-який інший режим з подальшим вибором Auto.

Зміна редакції ОС відбувається після перезавантаження системи.

Програма KMS Auto на сьогоднішній день є найефективнішим продуктом, що дозволяє швидко, ефективно і, головне, безкоштовно вирішити питання активації Windows і Office. Вона не впливає на можливості і працездатність програмного забезпечення Microsoft. Робота активованого за допомогою KMS Auto ПО нічим не відрізняється від роботи ОС і офісу з набутими офіційними ліцензіями.

Робота активованого за допомогою KMS Auto ПО нічим не відрізняється від роботи ОС і офісу з набутими офіційними ліцензіями

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: