Книга "Сокіл і квітка" - Хенлі Вірджинія - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

Сокіл і квітка

*. *. 39.1

Згодна з найпершим коментарем, якби героїня не була так пихата, вперта і дурна, писати було б про що.

Оцінила книгу на 2

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 150.163

Занадто багато про маточки і тичинки.

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 200.245

Дуже вражаючий роман. Що поробиш коли закони того часу не залишали жінкам право вибору ?? !!! А розпуста та жорстокість серед королів і знаті тієї епохи історично достовірна ... Шкода ггероіню .... їй ДОВЕЛОСЯ полюбити головного героя-у неї просто не було вибора😂😂😂😊

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 107.23

Все-таки автор для тих, хто любить саме історичні романи! Але при цьому вдається їй поєднати і цікавий сюжет і історичні факти. Вельми пізнавально!
Тут герой жорсткий, звичайно. Героїня зі своїми тарганами) Але в цілому роман вдалий, я вважаю.

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 133.120

Ну дуже жорсткий герой, і при цьому палаючий пристрастю, а героїня - дуже вперта і палаюча ненавистю до героя. Зрозуміло, при такому розкладі, за законами жанру, у героїні, з квітковим ім'ям Жасмін, немає жодного шансу уникнути сексуальних домагань з боку мужнього Фолкона де Берга. Спочатку він домагається свого насильницькими методами, а потім, за допомогою, любові і ніжності. Звичайно, досить заїжджена схема, але роман читався все одно з інтересом. Оповідання динамічний, є багато історичних персонажів, є інтриги, політичні ігри ... але тема любові, на першому місці. Кілька років тому, оцінила книгу на відмінно.

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 128.14

Не найкраща книга у автора, але, безумовно, прочитати можна і потрібно, якщо подобаються історичні книги раннього середньовіччя. Мені більше подобаються книги пізнього середньовіччя.

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 5.116

Просто немає слів. Ггерой тугодум, але героїня його перевершила своєю тупістю, настільки тупа, то у неї очі закочуються, то непритомніє, то кипить від гніву, все думи про вбрання, одні протиріччя, а ці їжачок з горобцем яких вона тягає всюди за собою. Хоча якби вона не була такою ідіоткою, то не потрапляла в такі дурні ситуації і писати було б про що. Чи не дочитала і до середини, це просто не можливо.

Оцінила книгу на 2

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "11854", "o": 30}

Що поробиш коли закони того часу не залишали жінкам право вибору ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: