Завантажити DirectX 11 для Windows 7, 8, 10 безкоштовно 64 bit

Оновлення: 14-02-2017, 11:04 програми: 11 Розробник Microsoft Система: Windows Поширюється: Безкоштовно Розмір: 103 Мб завантажень: 1 081 258 DirectX 11

Для комп'ютерних ігор вам треба завантажити DirectX безкоштовно для Windows 7, 8, 10, XP 64 bit і після установки вже приступати до ваших улюблених ігор. Програма Директ ікс це потрібний інструмент для будь-яких ігор.

Що таке DirectX 11?
Будь геймер стикався з ситуацією, коли при інсталяції нової гри вискакує вимога про встановлення нової версії цього API сервісу, що складається з діагностичної частини по обладнанню та програмного забезпечення, в основному мультимедійного.

До речі, якщо Ви використовуєте Steam , То саме час оновити його, так як вийшла нова версія!

Щоб мати уявлення про версії і діагностичні можливості рекомендую навіть простим користувачам увійти в інтерфейс утиліти: пуск> виконати> набрати в командному рядку «dxdiag» і Ви побачите багаті можливості.

рекомендація

Рекомендую всім скачати DirectX 11 для Windows 7 і встановити його на свій комп'ютер, можливо, у Вас коштує не найостанніша версія.

DirectX 11 - чудовий приклад того, як стрімко розвивається вся IT індустрія. Я зараз приведу приклад, який, сподіваюся, допоможе зрозуміти, що відбувається.

більш докладніше

Уявіть: в грі NFS (Need For Speed) одиночний заїзд. Ми в кабіні автомобіля бачимо вулиці міста. Всій картинкою і звуками управляють файли DDL (динамічна бібліотека). Цих файлів тисячі і десятки тисяч, які можуть використовуватися в будь-якій програмі. Десятки файлів відповідають за розбивку об'єктів на дрібні елементи окремо для стін будівель, стекол вікон, фігурних об'єктів, дороги. Інші відповідають за колір, блиск і так далі, відстежують освітлення, відкидання тіней і прочая, і прочая кожного мікроелемента. Потім це все скласти треба. Щоб збільшити достовірність об'єктів, можна розбивати їх ще дрібніше, прописувати більш детально їх поведінку в залежності від оточуючих впливів. Праця величезний, але для програмістів це не проблема (це і є розробка нових версій DirectX, остання 11.3). Але тоді потрібно оперувати величезними потоками інформації. Виникає необхідність у переробці її в реальному часі і передачі між компонентами ПК ( «залізо» - відео адаптери, процесори, шини, жорсткі диски, оперативна пам'ять і ще багато чого).

Як тільки досягаються нові показники «заліза», майже відразу ж виходить новий Директ ікс, який використовує їх. Тут же на підході нові ігри та інший софт. Цей конвеєр ніколи не зупиниться. Завжди буде вважатися, що потужностей, швидкодії не вистачає. Треба збільшувати.

DirectX 11

Стандартний
установник Безкоштовно!

uBar

check

Офіційний дистрибутив DirectX 11 check close Тиха установка без діалогових вікон check close Рекомендації по установці необхідних програм check close Пакетна установка декількох програм check

  • Схожі програми
  • Відгуки користувачів

Що таке DirectX 11?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: