Завантажити DAEMON Tools безкоштовно російською мовою

 1. Функціонал DAEMON Tools:
 2. Особливість програми:
 3. DAEMON Tools підтримує формати образів:
 4. Відмінність між збірками програми DAEMON Tools

DAEMON Tools - програма емулятор віртуальних приводів, а так само записи CD / DVD дисків , Створює на жорстких дисках комп'ютера віртуальні дисководи програмним методом, які сприймаються комп'ютером як реально встановлені. Що дозволяє образи дисків CD / DVD використовувати так, ніби записані вони на фізичному диску реальним CD-ROM'ом.

Безкоштовна російська версія програми DAEMON Tools забезпечує також створення образу дисків в різних декількох форматах для подальшого їх використання даної або інший аналогічною програмою. Підтримується обхід захисту копіювати StarForce, SecuROM, Laserlock, Protect CD, CDCOPS і багато ін. SCSI PassThrough Direct (SPTD) layer використовується для емуляції.

Функціонал DAEMON Tools:

Забезпечує програма DAEMON Tools створення близько 32 віртуальних SCSI і 4-е IDE-приводу (IDE лише версія Pro Advanced), вони використовуються для підключення образу дисків . Зазвичай віртуальні приводи використовують, щоб збільшити швидкість передачі даних, зниження фізичного зносу пристроїв відтворення і носіїв інформації.

Програма має велику кількість спеціалізованих функцій, що дозволяють взаємодіяти з різними файлами-образами. Це потрібно в ряді випадків, переважно після завантаження з інтернету гри, програми, операційної системи в форматі образу. Просто так відкрити такий формат не вийде, рекомендується змонтувати його на віртуальний привід.

У цьому випадку досягається імітація фізичного дисковода разом з автозавантаженням. Деякі додатки, особливо гри, запрограмовані таким чином, що не можуть працювати без диска. Навіть за умови, що вони вже встановлені на комп'ютер. DAEMON Tools обходить це обмеження.

Перевага програми полягає в можливості інакше взаємодіяти з образами, замість їх монтування, можна просто вилучити необхідний файл. Це досягається завдяки обробці файлів в реальному часі, за аналогією з архівом rar.

Ключові елементи управління знаходяться в меню по центру програми. Тут можна додати новий образ в додаток, що виконується за допомогою Провідника або навпаки, видалити існуючий образ з каталогу. Кнопка з символом трикутника запускає монтування образу на віртуальний привід.

Після закінчення процедури буде відкрито або вікно автозапуску, або просто відкриється папка з файлами. Кнопка зупинки прибирає з приводу образ, а подальша кнопка дозволяє демонтувати всі образи одночасно.

Особливість програми:

Для виконання монтування пристрою попередньо створюється віртуальний привід, існує 2 варіант - DT і SCSI. Видалення виконується за допомогою кліка на іконку приводу з червоним хрестом.

Програма DAEMON Tools забезпечує можливість не тільки працювати з образом, але і створювати його з DVD або СD накопичувача. Це дозволяє витягувати з диска навіть захищені додатки, драйвера або гри.

З меню програми можна запустити запис даних на диск, тільки для цього буде потрібно наявність додаткової програми. Якщо в системі вона не встановлена, то іконка буде неактивна.

Додаток має мінімальну кількість налаштувань, в реальності і налаштовувати тут нічого, так як вишукування відсутні. Хіба що, зручно створювати гарячі клавіші для монтування або інших процедур.

DAEMON Tools володіє версією Lite - це безкоштовна програма з усіма необхідними функціями для рядового користувача. При цьому є і платна версія Pro, де додано кілька допоміжних можливостей.

DAEMON Tools підтримує формати образів:

 • nrg ( Nero )
 • cue / bin
 • pdi (Instant CD / DVD)
 • ape (Monkey'sAudio)
 • cdi (Discjuggler)
 • ccd (CloneCD)
 • iso (ISO-обр)
 • bwt (Blindwrite)
 • flac (FLAC)
 • b6t (BlindWr 6)
 • b5t (BlindWr 5)
 • mdx (MediaData eXt)
 • mdf / mds (Media DescriptorFile)
 • isz (Comp.ISO images) UltraISO

Відмінність між збірками програми DAEMON Tools

У цій таблиці надано різниця в функціональності версій між Pro і Light (безкоштовної версії емулятора)

Відмінність програми Daemon Tools Lite від інших програм емуляторів

Відмінність програми Daemon Tools Lite від інших програм емуляторів

DAEMON Tools Ultra / Pro / MacOS скачати безкоштовно без реєстрації

Керівництво по програмі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: