Завантажити антивірус Microsoft Security Essentials безкоштовно для Windows 7, XP, Vista


опис Історія змін Рейтинг:
4.5 Розкажи друзям:

Microsoft Security Essentials - безкоштовна антивірусна програма, розроблена корпорацією Microsoft, що надає ефективний захист від вірусів і шпигунського ПЗ.

Перш ніж безкоштовно скачати антивірус Microsoft Security Essentials російською мовою, пропонуємо ознайомитися з його функціональними можливостями і подивитися, що нового в останній версії.

Microsoft Security Essentials здатний захистити комп'ютер від багатьох вірусів, троянів, spyware, adware, кейлогерів, руткітів, черв'яків, рекламного і шпигунського ПЗ. Крім того, антивірус здатний лікувати інфіковані системні файли для коректної роботи операційної системи.

Будь в курсі! Антивірус Microsoft Security Essentialsустанавлівается після перевірки автентичності системи. Якщо він виявить, що система не справжня, то повідомить вас про це і через деякий час самостійно відключиться.

Системні вимоги

 • Система: Windows XP, Vista або Windows 7 (32-bit / 64-bit).

захист системи
 • Захист комп'ютера від вірусів в режимі реального часу.
 • Захист від шкідливих сайтів і фішингу.
 • Аналіз програмного забезпечення.
 • Підтримка системи моніторингу мережі.
 • Захист від руткітів.
Пошук вірусів
 • Перевірка файлів, програм, служб і додатків на наявність вірусів, включаючи перевірку архівів і вхідних / вихідних листів в електронній пошті.
 • Вибір режиму перевірки. Програма має 3 режими: швидка, повна і вибіркова. Під час швидкої перевірки антивірус перевіряє критичні області: завантажувальні сектора, об'єкти автозавантаження, системну папку Windows, призначені для користувача документи. При повній перевірці антивірус сканує всі файли і папки на комп'ютері.
 • Лікування заражених системних файлів. Вам не доведеться встановлювати заново Windows через відсутніх системних файлів, заражених або віддалених шкідливими об'єктами. Після перевірки комп'ютера Microsoft Security Essentials автоматично відновить пошкоджені файли.
 • Підтримка планувальника завдань. За допомогою планувальника можна вказати час і режим чергової перевірки.
інше
 • Додавання файлів / папок і процесів в список виключень.
 • Виправлені помилки.
Таким чином, даний антивірус захистить комп'ютер від вірусів і шпигунських програм. Головна / антивірусні програми / Microsoft Security Essentials А Н А Л О Г І

(БЕЗКОШТОВНО)

Потужний антивірус для захисту від вірусів, а також для оптимізації системи.

ОС:

(БЕЗКОШТОВНО)

Зручний антивірус для захисту від вірусів, розроблений на основі "хмарної" захисту.

ОС:

(БЕЗКОШТОВНО)

Антивірус, який надає максимальний захист від вірусів і онлайн-загроз.

ОС:

(БЕЗКОШТОВНО)

Антивірус для видалення вірусів, руткітів і інших небезпечних об'єктів.


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: