Завантажити Skype безкоштовно для Windows 7, 10 | Скайп - остання версія програми | Free-software.com.ua

  1. Скайп - ваша економія

Skype - програма, яка забезпечує зв'язок між комп'ютерами через Інтернет: голосовий, текстову, а також відеозв'язок

Skype - програма, яка забезпечує зв'язок між комп'ютерами через Інтернет: голосовий, текстову, а також відеозв'язок. Крім цього, ви можете зателефонувати на будь-який стаціонарний або мобільний телефон - проте, це платні дзвінки, тарифікація яких залежить від місцезнаходження абонента. Сьогодні скачати Skype безкоштовно може абсолютно кожен користувач, російська версія для Windows 7, Windows 8 або Windows XP у відкритому доступі.

Загальний обсяг трафіку програми щорічно збільшується. Уже в 2012 році статистика показала - одна третина всіх міжнародних телефонних дзвінків в світі припадає саме на цей сервіс. Кожен день їм користуються більше 65 мільйонів чоловік! Якщо ви ще не в їх числі, у вас є прекрасна можливість завантажити останню версію Skype Rus на нашому сайті без реєстрації / без смс, і приєднатися до тих, хто цінує вигідну і якісний зв'язок.

Поговоримо більш предметно про можливості, якими володіє програма Skype:

  • Безкоштовний сервіс - першорядне перевагу. Ваша сім'я, друг, колега і т. П. Можуть перебувати на величезних відстанях від вас, це ніяким чином не вплине на вартість зв'язку, вона відсутня. Щоб поспілкуватися, вам знадобиться тільки мікрофон і інтернет-канал з нормальною пропускною спроможністю. Якщо вас цікавлять відеодзвінки, то знадобиться ще й веб-камера.
  • Функція конференц-зв'язку. Якщо вам необхідний одночасний розмова кількох учасників - можливий голосовий чат для 25 абонентів. Для відеоконференції ліміт до 10 осіб.
  • Відправка sms. Текстові повідомлення - ще одна популярна опція програми. Крім безкоштовного чату, ви можете відправляти смс з комп'ютера на мобільний телефон.
  • Передача файлів. Ви можете оперативно відправляти файл, в тому числі і відеоповідомлення.
  • Особистий номер. Якщо придбати такий онлайн-номер, можна перенаправляти всі дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів прямо в Скайп.
  • Остання версія Skype для Windows 8 64-bit має ряд якісно нових доробок, серед яких навіть підтримка FullHD 1080p.
  • Мобільний додаток. Завантаження такого додатка в телефон значно економить ваш бюджет. Тарифи відчутно нижче пропонованих мобільними операторами. Однак варто мати на увазі, екстрений виклик швидкої допомоги або пожежної служби, наприклад, неможливий.

Скайп - ваша економія

Сервіс, куплений в 2011 році компанією Microsoft за 8,5 млрд доларів, на сьогоднішній день один з найпопулярніших в світі. Ви можете прямо зараз завантажити portable версію, щоб зрозуміти причину такої популярності. Установка і створення облікового запису займе кілька хвилин. Перший виклик і використання цієї програми стане для вас простим і звичним дією!

Ніяких витрат і прекрасна можливість безкоштовного спілкування на високому якісному рівні. Тепер дзвінок на інший континент - не проблема. Мережа Інтернет до ваших послуг!

Офіційний сайт Skype

Підтримувані версії Windows 7, 10, 8, XP, Vista

Ліцензія

безкоштовно

Російська мова є

Оновлене 2019-05-17

Кількість завантажень 106200

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: