WinX HD Video Converter for Mac - найшвидший і зручний конвертер HD-відео для Mac (огляд)

  1. Конвертація відео
  2. Завантаження відео з YouTube, Vimeo та інших місць для розміщення відеофайлів
  3. Інші можливості
  4. створюйте слайдшоу
  5. Записуйте екран вашого Mac
  6. редагуйте ролики
  7. оцінка

Техніка для зйомки відео стає все доступнішим і вже по-справжньому складно зустріти людину, у якого немає відеокамери або фотоапарата, що дозволяє створювати цілком пристойні ролики. Так взяти ті ж смартфони та планшети - їх камери вже не перший рік дають можливість знімати якісне відео у всіляких форматах. Однак ідеальної системи як і раніше немає і винні в цьому, як раз-таки різні формати відео. Благо, вирішенням усіх цих проблем є конвертер відео. Але який саме?

Передача відео в HD-форматі члену сім'ї, другу або колезі, особливо, якщо ролик вийшов тривалим, найчастіше стає неймовірною головним болем: то підтримки кодеків на комп'ютері немає, то формат файлу системі не подобається, а то і просто нема на чому перекинути багатогігабайтними файл. Перебравши десятки конвертерів ми виявили, що проблем в цьому сегменті ПЗ так само вистачає. Далеко не всі конвертери підтримують всі популярні формати (деякі зовсім не знають про існування 4K UHD), автоматично закриваються з незрозумілих причин вже майже в самому кінці процесу конвертації або працюють настільки повільно, що простіше за цей час піти і заробити на пристрій, який спокійно запустить необхідний ролик. І ось, коли момент відчаю майже настав, як промінь сонця серед закритого хмарами неба, з'явився він - WinX HD Video Converter for Mac .

Конвертація відео

Якщо ви раніше користувалися конвертерами, наприклад, тим же FFMPEG, то могли розчаруватися в цьому типі софта як такому. Так в конвертерах все зазвичай заплутано і незрозуміло. Так ось, в порівнянні з усіма іншими конвертерами, WinX HD Video Converter for Mac як ковток свіжого повітря.

Для конвертації відео за допомогою WinX HD Video Converter for Mac не потрібно ніяких додаткових навичок. Ви просто перетягуєте необхідний ролик у вікно програми, вибираєте необхідний формат і якість на виході і тиснете одну єдину кнопку. Готово! Додаток почне перетворення відео з максимально можливою швидкістю.

Більш того, вам навіть не потрібно розбиратися в форматах Більш того, вам навіть не потрібно розбиратися в форматах. Припустимо, що ролик потрібно адаптувати під iPhone. Що ж, просто вибирайте потрібну модель iPhone зі списку - додаток застосує всі необхідні настройки самостійно. Потрібно зробити відео зрозумілим менш популярному пристрою? Будь ласка, в списку є навіть дуже давні моделі смартфонів, планшетів і ігрових приставок, дбайливо розміщені по зручним у використанні розділах.

Коли ж від неймовірного зручності WinX HD Video Converter for Mac ми, нарешті, відійшли, в очі кинувся ще куди більш приємний факт - WinX HD Video Converter for Mac не просто швидкий, він стрімкий Коли ж від неймовірного зручності WinX HD Video Converter for Mac ми, нарешті, відійшли, в очі кинувся ще куди більш приємний факт - WinX HD Video Converter for Mac не просто швидкий, він стрімкий. Вирішивши розібратися чому так, ми дізналися наступне.

В одній з останніх версій WinX HD Video Converter for Mac розробники з Digiarty Software додали в додаток підтримку технології апаратного прискорення кодування відео. Ця технологія дозволяє прискорювати процес конвертації відео в форматі UHD (наприклад, 4K-ролик, записаний на той же iPhone 6s) в цілих 16 разів, у порівнянні з іншими конвертерами. При цьому якість, як ми змогли наочно переконатися, при цьому зовсім не страждає.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Спробуйте безкоштовну пробну версію WinX HD Video Converter for Mac або візьміть участь в розіграші , Головним призом в якому є повна версія WinX HD Video Converter for Mac.

Заробити на повну потужність, повною мірою використовуючи процесор і графічний чіп, WinX HD Video Converter for Mac може навіть і на старих Mac Заробити на повну потужність, повною мірою використовуючи процесор і графічний чіп, WinX HD Video Converter for Mac може навіть і на старих Mac. Додаток підтримує як технології NVIDIA CUDA / NVENC, так і Intel Quick Sync Video, тому обов'язково мати Mac з відеокартою від NVIDIA для наібистрейшего кодування і декодування відео не доведеться.

Завантаження відео з YouTube, Vimeo та інших місць для розміщення відеофайлів

Але не конвертацією однієї WinX HD Video Converter for Mac єдиний. Другого кілера-фичей додатки є модуль завантаження роликів з інтернету. Працює він, як і всі в WinX HD Video Converter for Mac, швидко і чітко, без будь-яких штучних труднощів життя користувача.

Все що потрібно від користувача - скопіювати посилання на ролик, вставити його в WinX HD Video Converter for Mac і натиснути кнопку аналізу і завантаження Все що потрібно від користувача - скопіювати посилання на ролик, вставити його в WinX HD Video Converter for Mac і натиснути кнопку аналізу і завантаження. Після того як WinX HD Video Converter for Mac завершить аналіз, можна буде вибрати необхідну якість відео, що вкрай корисно, особливо, якщо завданням не є завантаження ролика в максимальному розмірі.

Розглядаючи модуль завантаження роликів з інтернету мимоволі хочеться повернутися до основної фішці WinX HD Video Converter for Mac - підтримці технології апаратного прискорення кодування відео Розглядаючи модуль завантаження роликів з інтернету мимоволі хочеться повернутися до основної фішці WinX HD Video Converter for Mac - підтримці технології апаратного прискорення кодування відео. Завдяки їй, завантаження, подальше кодування ролика в потрібний формат і скидання його на цільове пристрій займає лічені хвилини. Але ж зовсім недавно для виконання цих завдань доводилося кликати друга-«програміста», який у всіх цих тонкощах розбирається.

Інші можливості

Крім двох основних функцій WinX HD Video Converter for Mac, які без перебільшень дозволяють назвати додаток найшвидшим і зручним конвертером відео для Mac, є у дітища Digiarty Software і ще кілька цікавих можливостей.

створюйте слайдшоу

Прямо з WinX HD Video Converter for Mac ви можете працювати не тільки з відео, але і з фотографіями. Інструмент для створення слайд-шоу працює так само просто, як і всі інші функції програми, надаючи при цьому достатній набір можливостей. Наприклад, ви можете додати до слайд-шоу відповідну музику, закадровий текст і оригінальні ефекти переходів між слайдами. Після слайдшоу, звичайно ж, можна конвертувати в потрібний формат і вже в якості відео показати друзям.

Записуйте екран вашого Mac

Записувати робочий стіл Mac за допомогою WinX HD Video Converter for Mac значно зручніше, ніж стандартними засобами OS X. Просто тому, що після закінчення запису ви зможе конвертувати ролик в будь-який формат.

редагуйте ролики

Найпотужнішим редактором відео WinX HD Video Converter for Mac не назвеш, але, тим не менш, функції першої необхідності в додатку є. Користувачеві пропонуються можливості по обрізці і об'єднанню роликів, установці на них субтитрів і навіть водяних знаків.

Примітка: в огляді ми згадували творців програми WinX HD Video Converter for Mac, студію Digiarty Software Примітка: в огляді ми згадували творців програми WinX HD Video Converter for Mac, студію Digiarty Software. Вона, крім того, що є розробником найшвидшого відеоконвертера для Mac, також випускає DVD-риппер WinX DVD Ripper . Це безкоштовне і краще в своєму роді засіб для копіювання DVD-дисків на ваш комп'ютер в різних форматах ідеально підходить для роботи в парі з WinX HD Video Converter for Mac.

оцінка

Додатком WinX HD Video Converter for Mac не можна не поставити максимальний бал. Це найшвидший, зручний і функціональний конвертер відео для Mac, почати користуватися яким можна навіть якщо ви тільки вчора вперше в житті побачили комп'ютер.

Завантажити WinX HD Video Converter for Mac

Список корисних тем:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті WinX HD Video Converter for Mac - найшвидший і зручний конвертер HD-відео для Mac (огляд)

Але який саме?
Потрібно зробити відео зрозумілим менш популярному пристрою?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: