Завантажити оригінальні образи Windows (3 способи)

  1. Завантажити Windows з сайту Microsoft
  2. Як завантажити Windows з сайту tb.rg-adguard.net
  3. Як завантажити оригінальні образи ОС Windows в програмі Microsoft Windows and Office ISO Download Tool (Windows ISO Downloader)
  4. висновки статті

Як завантажити оригінальні образи операційної системи Windows з сайту Майкрософт? Так, це можливо, операційну систему не потрібно шукати в різних сумнівних місцях.

В інтернеті пропонується велика кількість різних збірок Windows. Я раджу встановлювати на комп'ютер оригінальні версії ОС Windows.

Де скачати оригінальні образи Windows? Ми не будемо шукати оригінальну Windows на торрентах, а завантажимо потрібні образи безпосередньо з сайту Microsoft.

Не всі користувачі знають, що оригінальні образи операційної системи Windows можна завантажити з офіційного сайту Майкрософт. Для завантаження на комп'ютер доступні всі версії Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, крім редакції Windows Enterprise (Корпоративної), яка поширюється в інший спосіб.

Завантажити Windows з сайту Microsoft

З однієї зі сторінок офіційного сайту Microsoft: https://www.microsoft.com/ru-ru/software-download/home можна скачати оригінальні образи операційних систем Windows 10, Windows 8.1, Windows 7.

На сторінці можна оновити версію операційної системи до найактуальнішою на даний момент часу збірки.

Завантаження Віндовс проводиться за допомогою програми Media Creation Tool, способом описаним в цієї статті.

Media Creation Tool працює наступним чином: засіб готує, а потім запускає установку системи, а також пропонує варіанти збереження Windows на комп'ютері: створення завантажувальної флешки, зберігає ОС в образ, який потім можна записати на DVD диск .

Для можливості скачування Windows 7 необхідно ввести для перевірки ключ продукту. До недавнього часу цієї вимоги не було, воно було введено тому що ми не можемо зацікавлена ​​в тому, щоб користувачі встановлювали на свої комп'ютери сімку, підтримка якої була припинена. У озвучених планах компанії значиться переклад основної частини користувачів на сучасну операційну систему.

Як завантажити Windows з сайту tb.rg-adguard.net

В інтернеті створено сайт tb.rg-adguard.net, з якого можна завантажити оригінальну Віндовс.

Перейдіть по посиланню на сайт https://tb.rg-adguard.net/index.php?lang=ru-RU, а потім виберіть тип (Windows Final, Windows Insider, Microsoft Office, інший продукт), версію операційної системи (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10), редакцію ОС, мова, файл для скачування в залежності від розрядності (x32 або x64).

Вам також може бути цікаво:

Потім натисніть на кнопку «Завантажити».

Як завантажити оригінальні образи ОС Windows в програмі Microsoft Windows and Office ISO Download Tool (Windows ISO Downloader)

Третім способом можна скачати оригінальний спосіб Microsoft Windows за допомогою безкоштовної програми Microsoft Windows and Office ISO Download Tool (Windows ISO Downloader). Програма Microsoft Windows and Office ISO Download Tool працює на російській мові і не вимагає установки на комп'ютер.

Скачайте програму Microsoft Windows and Office ISO Download Tool з офіційного сайту розробника тут. Зверніть увагу, що там є дві версії програми, що працюють на комп'ютері з встановленим .NET Framework 3.5 або .NET Framework 4.6.1.

Відкрийте програму на комп'ютері. Робота в програмі аналогічна діям, що виконуються на сайті Майкрософт.

У вікні програми Microsoft Windows and Office ISO Download Tool виберіть версію операційної системи або офісного пакету. Доступні для скачування операційні системи: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 10 Insider Preview, офісні пакети: Office 2007, Office 2010, Office 2011, Office 2013, Office 2016.

У вікні «Вибір випуску» виберіть версію ОС, натисніть на кнопку «Вибрати випуск».

Виберіть потрібний випуск Windows. Потім натисніть на кнопку «Підтвердити», виберіть мову продукту, а потім знову натисніть на кнопку «Підтвердити».

У вікні «Завантаження» виберіть розрядність операційної системи (64 бітну або 32 бітну), а потім перейдіть за посиланням, погодьтеся на збереження файлу на комп'ютері. За допомогою кнопки «Копіювати посилання для 32 bit (або 64 bit)» посилання копіюється в буфер обміну.

Далі почнеться процес завантаження оригінальної Віндовс на комп'ютер.

Майте на увазі, що після установки Windows на комп'ютер, операційну систему необхідно активувати. Для активації ОС введіть ліцензійний ключ продукту. Якщо на комп'ютері вже стояла ліцензійна Windows, систем буде активована автоматично за допомогою цифрової ліцензії, після входу в обліковий запис .

висновки статті

З офіційного сайту Майкрософт можна завантажити оригінальний образ операційної системи Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 в форматі ISO файлу. Отримати доступ до завантаження випусків операційної системи можна за допомогою сайту tb.rg-adguard.net, програми Microsoft Windows and Office ISO Download Tool (Windows ISO Downloader). Для установки Windows на комп'ютер, отриманий образ системи необхідно записати на DVD диск, або створити завантажувальний флешку.

Де скачати оригінальні образи Windows?
Php?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: