Суд і виплата збитку за ДТП (я винуватець). Потрібна консультація. - Юридичні питання - UAMOTO [moto] (Україна, Мотоцикли, Байкери, Ukraine, Motorcycles, Bikers)

Serp
Кому: усім

1/7/2009 8:09 PM | 1 | # | 1/7/2009 8:09 PM |  1  |  #  |

У травні я в'їхав в зад Ніссану x-trail. Страховки у мене не було. За адмін суду я винуватець ДТП.
Тепер наближається час розплати. З пошкоджень Ніссана - дірка в задньому бампері (1х3см), дрібні подряпини на фарбі кришки багажника (метал), вм'ятина на кришці багажника (майже не помітна - 1-2 мм в районі бампера). Також подряпаний пластик накладки на задніх дверях.
Тепер самий жах. Був сьогодні в Оранті на огляді пошкоджень. Попередній рахунок за ремонт з автосервісу - 17620грн. Включаючи заміну бампера (3500грн) і накладки двері (4500 грн). Загалом, від не сильно удару - міняти всю жопу.
Питання ось у чому. Якщо накладка має тільки три подряпини на пластику - її полюбому міняти? Або можна якось вимагати / попросити полірування або як ще ???
Хто конкретно визначає - відновлюється вузол чи ні?
Якщо переводити справу в суд (а суд полюбому - немає таких грошей і близько), які можуть бути варіанти? Тобто, чи можна в суді домогтися зменшення виплати, її виплат і вобще скільки можуть змусити платити - 30% із зарплати або прийдуть описувати майно? Може ще якісь варіанти можливі? Якщо по рахунку з СТО страхова покриває тільки частину, на її погляд, то решту вже власник авто через суд вимагатиме з мене (тобто і він і страхова будуть мене викликати)?
Ремонт на своєму СТО неможливий через відсутність бабла і бажання власника авто робити на сервісі (гарантійний автомобіль). Заплавах і пофарбувати бампер вони також відмовилися. Але бампер там не найдорожча хрень. Накладка там коштує ще дорожче.
Загалом всі конструктивні пропозиції дуже цікавлять. Думаю і так зрозуміло, що це дупа, так що ...

Клікнуті для Збільшення:

0001.jpg


vvv vvv Кому: Serp
Кому: Serp

2/7/2009 2:14 PM | 1 | # | 2/7/2009 2:14 PM |  1  |  #  |

1. в Оранту ти їздив судячи з усього на експертну оцінку. дочекайся офіційного висновку, щоб дізнатися точну суму.
2. рахунок з СТО не є аргументом для виплати. і ниссановские рахунки зазвичай ще й завищені за вартістю з оцінкою експертів.
3. коли вже дізнаєшся суму, можеш спробувати домовитися з водієм авто, щоб отримати від страхової всю суму, а деталі не міняти, а відновити. тоді різницю суми можна буде розділити навпіл (хоч якась економія). аргумент при цьому, що якщо він не погодиться, то ти вимагаєш в обов'язковому порядку повернення пошкоджених деталей і сам їх реалізуєш.
4. якщо піде регрес від страхової, то знімай вичікувальну позицію, чекай рішення суду, вимагай повернення замінених деталей. так виграєш небагато часу і накопичити трохи грошей, які доведеться таки віддавати.


Serp
Кому: vvv

3/7/2009 6:32 PM | 1 | # | 3/7/2009 6:32 PM |  1  |  #  |

Дякуємо. Подзвоню обов'язково.
Загалом, я так зрозумів, після того як вони відремонтують авто, і надішлють мені рекомендований лист з прейскурантом і пропозицією оплатити без суду (по регрес) - тільки тоді і варто їхати в страхову?
За регрес (світова) я не зможу оплатити всю суму. Тобто всерівно в суд.
vvv, я теж думаю, що автоводу мої проблеми до дупи. Там тільки якщо страхова йому заплатить менше, ніж здере СТО - то він походу далі мене буде мучити ((Тільки тут мені не зовсім зрозуміло, як може бути "втрата товарної вартості", якщо все з нових запчастин зроблять. Тобто робиться на гарантійному сто, страхова йому частину віддає і потім в двоем починають мене доїти ((
Може ви знаєте, для того, щоб отримати замінені деталі потрібно писати заздалегідь клопотання? Мені тут сказали, що конкретно вимагати я не можу в суді. Можу тільки подати клопотання і попросити. А суд вже вирішить залишити автовласникові, або передати мені якщо автовласник не заперечує (ну в моєму випадку виходить якщо страхова не против). Адвокатів шкода немає знайомих. А на не знайому - так краще вже шкоду напевно виплатити ...
На роботі, виявилося, був схожий випадок - там тільки дві машини зустрілися. Людині по суду призначили виплачувати 30% з зарплати (це коли є постійний дохід). Але от не знаю, чи йдуть там відсотки на залишок суми. Майно не описувалося.


Якщо накладка має тільки три подряпини на пластику - її полюбому міняти?
Або можна якось вимагати / попросити полірування або як ще ?
Хто конкретно визначає - відновлюється вузол чи ні?
Якщо переводити справу в суд (а суд полюбому - немає таких грошей і близько), які можуть бути варіанти?
Тобто, чи можна в суді домогтися зменшення виплати, її виплат і вобще скільки можуть змусити платити - 30% із зарплати або прийдуть описувати майно?
Може ще якісь варіанти можливі?
Якщо по рахунку з СТО страхова покриває тільки частину, на її погляд, то решту вже власник авто через суд вимагатиме з мене (тобто і він і страхова будуть мене викликати)?
Може ви знаєте, для того, щоб отримати замінені деталі потрібно писати заздалегідь клопотання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: