Завантажувальна флешка Windows 7

 1. Офіційний спосіб створення завантажувальної флешки з Windows 7
 2. Завантажувальна флешка Windows 7 за допомогою WinToFlash
 3. утиліта WinToBootic
 4. Як зробити завантажувальну флешку Windows 7 в UltraISO
 5. Безкоштовна утиліта WinSetupFromUSB
 6. Завантажувальна флешка Windows 7 в командному рядку за допомогою DISKPART

З огляду на той факт, що все більша кількість комп'ютерів, ноутбуків і нетбуків не мають вбудованого приводу для читання дисків, а ціна USB флешок невелика, завантажувальна флешка Windows 7 часом є найзручнішим і дешевим способом встановити операційну систему на комп'ютер З огляду на той факт, що все більша кількість комп'ютерів, ноутбуків і нетбуків не мають вбудованого приводу для читання дисків, а ціна USB флешок невелика, завантажувальна флешка Windows 7 часом є найзручнішим і дешевим способом встановити операційну систему на комп'ютер. Дана інструкція призначена для тих, хто хоче самостійно зробити таку флешку. Отже, 6 способів створення.

Див. також: Де завантажити образ ISO Windows 7 Ultimate (Ultimate) безкоштовно і легально

Офіційний спосіб створення завантажувальної флешки з Windows 7

Даний спосіб одночасно є і найпростішим і, крім цього, офіційним способом Microsoft для створення завантажувального usb флешки Windows 7.

Вам буде потрібно завантажити утиліту Windows 7 USB / DVD Download Tool з офіційного сайту Microsoft тут: https://archive.codeplex.com/?p=wudt

Також знадобиться ISO образ диска з дистрибутивом Windows 7. Далі - все дуже просто.

Ось і все, тепер можна використовувати створений носій для установки Windows 7 на комп'ютері без приводу для читання дисків.

Завантажувальна флешка Windows 7 за допомогою WinToFlash

Ще одна чудова програма, що дозволяє створити завантажувальний флешку з Windows 7 (і не тільки, список варіантів дуже великий) - WinToFlash. Завантажити цю програму безкоштовно можна на офіційному сайті http://wintoflash.com .

Для того, щоб записати установчу флешку з Windows 7 Вам потрібно компакт-диск, змонтований образ або папка з файлами дистрибутива Windows 7. Все інше робиться дуже просто - досить слідувати вказівкам майстра створення завантажувальної флешки. Після завершення процесу, для установки Windows 7 потрібно просто вказати завантаження з USB носія в BIOS комп'ютера, ноутбука або нетбука.

утиліта WinToBootic

Аналогічно утиліті Windows 7 USB / DVD Download Tool, дана програма призначена для однієї єдиної мети - запис завантажувального флешки з установкою Windows 7. Однак, на відміну від офіційної утиліти від Microsoft, тут є деякі переваги:

 • Програма може працювати не тільки з образом ISO, але і з папкою з файлами дистрибутива або диском DVD в якості джерела файлів
 • Програму не потрібно встановлювати на комп'ютер

За простоті використання все те ж саме: вказуєте, з якого носія хочете зробити завантажувальну флешку Windows 7, а також шлях до файлів установки операційної системи. Після цього натискаєте єдину кнопку - «Do it!» (Зробити) і незабаром все готово.

Як зробити завантажувальну флешку Windows 7 в UltraISO

Ще один поширений спосіб, для створення інсталяційного USB накопичувача з Windows 7 - використання програми UltraISO. Для того, щоб зробити потрібний USB носій буде потрібно образ ISO дистрибутива Microsoft Windows 7.

 1. Відкрийте ISO файл з Windows 7 в програмі UltraISO, підключіть флешку
 2. У пункті меню «Самозавантаження» виберіть пункт «Записати образ жорсткого диска» (Write Disk Image)
 3. В поле Disk Drive потрібно буде вказати букву флешки, а в полі «Файл образу» вже буде вказано відкритий в UltraISO образ Windows 7.
 4. Натисніть «Форматувати», а після форматування - «Записати».

На цьому завантажувальний флешка Windows 7 за допомогою UltraISO готова.

Безкоштовна утиліта WinSetupFromUSB

І ще одна програма, що дозволяє записати потрібну нам флешку - WinSetupFromUSB.

Процес створення завантажувальної флешки Windows 7 в цій програмі відбувається в три етапи:

 1. Форматування USB накопичувача за допомогою Bootice (входить до складу WinSetupFromUSB)
 2. Запис MasterBootRecord (MBR) в Bootice
 3. Запис файлів установки Windows 7 на флешку за допомогою WinSetupFromUSB

В общем-то абсолютно нічого складного і спосіб хороший тим, що крім іншого, дозволяє створювати і Мультизавантажувальний флешки.

Завантажувальна флешка Windows 7 в командному рядку за допомогою DISKPART

Ну і останній спосіб, який буде розглянуто в даній інструкції. В даному випадку потрібно працююча ОС Windows 7 на комп'ютері і диск DVD з дистрибутивом системи (або змонтований образ такого диска).

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду DISKPART, в результаті Ви побачите запрошення для введення команд DISKPART.

Один по одному введіть наступні команди:

DISKPART> list disk (зверніть увагу на номер, який відповідає Вашій флешці) DISKPART> select disk номер-флешки-з-попередньої-команди DISKPART> clean DISKPART> create partition primary DISKPART> select partition 1 DISKPART> active DISKPART> format FS = NTFS quick DISKPART> assign DISKPART> exit

Цим ми закінчили підготовку флешки до перетворення її в завантажувальний. Далі введіть у командному рядку команду:

CHDIR W7: \ boot Замість W7 вкажіть букву диска з дистрибутивом Windows 7. Далі введіть: bootsect / nt60 USB:

Замінивши USB на букву флешки (але не прибираючи двокрапка). Ну і остання команда, яка скопіює всі потрібні файли для установки Windows 7:

XCOPY W7: \ *. * USB: \ / E / F / H

У даній команді - W7 це буква диска з дистрибутивом операційної системи, а USB потрібно замінити на букву USB накопичувача. Процес копіювання файлів може зайняти тривалий час, але в кінці ви отримаєте працюючу завантажувальну флешку Windows 7.

А раптом і це буде цікаво:

Com/?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: